Noorus võidab, Wolves kaotab

Saalijalgpalli hooaeg on ammu alanud ja liigades on paar vooru juba seljataga. Kui II liigas (tugevuselt kolmas) mängiv Jõgeva SK Noorus-96 on kahe võiduga tabeli juht, siis I liigas (tugevuselt teine) on Jõgeva FC Wolves kaotanud kõik kolm mängu.

Nooruse meeskond alustas oma debüüthooaega saalijalgpallis 6:4 (1:2) võiduga Virtuse spordisaalis JK Sillamäe Kalev/Alexela üle. Jõgeva asus Lauri-Robert Induse väravast juhtima 9. minutil, kuid neli minutit hiljem oldi juba 1:2 kaotusseisus. Poolaeg kaotatigi, kuid teise poolaja algul löödi järjest kolm väravat ning võeti mänguohjad üle. Lõpuvileks seega 6:4 võit, kusjuures meeskonna kapten Andro Lepp sai kirja kolm väravat.

Teises voorus kohtuti Võhma võimlas Põhja-Sakala meeskonnaga. Taas kaotati avapoolaeg  2:3. Väravad tegid Jõgeva poolt Mairo Tikerberi ja Andro Lepp. Teisel poolajal saadi hoog üles. Lepp ja Stenver Kleimann-Leimann lõid kaks ja Tikerberi lisas veel ühe ning Noorus võitis 7:3.

Kahe võiduga on Noorus-96 liigatabelis esimene. Kolmas mäng peetakse taas Jõgeval, kui eeloleval pühapäeval kell 12 võetakse kodusaalis vastu Narva United FC U19. Jõgeva meeskonna kapten Andro Lepp on kuue löödud väravaga liiga suurim väravakütt.

Saalijalgpalli esiliigas on Jõgeva FC Wolves kaotanud kõik senipeetud kolm mängu. Kõigepealt kaotati 3:8 Tallinna FC Cosmos II meeskonnale. Jõgeva meeskond asus küll 2. minutil Eduard Kovbasnjuki väravast 1:0 ette, kuid seejärel lasti endale järjest viis väravat lüüa.

Teises voorus kaotati 9:12 JK Kohilale. Mäng kulges eriliste mõõnade-tõusudega. „Hundid” jäid kaotusseisu 0:4, kui esimese vastuvärava lõi muusikamaailmas laineid lööv Andrei Zevakin. Edasi kasvas Kohila eduseis 9:2-ni. Siis Jõgeva ärkas ja lõi kuus väravat järjest, muutes kaotusseisu minimaalseks 8:9. Sellega ka spurt lõppes ja kolm viimast väravat lõid Kohila mängijad.

Viimases voorus kaotas Wolves 5:13 (2:3) Maccabile. Esimene poolaeg mängiti hästi, sest oldi eduseisus 1:0 (värav Marko Mesipuu) ja 2:1 (teine värav Martin-Gert Pärli), kuid siis jõud rauges. Mängu 16. minutil teenis Wolvesi mängija Mihhail Gutak ka punase kaardi.

Juba reede õhtul võõrustab FC Wolves Virtuse saalis Narva United II meeskonda. Mäng algab kell 20 ning „hundid” vajavad koduseinte toetust, et võiduarve avada.