Noorkabetajad annavad endast märku

 

Eesti kadettide meistrivõistlustel 100-ruuduses kabes tuli tütarlastest võitjaks Veronika Pikkel (Lasnamäe MKK) 12 punktiga 14-st, tema klubikaaslased Joanna Sild ja Annelii Trees pälvisid vastavalt 11 ja 10 punktiga kahvatumat värvi medalid. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi õpilane Merilii Jalg kogus samuti kümme punkti ja pidi leppima neljanda kohaga. Seekord mängis ta aste vanemas vanuseklassis. Ka varem toimunud minikadettide meistrivõistlustel lõpetas ta samal kohal.

Eesti noorte võistkondlikel meistrivõistlustel 64-ruuduses kabes tegi hea esituse tema õde Triinu. Jõgeva Kabeklubi esines olude sunnil kahe pooliku võistkonnaga ja seetõttu noormeeste II laual mängima pidanud Triinu Jalg kogus 11 punkti 16-st ja oli kolmas. Merilii kogus neidude laual üheksa punkti, mis andis viienda koha, Karin Makkar oli viie punktiga seitsmes.

Tallinna noorte lahtistel meistrivõistlustel 64-ruuduses kabes oli Triinu pisikadettidest (koos poistega) 25 võistleja seas üheksas, tüdrukutest neljas ning Merilii minikadettidest viies, tütarlastest kolmas. 100-ruuduses kabes pälvis aga Triinu Tallinna noorte meistritiitli.

Tallinnas toimuvad tuleval aastal pisi- ja minikadettide MM-võistlused 100-ruuduses kabes.

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus