Nooruse mehed said üllatusliku kaotuse ja kindla võidu

Pärast Nooruse parima ründaja Mairo Tikerberi meistriliigasse siirdumist on Jõgeva jalgpallivõistkonna mängud muutunud veidi ebastabiilseiks. 1:2 kaotus tuli vastu võtta tabeli alumises otsas olevalt Tääksi võistkonnalt, kuid Navi Vutiselts suudeti kindlalt 3:0 võita.

SK Tääksi ja Nooruse vahelise kohtumise avavärav sündis juba mängu neljateistkümnendal minutil. Selle realiseeris Tääksi ründaja Ricki Tikas. Poolaja viimasel minutil kasvatas Tikas Tääksi edu seisule 2:0. Kohtumise teine poolaeg algas Nooruse jaoks samuti ebameeldivalt: Rauno Pristavka teenis protestimise eest kollase kaardi. Samas ei jäänud Jõgeva mehed ses kohtumises nulli peale. Viiekümne seitsmendal minutil realiseeris Kristjan Kuldmägi nende kasuks määratud penalti, kuid kohtumine lõppes siiski 2:1 SK Tääksi kasuks. Eelmises voorus, mil Jõgeva Tääksiga kohtus, jäi seis 6:3 Jõgeva kasuks.

Seitsmeteistkümnenda vooru kohtumises sai Jõgeva võistkond 3:0 jagu Navi Vutiseltsist, keda varasemalt võideti seisuga 5:0. Järgmine kohtumine peetakse sel pühapäeval, mil Jõgeva vastaseks on Põlva FC Lootos.