Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 9 on linnavalitsuse saalis pakendialane nõupidamine. Kell 10 on samas kohtumine Jõgeva linnas tegutsevate värvifirmadega. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on loeng raudteeohutusest. Kell 14 on linnavalitsuse saalis SA Tartu Rahvaülikool projektitutvustus “Whole”. Kell 16 teevad linnavalitsuse saalis linnavolikogu esimees ja linnapea pöördumise aastavahetuse aegsete linna kaunistajate poole. Kell 19 algab kultuurikeskuses Rakvere teatri etendus “Boob teab”. Kolmapäeval, 4. mail kell 14 on linnavalitsuse saalis linna arengukava kultuuri töögrupi koosolek. Kell 15.15 annab Heino Seljamaa lasteaias Rohutirts etenduse “Mängult ja päriselt”. Kell 16 on linnavalitsuse saalis koosolek “Jõgeva linn 67”. Kell 16.30 algab muusikakoolis Tallinna Muusikakeskkooli flöödiõpilaste kontsert. Neljapäeval, 5. mail kell 9 on linnavalitsuse saalis Jõgevamaa omavalitsusjuhtide nõupidamine IT keskuse teemal. Jõgeva Gümnaasiumis annab etenduse teater Kaelapuu. Reedel, 6. mail on emadepäeva peod lasteaias Karikakar ja Rohutirts ning Jõgeva Gümnaasiumis. Kell 16 on emadepäeva kontsert muusikakoolis. Laupäeval, 7. mail on Jõgevahe Pere naisrühm Tartus võistlemas. Pühapäeval, 8. mail esinevad Jõgevamaa Poistekoor ja Jõgeva Ühisgümnaasiumi poistekoor Tallinnas Estonia teatris emadepäeva kontserdil. Kell 16 on emadepäeva kontsert kultuurikeskuses. Esinevad laulupoisid Jõgevalt ja Sadalast, Jõgevamaa Poistekoor, noorte meeskoorid Jõgevalt, Põlvast, Tartust, meeskoorid Jõgevalt ja Elvast. Kuulutatakse välja Jõgeva Aasta Ema 2005. Linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis on kuni 12. maini avatud Fideelia-Signe Rootsi maalinäitus “Van GoghŽi jälgedes”.

Jõgeva vald

Sel nädalal jätkuvad heakorratööd Laiuse kalmistul. Kolmapäeval, 4. mail kell 9.30 algab Laiuse kooli saalis teabepäev “Ajaloolised kalmistud – kujundamine ja hooldus”. Neljapäeval, 5. mail kell 14 on valla noortekogu koosolek. Kell 16 on valla arengukava avalik arutelu. Kurista lasteaia Karukell koolieelikud lähevad õppeekskursioonile Endlasse. Reedel, 6. mail on vallavalitsuse töötajad Endla looduskaitsealal talgutel. Kurista lasteaia Karukell Kurista rühmas on emadepäeva pidu. Esmaspäeval, 9. mail on emadepäeva pidu Vaimastvere rühmas.

Maavalitsus

Täna kell 10 koguneb maakonna kriisikomisjon Jõgevamaa Päästeteenistuses korralisele nõupidamisele. Kolmapäeval, 4. mail kell 9 on maavalitsuse saalis maakonna lastekaitsetöötajate ümarlaud. Samal ajal on maavalitsuses riigivarakomisjoni nõupidamine. Kell 13 on Palamuse rahvamajas maakonna laulupeokomisjoni nõupidamine. Kell 17 on Jõgeva saalihokimeeskonna Tähe tunnustamise õhtu Löweni pubis. 7. ja 8. mail viibib maavanem visiidil Soomes.

Kasepää vald

Pühapäeval, 8. mail kell 17 on Raja kultuurimajas emadepäeva kontsert.

