Noorus-96 avas meistrivõistlustel punktiarve

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond kohtus möödunud laupäeval Tallinnas peetud Eesti meistrivõistluste teise liiga teise vooru kohtumises pealinna klubiga C.F., mäng lõppes 2:2 viigiga. Jõgevalaste mõlemad väravad lõi Asso Nettan.

Avapoolaja ainsa värava lõi mängu 21. minutil C.F. poolkaitsja Kevin Sooaluste. Teine poolaeg algas aga edukamalt jõgevastele – külaliste skoori avas 52. minutil Asso Nettan. Viigiseis siiski kaua ei püsinud, sest vaid kuus minutit hiljem realiseeris Rejal Alijev väljakuperemeeste kasuks antud 11 meetri karistuslöögi. Noorus-96 aga jonni ei jätnud ning 87. minutil jõuti Nettani teisest tabamusest taas viigini. Avakohtumises suure võidu saanud pealinna meeskonda viigiline tulemus muidugi ei rahuldanud ning mängu viimastel minutitel teenisid C.F. mängijad järjest kaks kollast kaarti rahulolematuse näitamise ja ebasportliku käitumise eest.

Poliitikuna tuntust kogunud 26-aastane Asso Nettan oli Noorus-96 eest mängides viimati resultatiivne 2011. aasta sügisel, kui meeskond võistles veel kolmandas liigas, teise liiga mängudes polnud ta kahe hooaja jooksul seni veel väravani jõudnud.

Kahe vooru järel jätkavad täiseduga vaid Tartu JK Welco ning Jõhvi FC Lokomotiv; neli punkti on pealinna klubidel C.F. ja Piraaja. Noorus-96 on ühe punktiga kümnendal kohal.

Laupäeval kell 14 läheb Noorus-96 Tallinnas vastamisi Lasnamäe FC Ajaxiga, kes on meistrivõistlusi alustanud kahe kaotusega.