Nädal maakonnas

Jõgeva linn

26. juulini on Virtuse spordihoone, hostel ja kohvik (Aia 40) suletud. Staadion on avatud T–L kella 12–20, E ja P suletud. Treeningstaadion (endine JÜG staadion) on kõigile avatud kogu aeg. Tenniseväljakule saab aegu broneerida kuni 26. juulini T–L kell 14–20, N kell 14-18, P ja E on suletud. Tenniseväljakute info ja broneerimine tel 5343 0555, mänguaega broneerida ette vähemalt 1 tund. Info on www.jogevasport.ee. 31. juulini on Jõgeva linnaraamatukogu kollektiivpuhkusel. Ajalehti saab lugeda kultuurikeskuses ning AIP arvutit saab kasutada Jõgeva linnavalitsuses.

Palamuse vald

Palamuse Oskar Lutsu kihelkonnakoolimuuseumis on 30. juulini avatud käsitöönäitus “Vanaema jälgedes – peenemat näputööd läbi nelja põlve”.

Pajusi vald

Laupäeval, 18. juulil algusega kell 13.00 algab Pajusi mõisahoones ja pargis Pajusi Mõisapäev 2015. Üritus on kõigile tasuta.

Põltsamaa vald

Seoses puhkustega ei toimu Põltsamaa Vallavalitsuses üldist vastuvõttu 6.-19. juulini.  Sündi ja surma saab sellel ajavahemikul registreerida Põltsamaa linnavalitsuses või Jõgeva maavalitsuses. Sotsiaaltoetuste avaldusi võetakse puhkuse ajal vastu 13.-17. juulil.  Informatsioon teenistujate puhkuste täpsemate aegade kohta on Põltsamaa valla veebilehel www.poltsamaavv.ee.

blog comments powered by Disqus