Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 9.50
algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis ajalookonverents “Jõgevamaa läbi aegade”. Kooli I – IV klassid peavad vastlapäeva Laiusel ja Saarel Kratikülas. Kolmapäeval, 9. veebruaril kell 10 algab kultuurikeskuses seminar “Füüsiliste isikute ja füüsilisest isikust ettevõtjate 2004. aasta tulude deklareerimine”. Kell 10.35 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis koolieelikute päev “Lasteaiast kooli”. Kell 15 algab Jõgeva Gümnaasiumis kohviõhtu kooliasjus ning debatt teemal “Kas Jõgeva vajab eliitkooli?”. Sõna võtavad maavanem Aivar Kokk, gümnaasiumi direktor Taisto Liivandi ja Eesti Lastevanemate Liidu peasekretär Kaur Hanson. Jõgeva Ühisgümnaasiumi V – VII klassidele viib Marge Kimmel läbi koolitusi “Alkoholism, toksikomaania, narkomaania”. Neljapäeval, 10. veebruaril on Marge Kimmeli koolitused “Noored ja uimastid” Jõgeva Ühisgümnaasiumi IX klassile. Jõgeva Gümnaasiumis ehitatakse X klassi õpilase Annika projekti järgi lumelinna. Pühapäeval, 13. veebruaril on kultuurikeskuses poistekooride laulupäev.

Jõgeva vald
Jõgeva alevikus on täna külakoosolek ja peetakse vastlapäeva. Vastlapäeva tähistavad ka valla koolid ning lasteaiad. Kell 16 tuleb kokku spordinõukogu ning kell 16.30 on vallavolikogu eestseisuse koosolek. Neljapäeval, 10. veebruaril on Laiuse koolis Eesti Kontserdi loeng-kontsert. Laupäeval, 12. veebruaril kell 12 algab lumelahing Laiusel.

Maavalitsus
Täna kell 9
on muinsuskaitseametis nõupidamine maavanemaga, kus arutatakse järgmise aasta rahaküsimusi. Jõgeva kultuurikeskuses algab samal ajal PRIA teabepäev. Kell 9.30 algab Jõgeva vallavalitsuses sotsiaaltöötajate nõupidamine. Kell 10 on Jõgeva vallavalitsuses andmekaitse alane koolitus. Kell 12.30 on Jõgeva lasteaias Karikakar lasteaedade juhatajate nõupidamine. Kolmapäeval, 9. veebruaril kell 9 on Mustvees nõupidamine perearsti ruumide asjus, milles osaleb ka maavanem Aivar Kokk. Samal ajal korraldatakse Tabiveres arutelu koostööst maavalitsusega maakonna linna- ja vallasekretäride osavõtul. Kell 9.30 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis koolieelikute tutvumispäev. Kell 11 algab Äksis omavalitsusliidu hooldusravi arengukava tutvustus. Kell 13 algab Võisiku hooldekodus ümarlaud, kus osalevad ka Jõgeva haigla töötajad. Teemaks on tervishoiuprobleemide käsitlemine. Neljapäeval, 10. veebruaril kell 11 on Jõgevamaa nõustamiskeskuse aastakoosolek. Maavalitsuse töötajad eesotsas maavanemaga viibivad igakuisel omavalitsuse külastusel, seekord minnakse Kasepää valda. Kell 12 koguneb maavalitsuses Jõgevamaa Liikumisharrastuse koostöölepingu töögrupp, et arutada lepingu sisu. Kell 13 tuleb kokku spordinõukogu. Alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus võtab osa Briti Nõukogus koolitusest “Kvaliteet hariduses”.

Mustvee linn
Täna kell 10.45
algab kultuurikeskuse õuel vastlatrall. Reedel, 11. veebruaril kell 18 esineb kultuurikeskuses Salong-teater estraadikavaga “Päevapiltnik”. Laupäeval, 12. veebruaril kell 21 algab kultuurikeskuses sõbrapäevaõhtu noortele. Pühapäeval, 13. veebruaril kell 16 tuleb kultuurikeskusse esinema Moskva tsirkus.

Pajusi vald
Pisisaare koolipere läheb täna Adavere uisurajale vastlapäeva pidama, lasteaialapsed aga Lustiverre hobustega sõitma. Kolmapäeval, 9. veebruaril algavad Pisisaare koolis sõbranädala üritused ja võistlused. Esmaspäeval, 14. veebruaril peab kogu Pisisaare kooli pere sõbrapäevapidu.

Pala vald
Täna on vastlapäeva tähistamine Sääritsas. Pala koolis lastakse täna vastlaliugu ja süüakse vastlakukleid. Kolmapäeval, 9. veebruaril on Pala koolis olümpiamängude lõpetamine. Pühapäeval, 13. veebruaril kell 11 antakse Pala suusaradadel start lahtistele meistrivõistlustele.

Palamuse vald
Palamuse Gümnaasiumis on talispordinädal, täna tähistatakse vastlapäeva. Vastlapäeva peetakse täna ka Aruküla mäel. Reedel, 11. veebruaril on Palamuse Gümnaasiumis sõbrapäeva disko.

Puurmani vald
Täna
on Puurmani kultuurimaja ja keskkooli ühised vastlapäevaüritused. Reedel, 11. veebruaril on Puurmani kultuurimajas kohvikklubi õhtu. Tantsuks mängib ansambel T&T.

Põltsamaa linn
Neljapäeval, 10. veebruaril kell 10
on kultuurikeskuses seminar “Füüsiliste isikute ja füüsilisest isikust ettevõtjate 2004. aasta tulude deklareerimine”. Kell 17.30 on kultuurikeskuses linnuõppe päev. Reedel, 11. veebruaril kell 11 on kultuurikeskuses Rakvere teatri etendus “Mõmmi ja aabits”, kell 19 mängib Rakvere teater kultuurimajas etendust “Täismäng”. Laupäeval, 12. veebruaril kell 19 on kultuurikeskuses valentinipäeva disko-kontsert ansambliga Dynamint. DJ Heiko Merikan.

Põltsamaa vald
Kolmapäeval, 9. veebruaril kell 17
korraldavad OÜ Tervis, MTÜ Ex Medicus ja valla sotsiaalkomisjon Lustiveres tervisepäeva. Loengutega esineb Urve Moori. Soovijatel mõõdetakse vererõhku, määratakse veresuhkru taset ja kolesterooli hulka veres. Neljapäeval, 10. veebruaril kohtuvad vallavolikogu esimees ja vallavanem Põltsamaa kiriku juhatusega. Kell 9 on Adavere mõisa saalis külalisteatri etendus “Trips,Traps ja palju mütse”. Kell 15.30 on Adaveres maakonna noorte meistrivõistlused uisutamises. Reedel, 11. veebruaril kell 8 saavad kokku 3+3 Eesti ja Soome maakondade esindajad. Külastatakse AS Konesko tehast. Laupäeval, 12. veebruaril on Lustiveres täiskasvanute lauatennise seeriavõistluse IV etapp.

Saare vald
Saarel Kalevipoja Kojas on 7. – 10. veebruarini Kratiküla vastlad.

Tabivere vald
Täna
tähistatakse Maarja koolis vastlapäeva. Laupäeval, 12. veebruaril kell 19 on Tabivere Gümnaasiumi sööklas puhkeõhtu. Esinevad Laimi Sprogise varieteetrupp ja Siiri Känd koos Combo Bandiga. Pühapäeval, 13. veebruaril tulevad Maarja kooli integratsioonilaagrisse nädalaks ajaks sõbrad Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumist. Kell 14 on Tabiveres kapellitoas pühapäeva pärastlõuna kapelliga.

Torma vald
Kolmapäeval, 9. veebruaril
osalevad Torma kooli õpilased sõbrapäevakontserdil Tartus. Reedel, 11. veebruaril on Torma koolis sõbrapäevadisko.

blog comments powered by Disqus