Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 27. veebruaril kell 10 kohtub maavanem Rootsi sõpruskommuuni Enköpingi delegatsiooniga, et arutada puuetega inimeste abistamise projekti. Kella 10-17 osalevad haridus- ja kultuuriosakonna töötajad Heiki Sildnik, Kaire Kampus ja Tiit Ustav Kuremaal maakonna haridusjuhtide koolitusel. Kell 10 on Jõgeva kultuurikeskuses X Noorte Laulu- ja tantsupeo lastekooride eelproov. Kell 13 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis mentorkoolitus mudilaskooride dirigentidele, koolitaja Annelii Traks. Lastekaitse peaspetsialist Miina Meriste osaleb Tallinnas Kuriteoennetuse Sihtasutuse teabepäeval. Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 11 koguneb Mustvees Kalevipoja uisumaratoni korraldustoimkond. Maasekretär Henri Pook on Paides e-maakonna ja infoühiskonna arengukava nõupidamisel. Neljapäeval, 1. märtsil kella 10-15 toimub Põltsamaa Ühisgümnaasiumis õpilaste käsitöö olümpiaad. Kella 15-18 on Jõgeva Gümnaasiumis mentorkoolitus C-segarühmadele, koolitaja Kadri Tiis. Laupäeval, 3. märtsil kell 10.30 avatakse Mustvees II Kalevipoja Uisumaraton. Kell 11 antakse Peipsi järve jääl start 100 km uisutajatele, pool tundi hiljem alustavad 25 km distantsi läbijad, keskpäeval pääsevad rajale 7 km sõitjad. Nii start kui fini? on Mustvees. Maratonile registreeruda ja täpsemat teavet saab Jõgeva maavalitsuse kodulehelt www.jogevamv.ee.

Jõgeva linn

Jõgevamaa Keskkonnateenistuses on kuni 8. märtsini Toivo Vihalemi loodusfotode näitus “Veepiiril”. Teisipäeval, 27. veebruaril kell 16.30 on Piiri pargi suusatamise IV etapp. Kolmapäeval, 28. veebruaril kella 9 – 13 on linnavalitsuse saalis koolitus “Vastutustundlik ettevõtja”. Kella 11 – 14.10 on Jõgeva Ühisgümnaasiumis maakonna poiste (solistide) laulukonkurss. Neljapäeval, 1. märtsil kell 17 avatakse kultuurikeskuses Tiina Sääliku fotonäitus. Reedel, 2. märtsil on linnaraamatukogus sanitaarpäev. Kell 19.30 on kultuurikeskuses ansambli Untsakad kontsert. 3. ja 4. märtsil on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistluste etapid saalihokis. Laupäeval, 3. märtsil kell 11 on kultuurikeskuses Peterburi tsirkuse etendus. Esmaspäeval, 5. märtsil kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 12 on vallavolikogu muinsuskaitsekomisjoni koosolek. Kell 15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Kell 15 algab Siimusti vastlapäev. Neljapäeval, 1. märtsil peetakse Laiuse kooli võimlas teivashüppevõistlusi “Laiuse toigas” ja TV 10 Olümpiastarti. Reedel, 2. märtsil kell 14 korraldavad Jõgevamaa Metsaselts, Kassinurme Naisselts ja spordiklubi Visa Kassinurme mägedes vastlapäeva.

Mustvee linn

Neljapäeval, 1. märtsil kell 18 esineb kultuurikeskuses Moskva tsirkus. Laupäeval, 3. märtsil peetakse II Kalevipoja Uisumaratoni raames laata.

Palamuse vald

Reedel, 2. märtsil kell 19 on kihelkonnakoolimuuseumi ärklisaalis teatri Varius etendus “Tervist, härra Vilde!”.

Põltsamaa linn

Teisipäeval, 27. veebruaril osaleb linnapea Jaan Aiaots Tallinnas gaasitrassiteemalisel nõupidamisel. Kell 13 on kultuurikeskuses linnavolikogu istung. Neljapäeval, 1. märtsil kell 16 on SA Põltsamaa Lossi Arendusnõukogu koosolek.

Põltsamaa vald

Lustivere lasteaias on rahvakunsti nädal, tutvutakse kodukandi rahvariietega. Adavere lasteaias Naksitrallid on raamatunädal, mille käigus koostatud raamatuid esitletakse 28. veebruaril. Teisipäeval, 27. veebruaril osalevad valla esindajad gaasitrassi ehituse töökoosolekul Tallinnas. Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 13 on koosolek Maanteeametiga Kamari II etapi ja Kamari järve sildade ehituse teemal. Lustivere koolis tehakse kokkuvõtteid võõrkeeltekuust “Keelte karussell”. Neljapäeval, 1. märtsil algab Lustivere koolis emakeelekuu “Ilus emakeel”. 2. – 4. märtsini peetavas Noorte Kotkaste ja Kodutütarde maakonna talilaagris Tormas osalevad ka Kamari rühma lapsed.

Saare vald

Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 16 on Saare rahvamajas vallavolikogu istung.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 16 on Maarja koolis hoolekogu lahtine koosolek. Oodatud on ka oma küla inimesed. Kohtumine Riigikogu saadikukandidaatidega. Neljapäeval, 1. märtsil kell 10 kohtuvad Tabivere rahvamajas Rahvaliidu saadikukandidaadid oma valijatega. Reedel, 2. märtsil kell 15 kohtub rahvaga Keskerakonna saadikukandidaat Peeter Võsa. Kuni 3. märtsini on Tabivere rahvamajas avatud Veiko Belialsi fotonäitus.

Torma vald

Teisipäeval, 27. veebruaril kell 18.30 on Torma spordihoones Jõgevamaa 2007. aasta meistrivõistlused naiste võrkpallis. Kohtuvad Torma ja Põltsamaa spordikool. Esmaspäeval, 5. märtsil kell 9 on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus