Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Kultuurikeskuses on avatud kultuuriseltsi Vanaveski fotonäitus ning kuni 6. jaanuarini on avatud jõuluvana tuba. Neljapäeval, 28. detsembril kell 15 on linnavolikogu istung. Esmaspäeval, 1. jaanuaril kell 00.30 on uusaastaöö pidu laudadega kultuurikeskuses. Teenindamas OÜ Teeääre Talu baar. Õhtut juhib Tiia Paist. Tantsuks ansambel Omas Keeles. Esineb showtantsutrupp.

Pala vald

Reedel, 29. detsembril kell 20 vana-aasta pidu Pala kultuurimajas. Pühapäeval, 31. detsembril kell 10.30 ning 1. jaanuaril kell 10.30 on jumalateenistus Kodavere kirikus. Esmaspäeval, 1. jaanuaril kell 1 tantsuga uude aastasse Pala kultuurimajas. DJ Imre Mihhailov.

Palamuse vald

Neljapäeval, 28. detsembril kell 12 on Kaarepere rahvamajas eakate õdus aastavahetuse pidu.

Puurmani vald

Uusaastaööl 10 minutit enne südaööd korraldatakse vallamaja juures ilutulestik. Esmaspäeval, 1. jaanuaril kell 01.00 algab uusaastapidu Puurmani spordi- ja kultuurimajas.

Põltsamaa linn

Laupäeval, 30. detsembril kell 19 on aastalõpupidu kultuurikeskuses Rock Hotelliga. Esinevad Revalia tantsukooli tantsijad, Põltsamaa kõhutantsijad jt. Pühapäeval, 31. detsembril kell 18 on vana-aasta õhtu jumalateenistus EELK Põltsamaa kirikus. Kell 23.30 öine palvus.

Saare vald

Neljapäeval, 29. detsembril kell 20 on Voore aktiviseerimiskeskuses Saare valla aastalõpupidu koos Kaitseliidu ja Torma valla puhkpilliorkestriga. Õhtut juhib Margus Abel. Tantsuks ansambel Teine Mees. Kohal on “kondiväänaja” jne.

Tabivere vald

Esmaspäeval, 1. Jaanuaril algusega kell 01.00 on Tabivere rahvamajas uusaastapidu. Plaati keerutab Imre Tõekalju. Kell 01.00 algab Maarja rahvamajas uusaasta tantsuöö.

Torma vald

Reedel, 29. detsembril kell 19 on Vaiatu rahvamajas Vaiatu küla jõulupidu. Tantsuks Toivo ja Kalle. Pühapäeval, 31. detsembril kell 14 on vana-aasta õhtu jumalateenistus Torma kirikus ning 1. jaanuaril kell 14 uusaastapäeva jumalateenistus.

blog comments powered by Disqus