Naiste liigas tuli tunnistada Saku nappi paremust

Eesti naiste saalihokimeistrivõistustel kohtus Jõgeva SK Tähe laupäeval Virtuse spordihallis Saku Fortuna naiskonnaga ning kaotas 6:7. Mullust meistrit selle hooaja mõlemas senises kohtumises võitnud Tähe naiskond alustas ka laupäevast kohtumist edukalt: 12. minutiks juhiti Triinu Saluste ja Anu Tammiku väravatest juba 2:0. Avakolmandiku lõpp kuulus aga vastastele, seitsme minuti jooksul visati Tähele koguni neli väravat. Teise kolmandiku lõpuks oli mänguseis aga juba 6:6 viigis, jõgevalastest jõudsid väravani Marika Dodjak, Anu Tammiku ning kahel korral Teele Randoja. Otsustav kolmandik möödus Saku Fortuna massiivse surve all ning otsustavaks sai vaid üks viga. Jõgevalaste kaitseliin eesotsas väravavaht Andrea Randmaaga, kes tõrjus mängu jooksul 17 pealeviset, tegutses eksimatult kuni 53. minutini, kui vabalt pääses löögile mängu parimaks tunnistatud Helen Ojala. Tähe parimaks nimetati Teele Randoja.

Naiste liiga tabeliseis: 1. Sparta spordiselts 15 p, 2. EMÜ SK 12 p, 3. Saku Fortuna 9 p, 4. Jõgeva Tähe 6 p.

15. veebruaril kohtub Tähe naiskond Tartus EMÜ-ga, 22. veebruaril peetakse koduhallis põhiturniiri viimane mäng, kell 15.00 algavas kohtumises on vastaseks Sparta naiskond.