Noorkabetajad selgitasid paremaid


Maakonna noortemeistrid kabes selgitati Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumis, korraldajatele pakkusid konkurentsi Jõgeva Ühisgümnaasiumi ja Laiuse põhikooli noorkabetajad. 21 välja antud medalist loovutasid korraldajad neli Jõgeva Ühisgümnaasiumi ja ühe Laiuse põhikooli mängijale.

Pisikadettidest ehk 2001. a ja hiljem sündinud tüdrukutest oli võidukas Silvia Tootson Ly Mölleri (Jõgeva ÜG) ja Liisa Puusepa ees, poistest oli parim Raivo Raja Kirill Matiitsini (Jõgeva ÜG) ja Tauri Kaasiku ees.

Minikadettidest ehk 1998. a ja hiljem sündinud tütarlastest oli parim Annaliis Strigin Ann-Jennifer Veedleri ja Anette Kuuse ees. Poeglastest oli täiseduga parim Jakko Koort, pingeline lisavõistluste seeria andis teise koha Rando Kollile (Jõgeva ÜG) Ranel Lille ja Tõnu Kastepõllu ees.

Kahes vanemas vanusegrupis oli osavõtjaid kasinalt. Kuus neidu ja kaheksa noormeest selgitasid paremuse ühisel turniiril. Neidudest oli parim Karin Makkar Triin Valdmaa (Jõgeva ÜG) ja Karin Haageni ees, viimane oli parim juunioride arvestuses. Noormeestest võidutses Justus Viljamaa Mihkel Puusepa ja Indrek Lääne (Laiuse põhikool) ees, kes oli ka parim juunior.

ÜLAR POOM, võistluste peakohtunik

blog comments powered by Disqus