Noorus-96 viigistas Ajaxiga

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond kohtus möödunud laupäeval Tallinnas Eesti meistrivõistluste teise liiga ida/põhjatsooni kolmanda vooru mängus Lasnamäe Ajaxiga, kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Jõgeva meeskond avas skoori mängu 41. minutil, kui endise tippodaviskaja Mihkel Kuke võimsast küljesisseviskest karistusalasse jõudnud pall Ajaxi meeskonna väravavahi Stanislav Gruzdovi kätest kodumeeskonna väravasse lendas. Nooruse eduseis püsis tablool üle poole tunni, viigivärava lõi kohtumise 72. minutil Konstantin Potapov.

Neljateistkümnest tsooniturniiril osalevast meeskonnast on kolme vooru järel kaotuseta neli. Üheksa punktiga on tabeli tipus Tartu JK Welco ja Jõhvi FC Lokomotiv, kahe punktiga jäävad neist maha Tallinna jalgpalliklubid C.F. ja Piraaja. Viiendal kohal on kuue punktiga Paide Linnameeskond II. Neljal meeskonnal on kolm punkti, Noorus-96 hoiab kahe punktiga kümnendat kohta.

Paremate väravalööjate edetabelit juhib viie tabamusega Rejal Alijev C.F.-ist, neli väravat kirjas Maksim Ristimäel (Lokomotiv) ja Mikk Valtnal (Welco). Jõgevalastest on parimana Asso Nettani arvel kaks väravat.

Sel laupäeval kell 19.15 kohtub Noorus-96 Tallinnas Maarjamäe kunstmuruväljakul Tallinna FC Levadia III meeskonnaga. Kolme vooru järel on Levadia kolme punktiga üheksandal kohal, avavoorus Ajaxit 5:2 võitnud Levadia kaotas seejärel 2:4 Lokomotivile ning 1:2 Võru JK-le.

Esimese kodumängu peab Noorus-96 praeguse kava kohaselt 25. aprillil, kui Jõgeva aleviku staadionil minnakse kell 12 vastamisi Tallinna JK-ga Piraaja.