Nädal makaonnas

Jõgeva linn

Eile algasid Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevad, mis kestavad 11. märtsini. Täna kell 10 on linnavalitsuse saalis Jõgeva linna aukodaniku, teenete- ja aumärgi kavandite konkursi komisjoni koosolek. Kell 9.50 ja 10.50 esinevad muusikapäevade raames Jõgeva Gümnaasiumis Anu Taul ja Tarmo Tartu kontserdiga “Laulust lõõtsani”. Kell 15 on suur multifilmikontsert-show “Animafilm rokib” ja ekskursioon Vanemuise kontserdimajja. Kell 16 on linnavalitsuses arutelu endise agrometeoroloogiajaama maa-ala ja hoonete edasiste võimalike kasutamisotstarvete üle. Kolmapäeval, 2. märtsil kell 12.55 ja 13.50 on Jõgeva Gümnaasiumis muusikapäevade üritus “Dr Jazz ja tema laboratoorium”. 2. ja 3. märtsil on Jõgeva Ühisgümnaasiumis konstaablitunnid “Õpilane ja seadusandlus”. Neljapäeval, 3. märtsil kell 11.50 ja 12.55 on Jõgeva Gümnaasiumis Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna kontsert. Reedel, 4. märtsil kell 12 avatakse Jõgeva Gümnaasiumis üleriigiline ansamblite konkurss. Kell 13 algaval esimesel kontserdil astuvad üles IV ja V klasside ansamblid, teisel kontserdil kell 16 VI ja VII klasside ning kolmandal kontserdil kell 17.30 VIII ja IX klasside ansamblid. Kell 20 on Jõgeva Gümnaasiumis Alo Mattiiseni loomingu kontsert. Ettekandele tulevad “Roheline muna” ja “Näärmed”. 4. – 14. märtsini on kultuurikeskuse galeriis vahakujude näitus. Laupäeval, 5. märtsil kell 10 on folklooriseltsi Jõgevahe Pere naisrühm Tartus Eesti-Soome tantsupeo I ülevaatusel. Kell 11, 13 ja 16 on Jõgeva Gümnaasiumis üleriigilise ansamblite konkursi neljas, viies ja kuues kontsert X – XII klasside ansamblitele. Kell 18 esinevad Jõgeva Gümnaasiumis kontserdiga “Helisev hing” Silvi Vrait, Jaan Willem Sibul ja Jaak Jürisson. Kell 20 on konkursi lõpetamine. Kell 22 esineb ansambel JAM. Samal päeval kell 15 algab kultuurikeskuses ornitoloogiaühingu linnuõppe päev. Linna pensionäride ühenduse taidluskollektiivid lähevad esinema Elva kultuurikeskusse Sinilind. Jõgeva linna võistkond on osalemas Eesti linnade ja valdade talimängudel Põlvas. Märtsikuu lõpuni on linnaraamatukogu lugemissaalis avatud näitus “Aukirju, diplomeid ja tunnistusi erinevast ajast” Juhan Reimani kogust.

Jõgeva vald

Täna kell 13 on Kuremaa lossis turismialane ümarlaud. Neljapäeval, 3. märtsil kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majanduse ja erastamiskomisjoni koosolek. 6. ja 7. märtsil osalevad vallavolikogu liikmed ja vallaametnikud Pühajärve puhkekeskuses valla arengukava arutelul.

Maavalitsus

Täna kell 10 on Laiusel nõupidamine, kus maavanema eestvedamisel arutatakse vanuritele talvekodu rajamise võimalusi. Kell 13 on Kuremaa lossis maakonna turismiettevõtjate nõupidamine. Kell 14 algab Kuremaal nõupidamine rehabilitatsiooni teemal maakonnas. Riigiarhiivi töötajad tutvuvad Raja vanausuliste palvela raamatukoguga. Neljapäeval, 3. märtsil viibivad maakonnas Riigikogu Keskfraktsiooni liikmed, kes külastavad ka Werol Tehaseid. Reedel, 4. märtsil kell 12 osaleb maavanem Alo Mattiiseni muusikapäevade avamisel. Laupäeval, 5. märtsil algavad Kasepää valla päevad, millest võtab koos väliskülalistega osa ka maavanem.

Mustvee linn

Neljapäeval, 3. märtsil kell 17 on kultuurikeskuses Keskerakonna esindajate kohtumine rahvaga. Reedel, 4. märtsil on kultuurikeskuses noorteklubi õhtu. Laupäeval, 5. märtsil kell 11 algab Mustvee rannas jäärajasõit Mustvee Jää 05. Kultuurikeskuses on laupäeval disko.

Pala vald

Kuni 7. märtsini saab registreerida võistkondi 12. märtsil algavaks korvpalli vastlaturniiriks (mehed).

Palamuse vald

Kolmapäeval, 2. märtsil kell 16 on vallavolikogu istung Palamuse rahvamajas. Neljapäeval, 3. märtsil kell 17 algab Keskerakonna esindajate kohtumine valla rahvaga Palamuse rahvamajas. Reedel, 4. märtsil kell 11 on Palamuse rahvamajas Amme jõe ökoloogilise seisundi parendamise keskkonnamõju hindamise programmi avalik arutelu.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 2. märtsil toimub Saduküla koolis temaatiline KIRJU-MIRJU päev. Neljapäeval, 3. märtsil kell 14 on vallavolikogu istung.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 2. märtsil korraldatakse Põltsamaa muusikakoolis kevadiste konkursside esimene eelvoor puhkpillimängijatele. Kultuurikeskuses avatakse Maie Luha maalide näitus “Meenutused”. Näitust saab vaadata 27. märtsini. Neljapäeval, 3. märtsil kell 18 on kultuurikeskuses Moskva tsirkuse lasteetendus. Reedel, 4. märtsil on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis vabariiklik kõnekonkurss “Kuldsuud Põltsamaal 2005”. Laupäeval, 5. märtsil sõidavad Tartusse esinema muusikakooli akordionistide ansambel ja t?ellistid.

Saare vald

Täna kell 10 algab Voorel aktiviseerimiskeskuses seminar eelkutseõppe vajaduse väljaselgitamiseks piirkonnas. Esmaspäeval, 7. märtsil algab aktiviseerimiskeskuses Tabivere valla pikaajaliste töötute toimetulekukoolitus. Aktiviseerimiskeskusse pannakse esmaspäeval, 7. märtsil üles näitus Jõgevamaad tutvustavatest piltidest, mis jääb avatuks 25. märtsini.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 2. märtsil toimub Maarja koolis klassidevaheline moeshow. Neljapäeval, 3. märtsil on Tabivere Gümnaasiumil Viljandi teatri Ugala etenduse “80 päevaga ümber maailma” ühiskülastus. Reedel, 4. märtsil on Tabivere Gümnaasiumis teatevõistluse “Tähelepanu, start!” II etapp. Laupäeval, 5. märtsil minnakse ühiselt vaatama Vanemuise etendust “Vladimiri väljak”. Pühapäeval, 6. märtsil saabub Maarja kooli integreerimislaagrisse uus grupp Kohtla-Järve lapsi.

Torma vald

Reedel, 4. märtsil kella 10 – 12.30 on Torma lasteaias Linnutaja lasteaia 20. aastapäevale pühendatud suur muusikapäev “Linnutaja lauluaia laululindude lood”. Esmaspäeval, 7. märtsil kell 9 on vallavalitsuse istung. Kell 16 tuleb kokku vallavolikogu eestseisus.

blog comments powered by Disqus