Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 11 on kultuurikeskuses Eesti Linnade Liidu juhatuse ning kell 13 Linnade Liidu volikogu koosolek. Lasteaias Karikakar tähistatakse mardipäeva üritusega “Mart lasteaias”. Kell 17 on linnavolikogu arengu- ja majanduskomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 10. novembril kell 15 peetakse koosolekut Jõgeva staadioni teemal. Kell 17 jätkub kultuurikeskuses Eesti Korteriühistute Liidu koolitus. 10. ja 11. novembril on kultuurikeskuses lahtiste uste päevad. Neljapäeval, 11. novembril kell 13 külastab Jõgeva linnavalitsuse delegatsioon Rakvere linnavalitsust. Kell 18 viibib linnapea Viktor Svjatõ?ev Poola suursaadiku vastuvõtul. Reedel, 12. novembril on Jõgeva Ühisgümnaasiumi I – VI klassides isadepäeva lahtised tunnid. Kell 19 on Jõgeva Gümnaasiumis salongiõhtu. Linnapea Viktor Svjatõ?ev viibib Kaitseliidu pidulikul sündmusel Tallinnas. Laupäeval, 13. novembril on Jõgevamaa noorte meeste koor ja Jõgeva meeskoor Mehis Lõuna-Eesti laulupäeval Tartus Vanemuise teatris. 13. ja 14. novembril peetakse spordikeskuses Virtus rahvusvahelist saalihoki turniiri Jõgeva karikale. 8. – 12. novembrini on poistenädal lasteaias Karikakar (ekskursioonid päästeametisse, külas on piirivalvur valvekoeraga jne). Lahiste uste päevad ja poistenädal on ka lasteaias Rohutirts. Linnaraamatukogu II korruse lugemissaalis on novembrikuus avatud näitus EENeti 2003. aasta arvutijoonistuste võistlusest. Kultuurikeskuses on kuni 29. novembrini avatud Põltsamaa kunstikooli näitus.

Jõgeva vald

Täna on Siimusti noortekeskuses maakonna noorsootöötajate koolitus “Aur välja!”. Kolmapäeval, 10. novembril on mardipäeva pereõhtu Siimusti lasteaias. Neljapäeval, 11. novembril kell 14 on volikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Kell 14 annab Vaimastvere koolis etenduse Lasnamäe Avatud Noortekeskus. Siimusti Algkoolis on pereõhtu. Reedel, 12. novembril tuleb kokku ASi Kuremaa Enveko nõukogu. Vaimastvere koolis peetakse algklasside poistepäeva “Poisid platsi”. Kell 19 on Vaimastvere kooli ruumides külaseltsi Waks lõikuspidu. Külas isa ja poeg Tammertid. Tantsuks ansambel Visiit. 13. ja 14. novembril on Siimusti noortekeskuses fotosessioon Elari Aaboja juhendamisel.

Maavalitsuses

Täna viibib maavanem Aivar Kokk maavanemate nõupidamisel Järvamaal. Õigusnõunik Inge Kottisse osaleb õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamise ja kompenseerimise maakonnakomisjoni istungil. 9. – 11. novembrini viib siseaudiitor Ülle Leemets Jõgevamaa Päästeteenistuses läbi inventuure. Noorsootöö peaspetsialist Maie Puusepp viibib erialasel koolitusel. 10. ja 11. novembril osaleb õigusnõunik Inge Kottisse Tallinnas koolitusel võlaõigusseadusest. Kolmapäeval, 10. novembril osaleb majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Tormas Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul. Sotsiaaltöö peaspetsialist Aime Meltsas viibib Jõgevamaa Puuetega Inimeste Kojas projektide hindamise komisjonis. Neljapäeval, 11. novembril kella 11 – 15 on maavalitsuses kohtumine Harju maavalitsuse majandusosakonnaga ühistranspordikeskuse küsimuses. 11. ja 12. novembril osaleb tervishoiu peaspetsialist Eha Anslan sisekaitseakadeemias Põhjamaade Ministrite Nõukogu ümarlaual “Baltimaade perspektiiv”. 11. – 13. novembrini viibivad maavanem Aivar Kokk ning haridus- ja kultuuriosakonna töötajad Soomes Järvenpää linna hariduskorraldusega tutvumas. Laupäeval, 13. novembril külastavad Tartu Ülikooli sotsiaaltöö I kursuse tudengid Jõgevamaa hoolekandeasutusi – sotsiaalkeskust Elukaar, Kiigemetsa kooli ja Võisiku hooldekodu. Kell 19 osaleb maavanem Aivar Kokk Kaitseliidu Jõgeva Maleva 86. aastapäevale pühendatud peol Kuremaa lossis.

