Noorus pani tartlased juba esimesel poolajal paika

Eelmisel pühapäeval Kambjas peetud teise liiga kohtumises oli Jõgeva SK Nooruse võistkond vastamisi SK 10 Tartu duubelmeeskonnaga, kelle vastu otsustati mäng esimese kolmveerandtunniga.

Pärast viit kohtumist sai Jõgeva SK Noorus üle pika aja võõral väljakul mängida. Nende vastaseks oli tabelis üks lähemaid konkurente SK 10 Tartu II. Mais Jõgeval peetud kohtumises pidi Noorus tunnistama tartlaste 1:0 paremust. Siiski on Jõgeva mehed teinud hooajaga tabelis suure hüppe ja ka nende mängupilt on paranenud. Seega mindi Kambjas platsile kindlate võidumõtetega.

Kaugel polnud ka kolmas värav

Kohtumine algas Jõgeva meeste poolt hea survega ning vaevalt pool tundi pärast mängu avavilet realiseeris Nooruse ründaja Tauno Anvelt mängu esimese värava. Kohtumise hoog ei raugenud ning veidi vähem kui kümmekonna minuti pärast lõi Nooruse poolkaitsja Mario Tikerberi mängu teise värava, andes vaheajale minnes meeskonnale hea emotsiooni ja indu juurde, vastastele aga valusa õppetunni ja palju mõtlemisainet.

Teisel poolajal vahetas Noorus välja praegu veel vigastusest taastuva Nikolai Roobi, kelle asemele tuli Andero Lepp.

Tartlased soovisid kõigest hingest mängu päästa ja oma kasuks pöörata, kuid Noorus ei lasknud sel sündida. Kümme minutit enne kohtumise lõppu polnud Mario Tikerberi kaugel Jõgeva kasuks kolmanda värava löömisest, kuid vastaste kaitsja Marko Tarro tõmbas ta vea hinnaga murule.

Karistuseks teenis Tarro kollase kaardi, kuid protesteerimise ja rahulolematuse väljanäitamine tõi kollase kaardi ka murule tõmmatud Tikerberile.

Poodiumikoht vaid kolme punkti kaugusel

Õnneks ei lasknud Nooruse mängijad tunnetel väga üle keeda ning mängisid igati eeskujulikult lõpuni. Kohtumises rohkem väravaid ei sündinud ning Noorus lahkus Kambjast 2:0 võidu ja kolme punktiga.

Selle võiduga tõusis Jõgeva SK Noorus liigatabelis veel koha võrra, asudes neljandaks. Poodiumist lahutab neid kolm punkti. Järgmine kohtumine peetakse taas Jõgeva aleviku staadionil, kus sel pühapäeval on nende vastaseks Rummu Dünamo. Mai lõpus peetud kohtumises Rummu  vastu saavutas Noorus 2:1 võidu. Poodiumikohale tõusmiseks oleks Noorusel tarvis Rummu võistkonda taas võita ning kolmandal kohal olev Nõmme United peaks kohtumise Sörve JK-le kaotama.