Nädal maakonnas

Maavalitsus

Täna kella 14-16 toimub maavalitsuse saalis perearstide seminar alaealiste väärkohtlemise teemal. Kolmapäeval, 26. aprillil kella 14-17 on maavanema kabinetis sihtasutuse Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus nõukogu koosolek. Neljapäeval, 27. aprillil kella 10-17 on maavalitsuse saalis alaealiste komisjoni istung. Kella 10-10.30 osaleb Eha Anslan Põltsamaa Kultuurikeskuses eakate tervisepäeval. Laupäeval, 29. aprillil Põltsamaa ettevõtluspäeval on kõigil inimestel võimalus külastada maavalitsuse telki, kus maavanem ja maavalitsuse töötajad tutvustavad maakonna arenguteid ning olulisemaid ettevõtmisi käesoleval aastal. Saab süüa suppi, kuulata muusikat ja tantsida. Kell 8 algab kepikõnd Felixhalli juurest Sõpruse parki, seal tervitab tervisekõndijaid Ants Paju. Seejärel minnakse kultuurikeskusse ettevõtluspäeva avamisele. Pärast seda ootab maavanem kepikõnnist osavõtjaid maavalitsuse telki, kus pakutakse teed ja pirukat. Kell 10 avatakse maavalitsuse telgis Põltsamaa jalgrattalaenutus. Kogu päeva jooksul toimub telgis erinevaid üritusi.

Jõgeva linn

Täna kell 15 on kultuurikeskuses kohtumine sarjast “Mõeldes Betti Alverile”. Kolmapäeval, 26. aprillil kell 18 on kultuurikeskuses tantsustuudio kevadkontsert “Kuukild”. Neljapäeval, 27. aprillil korraldatakse teatejooks linna tänavatel. Kell 15 on linnavolikogu istung. Kell 16 on kultuurikeskuses muusikastuudio kevadkontsert. Kell 17 on muusikakoolis Eesti Kontserdi kontsert “Ansambel Picante”. Reedel, 28. aprillil kell 10 on linna arengukava koosolek kultuurikeskuses. Laupäeval, 29. aprillil kell 16 toimub meeskoori Mehis 30. juubeli kontsert kultuurikeskuses. Pühapäeval, 30. aprillil kell 13 on Jõgeva Kunstikooli lõpuaktus. Kell 21 algab linna volbriöö pidu.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 26. aprillil kell 15.30 on MTÜ Jõgeva valla ANK Ühenduse koosolek. Neljapäeval, 27. aprillil kell 10 Jõgeva valla kinnistu Kuremaa alevikus detailplaneeringu avaliku väljapaneku tulemuste arutelu vallavalitsuse saalis. Kell 18 Kuremaa ujulas Jõgevamaa meistrivõistlused ujumises. Jõgeva aleviku lasteaial loodusretk Pedja jõe äärde. Reedel, 28. aprillil on vallavalitsuse töötajad talgupäeval Endla rabas. Laiuse koolis on laulupäev. Kell 20 algab vähegi viitsijate päev Vaimastvere koolis. Õhtut juhib Valdi Reinas, tantsuks ansambel President. Laupäeval, 29. aprillil on vokaalansamblite päev Vooremaa 2006 Kuremaa lossis. Jõgeva SAI saalis on kohtumisõhtu joogaõpetajate Holger Oidjärve ja Ragnar Kurmiga. Jõgeva vallas on külas noorte delegatsioon Soomest.

Mustvee linn

Täna kell 10 algab linnavalitsuses tervisenõukogu õppepäev. Kell 18 on Mustvee linna jooks. Kolmapäeval, 26. aprillil on linnavalitsuses laste hoolekandekomisjoni koosolek. Mustvee Gümnaasiumis on tutipidu. Neljapäeval, 27. aprillil kell 11 on kultuurikeskuses diabeetikute teabepäev. Reedel, 28. aprillil sõidab teatriklubi Tartusse Sadamateatrisse.

Pala vald

Reedel, 28. aprillil on Pala valla 14. aastapäevale pühendatud peoõhtu Pala kultuurimajas. Kell 17 mälumäng naabervaldade volikogude ja valitsuste liikmete vahel. Esinevad flamencotantsijad. Kell 20 algab vastuvõtt. Järgneb tantsuõhtu ansambliga Nukker Kukeke. DJ Imre Mihhailov.

Põltsamaa linn

Täna kell 15 on linnavolikogu istung kultuurikeskuses. Neljapäeval, 27. aprillil on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi VII klassi õpilastele KIKi toetusel ornitoloogi loeng ja lindude pesakastide ülespanek. Reedel, 28. aprillil kella 9-12 viiakse läbi vestlused haridus- ja kultuurinõuniku kandidaatidega. Pühapäeval, 30. aprillil kell 10 on Felixhallis ?Isad ja pojad? võrkpallis.

Põltsamaa vald

Kolmapäeval, 26. aprillil on Lustivere koolis Lõuna-Eesti koolinoorte liiklusviktoriini finaali jaoks liiklusohutuskampaania. Neljapäeval, 27. aprillil on vallavalitsuse istung. Reedel, 28. aprillil on Lustivere koolis õpilaste käsitöönäitus ja moeshow.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 26. aprillil jätkub Puurmani Gümnaasiumi II klassi algõpetuse ujumise programm Kuremaal. Neljapäeval, 27. aprillil tähistab XII klass “Lapsepõlvepäeva”. Reedel, 28. aprillil kell 9 on tutipäeva aktus ning 15-aastastele õpilastele PISA-test.

Saare vald

Reedel, 28. aprillil kell 21 on Saare rahvamajas disko.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 26. aprillil kell 10 toimub Tabivere Vaba Aja Keskuses Jõgeva maakonna lasteaedade teatripäev. Kell 19 tuleb Kinobuss külla filmiga “Kuldrannake”. Reedel, 28. aprillil on vallavolikogu istung. Esmaspäeval 1. mail kell 12 on Tabivere Vaba Aja Keskuse juures Maijooks lastele.

Torma vald

Täna on Torma lasteaias Linnutaja koristustalgud ja piknik. Neljapäeval, 27. aprillil kohtuvad lasteaia töötajad Riigikogu liikme Mati Kepiga ja vallavanem Riina Kulliga. Reedel, 28. aprillil viiakse Torma koolis koostöös REKKiga läbi PISA uuring. Lasteaed Linnutaja korraldab ekskursiooni Elistvere loomaparki, kus peetakse ka piknik. Sadala koolis on hoolekogu vastuvõtt õpilastele ja lastevanematele ning “Sinilillepidu 2006”. Pühapäeval, 30. aprillil kell 21 peetakse volbriööd Vaiatu pargis.

blog comments powered by Disqus