Mustvee linn

Mustvee Gümnaasiumis on käsitöönädal. Täna kell 11 on kultuurikeskuses tarbijakaitse teabepäev. 3., 5. ja 6. mail on emadepäeva peod Mustvee lasteaia rühmades. Reedel, 6. mail on Mustvee Gümnaasiumis emadepäeva kontsert. Kell 18 on emadepäeva kontsert kultuurikeskuses. Laupäeval, 7. mail kell 19 on kultuurikeskuses emadepäeva õhtu.

Pala vald

Kolmapäeval, 4. mail kell 12.05 on Pala koolis Anne Velli nukuteatri etendus “Nutikas Nirgi-Neti”. Neljapäeval, 5. mail kell 15 on lasteaia emadepäevapidu Pala kultuurimajas. Kell 16 on vallavolikogu istung. Reedel, 6. mail kell 18 on Pala kooli kevadkontsert Pala kultuurimajas.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 4. mail on Luua Algkoolis hoolekogu koolituspäev. Palamuse Gümnaasiumis on pildistamispäev. Neljapäeval, 5. mail on Palamuse rahvamajas tervisepäev. Reedel, 6. mail on Luua klubis emadepäeva kontsert. Kell 18 on Kaarepere kooli kevadkontsert rahvamajas. 6. ja 7. mail on Palamuse rahvamajas algklasside üleriigiline teatrifestival. Esinevad kõikide maakondade parimad algklasside näiteringid. Laupäeval, 7. mail kell 19 on Palamuse kirikus Arsise Kellade Kooli õpilaste ansambli kontsert. Pühapäeval, 8. mail kell 12 antakse Palamuse Gümnaasiumi staadionilt start XXXIV Palamuse maanteejooksule.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 4. mail kell 10 on lasteaias Mari nõiapäev. Kell 15 on staadionil kevadturniir jalgpallis 1995-97sündinud poistele. Kell 16 algab muusikakoolis Tallinna Muusikakeskkooli õpilaste kontsert. Neljapäeval, 5. mail annab kultuurikeskuses etenduse “Pentsik pere” Vana Baskini Teater. Reedel, 6. mail kella 14 – 21 on kultuurikeskuses Euroopa päeva tähistamine ürituse “Euroopa nädal Eesti linnades” raames. 6. – 8. maini on Põltsamaa linna kultuuripäevad Kokemäel, milles osalevad linnavolikogu ja linnavalitsuse esindus, kultuurikeskuse topeltkvartett, “Virmalised”, noorteansambel “Myrakarud”. Laupäeval, 7. mail kella 9 – 16 on kultuurikeskuse ümbruses aiandus- ja kaubalaat. Kell 11 on spordikoolis tütarlaste C-klassi karikavõistlused võrkpallis. Pühapäeval, 8. mail kell 11 on EELK Põltsamaa kirikus emadepäeva perejumalateenistus. Kell 14 on staadionil Eesti meistrivõistlused jalgpallis meestele Sport – FC Elva II. Kell 16 on emadepäeva kontsert kultuurikeskuses.

Põltsamaa vald

Neljapäeval, 5. mail kell 9 on vallavalitsuse istung. Reedel, 6. mail kell 11 on Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökoolis 3+3 projekti haridusteemaline seminar “Haridusuuenduste rakendamisest Soomes”, millest võtab osa ka valla haridus- ja kultuurinõunik. Kell 18 on Adavere mõisa saalis emadepäevale pühendatud kontsert.

Saare vald

Reedel, 6. mail on Voorel kohvikuõhtu. Kell 21 on Saare rahvamajas tantsuõhtu. Tantsuks ansambel Lihtne Viis, pidu juhib Kalev Pärtelpoeg. Laupäeval, 7. mail on Voorel emadepäeva pidu. Pühapäeval, 8. mail on emadepäeva kontsert Voore koolis.

Torma vald

Esmaspäeval, 9. mail kell 9 on vallavalitsuse istung ning kell 16 tuleb kokku vallavolikogu eestseisus.

blog comments powered by Disqus