Nooruse valus kaotus

Jõgeva SK Noorus-96 mängija Priit Jõeäär (valges) on siinoleval pildil aktsioonis maavõistlusmängus Lääne-Virumaa vastu. FOTO: MARGO UUSKÜLA

Jõgeva SK Noorus-96 sai jalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas valusa kaotuse, kui jäi Tallinnas 2:4 (1:1) alla FC Tallinn U21 meeskonnale. Kusjuures mängu normaalaeg sai otsa seisul 2:2.
Jõgeva meeskond jäi juba
3. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid 38. minutil Kaarel Põldma viigistas. 56. minutil läksid väljakuperemehed taas 2:1 juhtima, aga 88. minutil oli täpne Põldma, kes viigistas 2:2. Paraku oskas Noorus-96 kohtumise siiski kaotada.
Kohtumise kolmandal ja neljandal üleminutil lasti endale lüüa koguni kaks väravat ja mäng kaotati 2:4. Võimalik, et kaasa aitas sellele ka maad võtnud väsimus, sest Jõgeva meeskonnal oli mänguks vaid üks vahetus vastaste viie vastu.
Nii on Jõgeva esindusmeeskonnal nüüd tabelis jätkuvalt
27 punkti, mis annab hetkeseisuga 6. koha. Sel laupäeval kell 14 võetakse koduväljakul Jõgeva alevikus vastu Jõhvi FC Phoenix.
III liigas mängiv FC Jõgeva Wolves kaotas 1:3 FC Otepääle ja on 3 punktiga jätkuvalt oma tsoonis viimasel ehk 11. kohal. Laupäeval kell 15 mängitakse Jõgeva linna staadionil FC Vastseliinaga.