Nooruse mehed ja noormehed võitsid, poisid mängisid viiki

Möödunud nädalal võtsid SK Noorus 96 mehed kolmandas liigas viienda võidu, Nooruse poisid pidid leppima viigiga ning teisipäeval andis Jõgeva-Põltsamaa jalgpalli ühisvõistkond Tallinna Legionile kõva lahingu.

Meeste kolmanda liiga kohtumises oli Jõgeva Nooruse vastaseks Põlva FC Lootos. Kohtumine algas Jõgeva meeskonna dikteerimisel. Veidi enne kohtumise lõppu juhtis Jõgeva võistkond 4:2. Siiski lasti lõpuminutitel lüüa vastastel ka kolmas värav. Kuigi 4:3 seisuga võttis SK Noorus liigas viienda võidu, jäi vastaste löödud kolmas värav meeskonda veidi kripeldama. Nooruse kõik neli väravat lõi Mairo Tikerberi, kes on jätkuvalt liigatabeli osavaim väravakütt.

D-klassi, ehk 2001. aastal ja hiljem sündinud poiste arvestuses oli SK Nooruse vastaseks möödunud nädala lõpus Põltsamaa Sport võistkond. Kohtumise mängisid Jõgeva poisid 2:2 viiki. Klubi treener Igor Orlov ei jäänud poiste esinemisega rahule. “Saime enne kohtumist vähe trenni teha ja see andis kohe tunda,” kommenteeris mängu klubi treener. Kuigi poisid võitlesid endale viigipunkti välja, oli neil eesmärgiks ikkagi kohtumine võita. “Praegu peame mängima ainult ja ainult võidu peale,” kinnitas Orlov.

Teisipäeval kohtus Jõgeva-Põltsamaa ühisvõistkond Tallinna Legioniga. Jalgpallimatš kahe võistkonna vahel osutus äärmiselt pingeliseks ning võitlus kestis kuni viimaste sekunditeni. Mõlemad võistkonnad jäid lõpuks ka ühemehelisse vähemusse, sest kahele mängijale tuli toorutsemise eest kohtunikul näidata punast kaarti. Siiski suutis Jõgeva-Põltsamaa võistkond end maksma panna ning kohtumine võideti 2:1. Klubi treener Igor Orlov sõnas, et hoiavad momendil liigatabelis kolmandat kohta ning edaspidi püütakse see koht ka säilitada. “Eespool otsas on Flora ja Tammeka, kes on väga tugevad. Nende vastu võitu saada on juba väga keeruline,” nentis Orlov ning lisas, et poodiumi kõrgemaid kohti püüda on juba veidi liiga optimistlik.

 

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus