Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 29. mail kell 9 algab maavalitsuse saalis Jõgevamaa tervisenõukogu ümarlaud. Kell 12 kohtuvad Põltsamaal Soome-Eesti 3+3 projektis osalevad maavanemad ja omavalitsusliitude juhid, et vahetada mõtteid ja arutleda
tulevikuplaanide üle.
Kolmapäeval, 30. mail kell 10 osalevad maavanem Aivar Kokk ja maavalitsuse töötajad Mustvee linnavolikogu istungil, kus tutvustavad maavalitsuse tööd maakonna arenguvisioonide täitmisel ning räägivad koostööst Mustvee linna probleemide
lahendamisel.
Reedel, 1. juunil on maavalitsuse esindus väljas maavalitsuste suvemängudel Valgamaal.
Laupäeval, 2. juunil peetakse Põltsamaa lauluväljakul Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu ?Üksteist peab hoidma?.


Jõgeva linn

Teisipäeval, 29. mail kell 14 algab linna staadionil Jõgeva laste mitmevõistlus. Kell 17 avatakse kultuurikeskuses Robert Suvi isikunäitus. Kell 17 on Piiri pargis rattasõidu IV etapp. Kell 17.15 algab Betti Alveri muuseumis linna hariduse arengukava projekti avalik arutelu.
Kolmapäeval, 30. mail kell 11 on saksa muusika kontsert Jõgeva Ühisgümnaasiumis. 30. ja 31. mail on linna staadionil Jõgevamaa noorte meistrivõistlused kergejõustikus.
Neljapäeval, 31. mail kell 15 algab linnavolikogu istung. 
Reedel, 1. juunil kell 8.30 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumi majanduslaat. Kell 9.30 on trepikontsert ja kooliaasta lõpetamine Jõgeva Gümnaasiumis. Kell 10.30 on kultuurikeskuses lastefilm ?Leiutajateküla Lotte? ning kell 13 noortefilm “Sööt ja pealelöök?. Kell 11 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis etendus “Klounid merd vahustamas”. Kell 16 on lasteaia Rohutirts õuel ?Mättamoori võimlemispidu?. Pühapäeval, 2. juunil kell 12 algavad linna staadionil Eesti meistrivõistlused teatejooksudes.


Jõgeva vald

Teisipäeval, 29. mail kell 13 alustab vallavolikogu revisjonikomisjon ringsõitu valla teedel. Vaimastvere koolis on IX klassi viimane koolikell.
Kolmapäeval, 30. mail on tutipidu Laiuse koolis. Lõpupeod on Jõgeva aleviku ja Kurista lasteaias. 30. ja 31. mail korraldab SK Contra Jõgeva staadionil Jõgevamaa noorte meistrivõistlused kergejõustikus.
Neljapäeval, 31. mail on Laiuse lasteaia lõpupidu “Suvele vastu” ja lõpupidu Kuremaa lasteaias.
Reedel, 1. juunil on Kuremaa Lasteaed-Algkooli lõpupidu. Jõgeva aleviku lasteaed tähistab lastekaitsepäeva aleviku pargis koos muinasjututegelastega. Vaimastvere koolis on direktori vastuvõtt viitele ja neljadele-viitele õppivatele lastele ja nende vanematele. Kell 19 korraldatakse Kuremaa järvel tule- ja püroshow.
Laupäeval, 2. juunil on viimase koolipäeva aktus Vaimastvere koolis. Pühapäeval, 3. juunil on laste jooksu- ja rattavõistlus Laiusel.


Mustvee linn

Kolmapäeval, 30. mail kell 10 on linnavolikogu istung.
Neljapäeval, 31. mail kell 18 on linnaraamatukogus kohtumine kirjanik Erik Tohvriga.
Reedel, 1. juunil kell 9 algavad linna lastekaitsepäeva üritused.


Pala vald

Neljapäeval, 31. mail kell 12 on Pala raamatukogus kohtumine kirjanik Erik Tohvriga. Kell 13.30 on vallavolikogu istung.


Palamuse vald

<B>Kolmapäeval, 30. mail on Palamuse rahvamajas Palamuse Gümnaasiumi algklasside kevadpidu. Kell 20 on Luua klubis karaokeõhtu “Luua otsib karaokestaari?. Palamuse Amatöörteater annab Nõo koolis kaks etendust ?Sookoll ja sisalik?.
Neljapäeval, 31. mail kell 18 on Palamuse rahvamajas Tallinnfilmi väärtfilmiseanss Suurbritannia filmiga “Kuninganna”.
Reedel, 1. juunil annab Palamuse Amatöörteater Palamuse rahvamajas etenduse “Sookoll ja sisalik”.


Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 30. mail kella 14 ? 18 on kunstikoolis II ja IV kursuse kursusetööde kaitsmine. Kell 17 on muusikakoolis Klaipeda noorte muusikute kontsert. Alates 31. maist on kunstikoolis kursusetööde näitus.
Laupäeval, 2. juunil peetakse Põltsamaa lauluväljakul Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu. Kell 16.15 peotule süütamine K. A. Hermanni ausamba juures, kell 17 peo algus.
Kuni 24. juunini kultuurikeskuse galeriis kunstikooli laste kevadnäitus.


Saare vald

Teisipäeval, 29. mail kell 17 toimub aktiviseerimiskeskuse II korruse saalis M. Undi töögrupi koosolek.
Kolmapäeval, 30. mail kell 17 korraldatakse samas augustikuus toimuva Kalevipoja Päeva koosolek.
Neljapäeval, 31. mail kell 18 toimub aktiviseerimiskeskuse II korruse saalis Voore piirkonna külaseltside taidlejate esindajate koosolek, teemaks Maapäev ja Viljandimaa külalised.
Laupäeval, 2. juunil kell 11 toimuvad  Voorel Villem Metsanurme mälestusvõistlused võrkpallis, kurnis, kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes

Tabivere vald

Maarja koolis on tutipäev 30. mail ja Tabivere Gümnaasiumi IX klassil 31. mail. Neljapäeval, 31. mail kell 18 on lasteaia lõpupidu Tabivere rahvamajas. Lasteaialapsed esitavad koos suurematega muusikali “Pöial-Liisi”.
Reedel, 1. juunil kell 12 ja kell 13 mängivad Maarja kooli lapsed Elistvere loomapargis Merle Haossare lastenäidendit “Õpetlik lugu”.
Reedel, 1. juunil kell 16 on Tabivere rahvamajja vallavanema vastuvõtule kutsutud kõige pisemad vallakodanikud.
Laupäeval, 2, juunil kell 13 korraldab Tabivere Lastekaitseühing Tabivere Vaba Aja Keskuse ees platsil lastekaitsepäevale pühendatud ürituse.
Esmaspäeval, 4. juunil kell 19 toimub Tabivere rahvamaja ees platsil vabaõhuetendus “Elu parim puhkus”.


Torma vald

Reedel, 1. juunil kell 12 on vastuvõtt valla põhikoolide edukatele õpilastele Torma rahvamajas.


blog comments powered by Disqus