Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Jõgeva Ühisgümnaasiumis tähistatakse keskkonnanädalat “Vesi meis ja meie ümber” ja kunsti-, käsitöö- ning tööõpetuse nädalat ning algavad kooli meistrivõistlused pesapallis. Täna kell 9.30 annab teater Sõna ja Tants etenduse “Lend” lasteaias Karikakar ning kell 15.15 etenduse “Eestimaast” lasteaias Rohutirts. Kolmapäeval, 27. aprillil esitab lasteteater Trumm Jõgeva Gümnaasiumis etenduse “Järvevanake”. Neljapäeval, 28. aprillil on Jõgeva Gümnaasiumis XII klasside tutipäev. Kell 16 on linnavolikogu istung. Reedel, 29. aprillil on tutipäev Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Kell 12.30 antakse linnavalitsuse esiselt platsilt start linna ajaloolisele jooksule (võistkondade registreerimine Jõgeva Ühisgümnaasiumi telefonidel). Kell 20 on kultuurikeskuses Stiili tantsusalong. <B>29. aprillist kuni 1. maini viibib linnapea külastusvisiidil Soomes Jõgeva sõpruslinnas Keuruus. Laupäeval, 30. aprillil kell 14 on kultuurikeskuses Jõgeva Kunstikooli V lennu lõpuaktus. Spordikeskuses Virtus on samal ajal Jõgevamaa täiskasvanute tennisevõistlus. Kell 21 algavad kultuurikeskuse pargis ja kesklinnas volbriöö üritused. Pühapäeval, 1. mail on Jõgeva linna 67. sünnipäev. Kell 11 algavad koristustalgud “Linn sünnipäevaks puhtaks!” Piiri pargis kruusaaugu juures.

Jõgeva vald

Täna kell 13 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek Jõgeva alevikus. Kolmapäeval, 27. aprillil kell 10 on vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek. Neljapäeval, 28. aprillil kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kell 14 on vallavolikogu istung Laiuse koolis. Reedel, 29. aprillil on Kurista lasteaias sportlik volbripäev. Kell 19 on Vaimastveres ülevallaline taidlejate pidu “Valla II Vähegiviitsijate päev”. Laupäeval, 30. aprillil korraldatakse Siimustis volbripäeva jooks.

Maavalitsus

Alushariduse spetsialist viibib sellel nädalal koolitusreisil Saksamaal, kus kohtub ka Minden-Lübbecke maavalitsuse töötajatega. Täna kell 16 on maavalitsuses usaldustelefonil 126 vastajate nõupidamine-koolitus. 27. – 30. aprillini viibib maavanem välislähetusel Valgevenes, kus toimuvad koostöövõimaluste läbirääkimised ja korraldatakse rahvusvaheline Valgevene ehituse nädal. Reedel, 29. aprillil kell 10 on maavalitsuse saalis õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamise ja kompenseerimise maakonnakomisjoni istung. Põltsamaa kultuurikeskuses korraldatakse tehniliste abivahendite infopäev ja minimess.

Mustvee linn

Täna kell 10 on kultuurikeskuses kasutatud riiete müük. Kolmapäeval, 27. aprillil kell 10 on kultuurikeskuses maakonna memme-taadi suvepeo korraldustoimkonna koosolek. Neljapäeval, 28. aprillil kell 18 on kultuurikeskuses suur taidlejate kontsert. Laupäeval, 30. aprillil kell 21 on kultuurikeskuses volbriöö disko. DJ Zwilling. Teisipäeval, 3. mail kell 11 algab kultuurikeskuses tarbijakaitse teabepäev.

Pala vald

Täna kell 9 vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 28. aprillil kell 17 on laulukonkurss Pala kultuurimajas. Laupäeval, 30. aprillil on Pala valla 13. aastapäeva peoõhtu Pala kultuurimajas. Kell 17 korraldatakse arutelu koos naabervaldade juhtidega “Kas väike vald saaks üksi hakkama”. Kell 20 kontsert ansamblilt “Salongilõvid” ning vallavolikogu esimehe Raivo Vadi ja vallavanema Kalev Kursi pidulik vastuvõtt. Tantsuks mängib ansambel pRESIDENT.

Palamuse vald

Täna kell 13 on Palamuse rahvamajas kloun Ummi show. 28. – 30. aprillini korraldatakse Palamuse Tantsupäevad 2005 Palamuse rahvamajas ja Palamuse Gümnaasiumis. Reedel, 29. aprillil on Palamuse Gümnaasiumis volbripäeva tähistamine ja volbriöö jooks. Laupäeval, 30. aprillil tantsupäevade raames Luua klubis line-tantsutund.

