Noorus-96 võttis hooaja kolmanda võidu

Jõgeva SK Noorus-96 esindusmeeskond alistas laupäeval Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri kuuenda vooru kohtumises Tallinna JK Dünamo 2:1 ning jätkab liigatabelis viiendal kohal.

Vaimastveres peetud mängu avapoolaeg lõppes väravateta viigiga. Kohtumise 50. minutil avas skoori sellest hooajast koos kaksikvenna Margoga Jõgeva meeskonnaga liitunud põltsamaalane Targo Parkala. Noorus-96 napp edu püsis 86. minutini, siis viigistas Dünamo mängija Roman Boiko seisu. Pealinlastel kohtumist viigisadamasse tüürida siiski ei õnnestunud, kolm minutit hiljem lõi Kaarel Põldma oma tänavuse seitsmenda värava ning tõi Jõgeva meeskonnale kolm võidupunkti.

Kuue vooru järel on 16 punktiga turniiritabeli tipus Narva United FC. Nelja punktiga jäävad narvalastest maha Tallinna JK Legion, Võru FC Helios ja Tallinna JK Piraaja. Jõgeva SK Noorus-96 on 11 punktiga viiendal kohal, edestades kuuendal positsioonil olevat Tallinna FC Levadia III meeskonda kahe silmaga.

Kaarel Põldma jätkab liiga edukamate väravalööjate edetabeli tipus, lisaks temale on sel hooajal seitse tabamust kirjas ka Ivan Seleznjovil (Narva United) ja Marek Šatovil (Tartu Merkuur).

Seitsmenda vooru kohtumise peavad jõgevalased 1. mail Maardu kunstmurustaadionil, kus vastamisi minnakse liigatabelis üheksandal kohal oleva Maardu United’iga.