Noored tõusid eliitliigas liidriks

Eesti meistrivõistluste Eliitliigas U19 on aga pärast nelja vooru tabelijuhiks Tartu FC Helios/Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskond.

Viimati peetud mängus kohtus Tartu/Jõgeva ühisvõistkond Tallinnas FC Floraga ja võitis 2:1 (0:0). Meie meeskonna viis 54. minutil 1:0 juhtima Kirill Matiitšin. Kolm minutit hiljem kasvatas Rainer Rahe eduseisu 2:0-le. Ja kuigi vastastel õnnestus 78. minutil üks tagasi lüüa, see lõpptulemust enam ei muutnud.

Lisaks Matiitšinile tegid Jõgeva mängijatest selles kohtumises kaasa veel Daniel Aganitš, Marcus Mardimäe ja Roman Andrejev. Neist Mardimäe oli meeskonna kapten.

Nii on Tartu FC Helios/Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskond nelja mängudevooruga kogunud 9 punkti (väravate suhe 9:8), millega ollakse tabeli ainuliidrid.