Nädal maakonnas

Maavalitsus

Täna kell 9.30 algab Kuremaal sotsiaalse infrastruktuuri teemaplaneeringu arutelu. Kell 10.30 avab maavanem Aivar Kokk Jõgeva kultuurikeskuses Lastekaitse Liidu arenduspäeva. Kell 11 on maavalitsuse saalis Eesti Maakonnaarstide Koja koosolek. Arendusnõunik Jako Jaagu osaleb Brüsselis Eesti maavalitsuste esindajate ja ajakirjanike delegatsiooni koosseisus kohtumisel Euroopa Komisjoni asepresidendi Siim Kallasega. Kavas on ka Eesti Vabariigi Alalise Esinduse EL juures külastamine. Kolmapäeval, 29. märtsil on Puurmani vallavalitsuses lastekaitsetöötajate ümarlaud, milles osaleb ka lastekaitse peaspetsialist Imbi Jäger. Kella 10-13 on Kuremaal maakonna teemaplaneeringu “Via Hanseatica turismivõrgustik” seminar. Kell 14 kohtub maavanem Kuremaal Jõgevamaa raamatukoguhoidjatega ning jagab neile Jõgevamaa aastaraamatuid. Neljapäeval, 30. märtsil kella 9.30-12 viibib alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus Tiheda Lasteaed-Algkoolis lasteaedade näitemängupäeval. Kella 12-16 koguneb Kuremaal esmakordselt Kalevipoja Nõukoda (nõuandev kogu maavanema juures), kuhu kuuluvad maakonna ettevõtjad. Kella 12.30-19 on Vodja Individuaalõppekeskuses Järvamaa ja Jõgevamaa eriõpetuse ainesektsioonide õppepäev. Reedel, 31. märtsil kella 9-17 on Reastvere külas Linnuse talus alaealiste komisjoni koolituspäev (arengukava analüüs ja ajakohastamine). Kella 9-11 algab maavalitsuse kaminasaalis spordinõukogu istung. Kell 17.30 on maavanem Voorel Aktiviseerimiskeskuses Saare valla noorteühenduse Voore noortetoa avamisel.

Jõgeva linn

Linnaraamatukogu II korruse lugemissaalis on kuni 29. märtsini fotograaf Johannes Haava kevadnäitus. Täna kella 10.30-15 toimub kultuurikeskuses Lastekaitseliidu arenduspäev. Kell 18 on kultuurikeskuses kohtumisõhtu “Mõeldes Betti Alverile”, külas Paul-Eerik Rummo ja Viiu Härm. Kolmapäeval, 29. märtsil kell 10 on kultuurikeskuses alustava ettevõtja baaskoolitus. Kell 17 algab kohtumisõhtu Lille Lindmäega sarjast “Avatud meelega” linnaraamatukogu laste lugemissaalis. Neljapäeval, 30. märtsil kella 10 – 16 on Eesti Kutsekoolispordi Liidu meistrivõistlused saalihokis spordikeskuses Virtus. Kella 10 – 17 on koolituspäev linnavolikogu ja linnavalitsuse liikmetele kultuurikeskuse kammersaalis. Reedel, 31. märtsil kell 15 algavad Eesti meistrivõistlused saalihokis U-17 spordikeskuses Virtus. Kell 19 on tantsuklubi Stiil tantsuõhtu kultuurikeskuses. Laupäeval, 1. aprillil on Eesti meistrivõistlused saalihokis U-13, U-19 play-off spordikeskuses Virtus. Pühapäeval, 2. aprillil kell 15 on tantsuansambli Tarbatu juubelikontsert kultuurikeskuses.

 Jõgeva vald

Sel nädalal on Jõgeva aleviku lasteaias veenädal (basseinikülastus, veepiltide joonistamine, veeloomade tutvustamine jne). Täna kell 14 on vallavalitsuse istung. Kell 15 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek Siimustis. Spordiklubi Visa tähistab 15. sünnipäeva. Neljapäeval, 30. märtsil kell 14 algab vallavolikogu istung valla saalis. Reedel, 31. märtsil on lahtiste uste päev Kiigemetsa koolis. Laupäeval, 1. aprillil kell 14 on ujula karikavõistluste V etapp Kuremaa ujulas.

Mustvee linn

Neljapäeval, 30. märtsil kell 12 esinevad kultuurikeskuses rahvusvahelisel noorsoofestivalil “Nooruse planeet” osalevad lauljad ja tantsijad Ukrainast, Moldovast, Kasashtanist, Lätist ja Eestist koos kohalike lastega. Reedel, 31. märtsil on linnavolikogu istung.

Pala vald

Reedel, 31. märtsil kell 14 on vallavalitsuse istung.

Palamuse vald

Reedel, 31. märtsil on Palamuse Gümnaasiumis disko.

Põltsamaa linn

Täna kell 18 esineb muusikakoolis kitarrist Jyrki Myllärinen (Soome). Kell 15 on Põltsamaa linnavolikogu istung. Kolmapäeval, 29. märtsil on Valgevene peakonsuli visiit Põltsamaale. Külastatakse linnavalitsust, linna ettevõtteid, kooli ja kirikuid. Neljapäeval, 30. märtsil kell 9.30 osaleb abilinnapea Tiit Kulu Väätsa Prügila AS infopäeval Paides. Kell 19 on kultuurikeskuses Vana Baskini Teater etendusega “Väljaspool hooaega”. Laupäeval, 1. aprillil kell 10 kontsert unetutele “Hällilaul ja muinasjutt”. Laulab Loo kammerkoor. Musitseerib Põltsamaa saksofoniansambel. Kultuurikeskuses on maakonna käsitööühenduste, -kodade ja käsitöömeistrite ümarlaud Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu esindaja  ning maakonna rahvakultuuri spetsialisti osavõtul. Pühapäeval, 2. aprillil kell 12 Anna Raudkatsi laulumängude-tantsude õppepäev kultuurikeskuses. Õppepäeva viib läbi Tiiu Pärnits. 1. märtsist kuni 5. aprillini on Põltsamaa Emadeklubis näituse ?Luule Rets – luuleline käsitöö? avamine reedel, 31. märtsil kell 16. Näitus on pühendatud Luule Retsi 75. juubelile. Kuni 31. märtsini on kultuurikeskuse galeriis portreede näitus. Korraldaja Põltsamaa Kunstikool. 1. – 5. aprillini on käsitööseltsi aastanäitus ?Lapse maailm? kultuurikeskuse galeriis. 1. – 11. aprillini on näitus “Kodukandi lastekirjanikud” raamatukogus.

Põltsamaa vald

Lustivere ja Adavere koolis on külas Vilppula valla kooli õpilased Soomest. Lustivere koolis on vene keele päevad. Kolmapäeval, 29. märtsil kell 9 on vallavalitsuse istung. Kell 14 on vallavalitsuse saalis 4P nõupidamine arenduskomplekside määratlemise ja väljaarendamise kavandamiseks. Neljapäeval, 30. märtsil kell 14 on vallavolikogu istung.

Tabivere vald

Reedel, 31. märtsil ja laupäeval, 1. aprillil toimuvad Tabivere Rahvamajas Jõgeva maakonna 16. näitemängupidustused. Avamine 31. märtsil kell 18.

Torma vald

Kolmapäeval, 29. märtsil kell 13 on Sadala raamatukogus kohtumine Riigikogu liikme Mati Kepiga ja vallavanema Riina Kulliga. Kell 19 algab Torma rahvamajas valdade mälumäng.

blog comments powered by Disqus