Mustvee linn

8. – 12. novembrini on kultuurikeskuses avatud lastetööde näitus “Minu isa”. Mustvee Gümnaasiumis on reaalainete nädal. Kolmapäeval, 10. novembril peetakse Mustvee Vene Gümnaasiumis mardipäeva. 10. ja 11. novembril on isadepäeva üritused Mustvee lasteaia rühmades. Reedel, 12. novembril tähistatakse Mustvee Vene Gümnaasiumi klassides isadepäeva. Kell 16 on spordihoones kogu pere spordipäev “Isadepäev”.

Pala vald

Kolmapäeval, 10. novembril on koolitus õpetajatele. Lektor on Tiina Kivirand. Kell 12 on Pala kultuurimajas memme-taadi mardipidu. Külas on Kuremaa seenioride segaansambel Vello Pütsepa juhendamisel. Mardipäeva tantsud-mängud Pala memmedelt. 9. – 11. novembrini on Pala koolis poistenädala üritused. Reedel, 12. novembril tähistatakse koolis isadepäeva. Kell 16 on vallavolikogu istung.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 10. novembril kell 13 on Luua Algkoolis mardilaat “Kindad, mütsid, sokid, sallid – mis kõik talvel väga kallid”. Reedel, 12. novembril kell 10 algab vallamajas Pikkjärve puhkeala maaüksuse detailplaneeringu eskiislahendust tutvustav arutelu. Kell 16 on Palamuse rahvamajas lasteaia Nukitsamees isadepäevale pühendatud kontsert. Laupäeval, 13. novembril kella 13 – 17 on Palamuse rahvamajas line-tantsu õppepäev.

Puurmani vald

Reedel, 12. novembril kell 21 on Puurmani kultuurimajas isadepäeva tantsuõhtu. Puurmani Keskkoolis on kolmapäeval, 10. novembril IV klassi ning reedel, 12. novembril II ja III klassi mardipäeva klassiõhtu ning V klassi klassiõhtu “Öö koolimajas”.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 10. novembril kell 14 tutvub Türi keskkonna- ja heakorrakomisjon Põltsamaa heakorra- ja keskkonnakomisjoni tööga. Pühapäeval, 14. novembril kell 11 on Põltsamaa kiriku taaspühitsemise 52. aastapäeva ja isadepäeva jumalateenistus kirikus. Laulab kultuurikeskuse tütarlasteansambel Tiina Libe juhatusel. Kell 13 on isadepäeva koogivõistlus kiriklas. Kell 18 kohtuvad kohvikus Rivaal brid?is maakonna linnad ja vallad. Linnapea Jaan Aiaots viibib 8. – 12. novembrini Pärnus seminaril “Juht ja tervis”. Põltsamaa Ühisgümnaasiumis on sellel nädalal loodusenädal.

Põltsamaa vald

Täna on Lustivere koolis üritus “Klaverijutud” – T?aikovski “Aastaajad””. Külas on pianist Diana Liiv. Adavere lasteaias Naksitrallid peetakse koos sõpruslasteaiaga Mõmmi ühist marditralli. Kolmapäeval, 10. novembril kell 18 on Adavere koolis lastevanemate koosolek. Neljapäeval, 11. novembril on Lustivere koolis Põltsamaa piirkonna klassidevahelised kabevõistlused IV – VII klassidele. Adavere lasteaias Naksitrallid annab külalisteater Must ja Valge lastelavastuse “Sünnipäev”. Reedel, 12. novembril kell 16 on Adavere lasteaias isadepäeva kontsert. Kell 17 on isadepäevakontsert Adavere koolis ning avatud on fotonäitus isadest. Laupäeval, 13. novembril kell 11 on Lustivere koolis lauatennise karikavõistluste I etapp täiskasvanutele.

Saare vald

Reedel, 12. novembril kell 20 on Saarel isadepäeva pidu koos Raimo Aasaga.

Tabivere vald

Neljapäeval, 11. novembril kell 18 on Tabivere Gümnaasiumi aulas sõprusühingu Tabivere-Geilenkirchen üldkoosolek. Reedel, 12. novembril kell 12 on Tabivere eakate klubi Lumeroos koosviibimine. Kadrid-mardid trallitavad. Tabivere Gümnaasiumis on “Tagurpidi päev” ja isadepäeva tähistamine.

Torma vald

Torma lasteaias Linnutaja on kolmapäeval, 10. novembril marditrall “Mart käib üle maa…”. Reedel, 12. novembril kell 20 tähistab valla segakoor oma viiendat tegevusaastat Luule söögitoas. Esmaspäeval, 15. novembril kell 16 tuleb kokku vallavolikogu eestseisus.

blog comments powered by Disqus