Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 13 – 20 on Jõgeva Ühisgümnaasiumis X Noorte Laulu- ja Tantsupeo tantsurühmade esimene eelproov. 18. ja 19. jaanuaril toimuvad Toilas Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu terviseedenduse alased õppepäevad. Reedel, 19. jaanuaril kell 19 avab maavanem Põltsamaal üle-eestilised kirikunoorte talvepäevad.

Jõgeva linn

Linnaraamatukogu lugemissaalis on kuni 20. jaanuarini üleval Jõgeva Gümnaasiumi I – VIII klassi õpilaste näitus “Tarbekunst – kas on ?kunst??. Kultuurikeskuses on kuni 22. jaanuarini näitus “Kalevipoeg kündmas”. 27. jaanuarini on Jõgeva kunstikooli vilistlaste lõputööde ühisnäitus, mis pühendatud kunstikooli 10. Sünnipäevale, üleval Kullo Lastegaleriis Tallinnas. Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 18 on linna 2006. aasta meeldejäävamate jõulukaunistuste kujundajate tunnustamine Betti Alveri Muuseumis. Neljapäeval, 18. jaanuaril kell 19 annab kultuurikeskuses etenduse “Tüütu tüüp” Vana Baskini Teater. 19. ja 20. jaanuaril on Betti Alverile pühendatud II luulepäevad “Tuulelapsed? (V – IX klass). Avamine 19. jaanuaril kell 15 Betti Alveri Muuseumis. Etendused Jõgeva Gümnaasiumis kella 17.15-20, luulepäevade lõpetamine laupäeval kell 15. Laupäeval, 20. jaanuaril kella 12 – 20 peetakse spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlusi saalihokis. Pühapäeval, 21. jaanuaril kella 11 – 14 on spordikeskuses Virtus maakonna võrkpalli karikavõistlused.

Jõgeva vald

Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 14 on valla haridusasutuste juhtide nõupidamine. Kell 15 on vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek ning sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 17. jaanuaril kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Neljapäeval, 18. jaanuaril kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kell 15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek.

Mustvee linn

16. ja 17. jaanuaril on kultuuritöötajad Põltsamaal koolitusel. 18. ja 19. jaanuaril kella 10 – 16 on kultuurikeskuses koolitus ESF Peipsiveere käsitööettevõtluse toetamiseks. Reedel, 19. jaanuaril kell 21 on kultuurikeskuses noortedisko. Alates 15. jaanuarist kuni märtsikuuni on esmaspäeviti kella 17 – 20.30 kultuurikeskuses Gordoni perekooli koolitus.

Pajusi vald

Neljapäeval, 18. jaanuaril on Aidu Lasteaed-Algkoolis teatrietendus “Metsarahva lood”. 18. ja 19. jaanuaril osalevad vallavanem ja sotsiaalnõunik Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu volikogu koosolekul ja terviseedenduslikul õppepäeval Toilas.

Pala vald

Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 14 korraldab Jõevalla seltsing endise Nõva koolimaja remonditud ruumide avamispeo.

Palamuse vald

Neljapäeval, 18. jaanuaril kell 18 on mälumäng Palamuse rahvamajas: K-täht ja jaanuar. Reedel, 19. jaanuaril on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere kokkusaamine. Laupäeval, 20. jaanuaril peetakse Palamuse rahvamajas aastaalguse pidu.

Põltsamaa linn

Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 16 on linnavolikogu eestseisuse koosolek. Kolmapäeval, 17. jaanuaril viibib Põltsamaa Ühisgümnaasiumi kollektiiv Riigikogus. Kell 10 korraldatakse Felixhallis Koolispordi Liidu meistrivõistlused jalgpallis (VI – IX klass). Neljapäeval, 18. jaanuaril kell 11 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Veski tänava aulas aabitsapidu. Kell 14 algab Felixhallis piirkonna koolide klassidevaheline rahvastepalli võistlus (IV – VII klass). Laupäeval, 20. jaanuaril kell 11 on Felixhallis Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste mäng. Pühapäeval, 21. jaanuaril kell 10 on Felixhallis perede võrkpalliturniir. Kella 11 – 15 viib Mart Parmas Felixhallis läbi idamaa võimlemise. 19 – 21. jaanuarini peetakse Põltsamaa kiriklas üle-eestilisi kristlike noorte talvepäevi.

Põltsamaa vald

Lustivere koolis on T.O.R.E. nädal. Kolmapäeval, 17. jaanuaril kell 13 on vallavolikogu alatise maakomisjoni koosolek. Lustivere koolis peetakse matemaatikaolümpiaadi. Neljapäeval, 18. jaanuaril kell 18 on Adavere Vaba Aja Keskuses I mälumänguturniir peredele ja sõpruskondadele.

Puurmani vald

Puurmani Gümnaasiumis algasid sellel nädalal gümnaasiumiklassidele peotantsukursused. Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 9 on Puurmani Gümnaasiumis lasteetendus “Seitsme maa ja mere taga”. Kolmapäeval 17. jaanuaril kell 9.55 avatakse Puurmani Gümnaasiumis Tartu Keskkonnahariduse Keskusest tellitud näitus “8 põhjust, miks eelistan sõita jalgrattaga”. Reedel, 19. jaanuaril toimub Puurmani Gümnaasiumis XII klassi riigikogutund. Kell 17 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek.

Tabivere vald

Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 19 on Tabivere rahvamajas Vana Baskini Teatri etendus “Väljaspool hooaega”. Kell 12 annab Maarja rahvamajas teater Mäng Tallinnast lasteetenduse “Võlukook”. Reedel, 19. jaanuaril tuleb Tabiveres kapellitoas kokku seltsing Lumeroos. Külas on Evi Lestal Palamuselt, kes räägib Oskar Lutsust ja filmi “Kevade” saamisloost. Maarja koolis on koolimissi valimised. Pühapäeval, 21. jaanuaril kell 16 on Tabiveres kinobuss lastele ja peredele mõeldud filmiga Astrid Lindgreni “Kalle Blomkvisti ohtlik elu”. Kell 18 on täispikk dokumentaalfilm “Laulev revolutsioon.

Torma vald

Teisipäeval, 16. jaanuaril kell 16 on vallavolikogu eestseisuse koosolek. Reedel, 19. jaanuaril on III klasside õpilaste piirkondlik emakeelepäev Sadala koolis. Esmaspäeval, 22. jaanuaril kell 9 on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus