Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 15.20 esitab teatritrupp Mäng lasteaias Karikakar etenduse “Saabastega kass”. Kell 15 on linnavalitsuse ja SA Betti Alveri Fond nõupidamine muuseumi teemal. 30. novembrist kuni 12. detsembrini on kultuurikeskuses avatud Evi Kuslapi vaipade näitus. Kolmapäeval, 1. detsembril kell 10 on linna jäätmekava arutelu linnavalitsuse saalis. Kell 12 algab kultuurikeskuses maakonna uimastiennetuse konverents “Allakäigutrepp on libe”. Kell 15.30 avatakse spordikeskuse Virtus fuajees Karel Korpi näitus “Pintslist trükiseni”. Samas kohtumine autoriga. Näitus jääb avatuks 22. detsembrini. 1. – 30. detsembrini on linnaraamatukogu II korruse lugemissaalis Salme Allikheina maalinäitus “Loomise lugu”. Laupäeval, 4. detsembril kell 14 on jõulukuu kontsert muusikakoolis. Spordikeskuses Virtus on jalgpallimängud Põltsamaa karikale. Pühapäeval, 5. detsembril kell 10 on kultuurikeskuses Jõgevamaa poistekoori ja noorte meeskoori laulupäev. Kell 11 on teise advendi jumalateenistus EELK Jõgeva koguduse kiriklas.

Jõgeva vald

Täna kell 14 on vallavalitsuse istung. Kolmapäeval, 1. detsembril kell 8.30 on Kiigemetsa kooli ja Siimusti Lasteaed-Algkooli ühine advendiküünla süütamine. Valla sotsiaaltöötajad sõidavad külaskäigule Paide valda. Laiuse lasteaias on hoolekogu koosolek. Reedel, 3. detsembril kell 13 nõupidamine ASi Werol Tehased esindajatega maaküsimustes. 3. – 5. detsembrini on Kuremaal rahvusvaheline noorte korvpalliturniir.

Maavalitsus

Täna viibib Jõgevamaal välisministeeriumi esindus. Külastatakse kuut maakonna kooli, kus peetakse loenguid õpilasi huvitavatel teemadel. Kell 16 on maavalitsuses ümarlaud teemal “Eesti välispoliitika pärast liitumist Euroopa Liidu ja NATOga. Välismajandussuhete edendamine ja arendamine uutes tingimustes”. Kolmapäeval, 1. detsembril kell 10 on maavanem Aivar Koka kabinetis nõupidamine Peipsi Koostöö Keskuse esindajatega. Neljapäeval, 2. detsembril viibib transpordi- ja majandusnõunik Eha Lukats Tallinnas ühistranspordi alasel nõupidamisel. Haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Li Lind osaleb Tartus haridus- ja teadusministeeriumis seminaril “Hariduse kvaliteedi tagamise võimalused”. 2. ja 3. detsembril viibivad maavalitsuse ametnikud Järvamaal arengukoolitusel.

Mustvee linn

Täna on Mustvee Gümnaasiumis ja Mustvee Vene Gümnaasiumis külas välisministeeriumi esindajad. Reedel kell 20 on kultuurikeskuses kontsert-disko Jõhvi ametikoolilt. Laupäeval, 4. detsembril kell 19 on kultuurikeskuses puhkeõhtu (laudade ettetellimine). Pühapäeval, 5. detsembril kell 17 on kultuurikeskuses teise advendi tähistamise kontsert. Esmaspäeval, 6. detsembril kell 14 on Mustvee Gümnaasiumis loeng-kontsert “D?äss – mis see on?”.

Pala vald

Täna kell 14 on SA Peipsiveere Hooldusravikeskuse nõukogu koosolek Torilas. Laupäeval, 4. detsembril on vallas käigus ohtlike jäätmete kogumisring.

Palamuse vald

Täna etendab Palamuse Amatöörteater Elvas Leopold Hanseni sünniaastapäeva tähistamise üritusel August Wierale pühendatud lavastust “Udumäe kuningas”. Kell 12.15 on Palamuse rahvamajas kontsert I – VI klassile T?aikovski “Aastaajad” ja Mar?aki “Kaksteist kuud”. Esineb pianist Diana Liiv. Kolmapäeval, 1. detsembril kella 10-16 on Palamuse rahvamajas Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskuse õppepäev. Kella 11-17 tegutseb Kaarepere rahvamajas jõulueelne töökoda jõulukaartide valmistamiseks. Neljapäeval, 2. novembril kell 13 on Palamuse rahvamajas Anne Velli teatrishow lastele “Nutikas Nirgi-Neti”. Reedel, 3. detsembril sõidavad 4H klubi liikmed Jurmala veeparki. Laupäeval, 4. detsembril on Palamuse rahvamajas Jõgevamaa Maanaiste Ühenduse 5. aastapäeva tähistamine. Pühapäeval, 5. detsembril on Palamuse kirikus kontsert-jumalateenistus. Esinevad Elva meeskoor ja Jõgeva meeskoor Mehis.

Puurmani vald

Täna on Puurmani Keskkoolis lastevanemate üldkoosolek. Reedel, 3. detsembril kell 18 algavad Puurmani Keskkoolis traditsioonilised lossi krahvi ja krahvinna valimised. Kell 21 on Puurmani kultuurimajas pidu ansambliga Boomer.

Põltsamaa linn

Täna kell 13 on kiriklas metsa alane seminar. Kolmapäeval, 1. detsembril kell 9 on kultuurikeskuses spordinõukogu istung. Kell 12 on Põltsamaa Emadeklubi ruumide avamine. Kell 18 on kultuurikeskuses Eestimaa Rahvaliidu infopäev. Samal ajal algab muusikakoolis õpilaste kontsert. Neljapäeval, 2. detsembril kell 14 on linnavalitsuses kohtumine Tallinna Filharmoonia esindusega. Arutusele tuleb 2005. aasta suur kontsert lossihoovis. Laupäeval, 4. detsembril kell 15 on kultuurikeskuses Põltsamaa muusikakooli 45. aastapäeva kontsert.

Põltsamaa vald

Täna kell 9 on Adavere mõisasaalis pianist Diana Liivi kontsert “Neli aastaaega”. Kolmapäeval, 1. detsembril kell 15 esineb Adavere mõisasaalis tütarlastekoor “Sirjelind”. Lustivere koolis peetakse Jõgevamaa noorte meistrivõistlusi males ja kabes. Kell 18 korraldab Lustivere Külaselts kultuurimajas kohtumise riigikogulase Margi Einaga.

Saare vald

Täna kell 10 on Saare rahvamajas kohtumine Riigikogu liikme Mai Treialiga. Alates kolmapäevast, 1. detsembrist on Saarel avatud Kratiküla (info tel 773 4867).

Tabivere vald

Kolmapäeval, 1. detsembril kell 11.30 on Maarja rahvamajas lasteetendus “Seitsme maa ja mere taga”. Laupäeval, 4. detsembril kell 14 algab Vahi külas Konni talus üritus “Vanu töid ja kombeid meenutades II”. Kell 18.30 mängivad Maarja rahvamajas kandle- ja lõõtsalugusid Ingrid ja Endel Puhjast.

Torma vald

Täna on Tõikvere vallavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni väljasõiduistung. Kolmapäeval, 1. detsembril kell 9.30 esineb Torma lasteaias Linnutaja pianist Diana Liiv. Pühapäeval, 5. detsembril on Torma kirikus kontsert-jumalateenistus. Esinevad Jõgeva meeskoor Mehis ja Elva meeskoor. Esmaspäeval, 6. detsembril korraldab Torma lasteaed Linnutaja Võtikvere pargis jõulumuinasjutu päeva.

blog comments powered by Disqus