Nooruse mehed said Rummu Dünamost jagu

Eelmisel laupäeval Keila kunsturuväljakul peetud teise liiga kohtumises sai Jõgeva SK Noorus 96 jagu Rummu Dünamost, keda võideti 2:1.

Kohtumise esimese veerandtunni järel noppis Rummu Dünamo mängija Vjatšeslav Milenin kollase kaardi ebasportliku käitumise pärast. Kolm minutit hiljem määrati sama värvi kaart Nooruse mängijale Kristjan Kuldmägile. Kahekümnendal mänguminutil lõi Margo Parkala Nooruse kasuks kohtumise esimese värava. Parkala mängib küll peamiselt U19 vanuseklassi võistkonnas, kuid oli selleks kohtumiseks meestele appi läinud ning tema mängu kaasamine oli igati õigustatud. Siiski ei jätnud koduvõistkond olukorda niisama ning esimese poolaja lisaminutil suutis Vadim Talama seisu viigistada.

Viigivärav enne vaheajale minekut taastas kõvasti Rummu võistkonna enesekindlust ning sundis Noorust teisel poolajal rohkem pingutama. Nooruse mäng andis tulemusi juba viis minutit pärast teise poolaja algust, mil teise värava lõi Tauno Anvelt. Sellele Rummu enam vastata ei suutnud. Kollase kaardi said Rummu võistkonnast veel Konstantin Logvin ja Jevgeni Tšigrinov. Nooruse meestest teenis kollase kaardi rohkem odaviskajana tuntud Mihkel Kukk, kes nüüd paaris mängus Jõgeva jalgpallivõistkonda aidanud on.

Hetkel on Jõgeva SK Noorusel peetud seitse kohtumist, millest kolm on võidetud ja neli kaotatud. Selle tulemusega paiknevad nad liigatabelis neljateistkümne võistkonna seas kümnendal kohal. Järgmine kohtumine peetakse juba sel laupäeval Jõgeva aleviku staadionil, kus Nooruse vastaseks on Tartu JK Welcro Elekter.