Puurmani vald

Täna on vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 28. aprillil on vallavolikogu istung. Reedel, 29. aprillil tähistab Puurmani laulukoor 20. aastapäeva. Üritused algavad kell 18 ning oodatud on ka endised lauljaid. Tervitustega esinevad koolilapsed, kavas on kontsert, tants jne. Pühapäeval, 1. mail kell 10 algab traditsiooniline Puurmani jalgpalliturniir poliitikute osavõtul.

Põltsamaa linn

Täna kella 9.30 – 13 on kultuurikeskuses doonoripäev. Neljapäeval, 28. aprillil võtab muusikakooli direktor Anne Kaus osa Helsingis toimuvast Soome-Eesti muusikakoolide õpetajate arvutiõpetuse projekti arutelust. Kell 18 algab kultuurikeskuses põliskultuuride päev. Reedel, 29. aprillil kell 10 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis XII klasside lõpukella aktus. Reedel, 29. aprillil on tutipäeva jooks linnas. Kell 11 on Kalju Terase 16. mälestusvõistlused kergejõustikus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi spordiväljakul. Laupäeval, 30. aprillil kell 19 on lossihoovis volbripidu. DJ Imre Mihhailov. Pühapäeval, 1. mail kell 14 on kultuurikeskuses lasteteatri Delma etendused “Seitsme maa ja mere taga” ning “Väike Mukk”. Kultuurikeskuse galeriis on kuni 18. maini avatud kunstikooli täiskasvanute kujutava kunsti aastanäitus.

Põltsamaa vald

Täna kell 15 on vallavalitsuse saalis Kuningamäe puhkekeskuse arendamise koosolek. Kolmapäeval, 27. aprillil on vallavalitsuse istung. Lustivere koolis korraldatakse koolituspäev etiketist. Adavere kooli VII – IX klassid lähevad ekskursioonile Tartu muuseumidesse. Neljapäeval, 28. aprillil on Lustivere koolis maakonna algklasside näitemängupäev. Reedel, 29. aprillil kell 10.30 algab Põltsamaa kultuurikeskuses abivahendite minimess. Laupäeval, 30. aprillil on Adaveres “Mõisa perepäev”, mis algab hommikul matkaga ja lõpeb õhtul volbriöö lõkkega.

Saare vald

Sellel nädalal algab Voorel aktiviseerimiskeskuses Jõgeva valla pikaajaliste töötute toimetulekukoolitus ning Kasepää valla muukeelse elanikkonna pikaajaliste töötute eesti keele õpe. Neljapäeval, 28. aprillil kell 16 on Kalevipoja muuseumis EPPde ümarlaud.

Tabivere vald

Täna kell 10 algab Äksi motellis Tabivere valla arengupäev. Kell 15 on vallavolikogu istung. Kolmapäeval, 27. aprillil lähevad valla teede ääri puhastama Maarja kooli õpilased ning neljapäeval, 28. aprillil Tabivere Gümnaasiumi õpilased. Reedel, 29. aprillil on Maarja koolis klassidevaheline näidendite konkurss. Tabivere Gümnaasiumis on XII klassi viimase koolikella päev. Kell 19 on Tabivere sööklas kohtumine Rahvaliidu poliitikutega. Laupäeval, 30. aprillil osalevad Tabivere Gümnaasiumi õpilased Rakveres “Tähelepanu, start” teatevõistluse finaalis.

Torma vald

Torma koolis on loodusainete nädal. Täna kell 13.30 on Torma lasteaias Linnutaja sügisel kooli minevate laste vanemate kohtumine Sadala ja Torma kooli ning lasteaia pedagoogidega. Neljapäeval, 28. aprillil kell 9.30 on lasteaias Linnutaja projekti “Kuidas sina metsale – nii mets sinule” raames õues õppimise päev ja piknik Elistvere loomapargis. Reedel, 29. aprillil on Sadala koolis kontsert-tund, kus õpetajad on Antti Kammiste ja Ivo Linna. Kooli hoolekogu korraldab vastuvõtu õpilastele “Sinilillepidu 2005”. Laupäeval, 30. aprillil on Sadala kooli puhkpilliorkester Tabiveres tarifitseerimisel.

blog comments powered by Disqus