Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna ja homme vaadatakse linnavalitsuses läbi 2005. aasta eelarvetaotlusi. Kolmapäeval, 27. oktoobril kell 14 külastavad linnavalitsust Jõgevamaa noorkotkad. Linnapea Viktor Svjatõ?ev on Tallinnas Mart Siimanni vastuvõtul. Neljapäeval, 28. oktoobril kell 10 on kultuurikeskuse ja linnavalitsuse koosolek. Kell 16 on linnavolikogu istung. Kell 17 on muusikakoolis Eesti Kontserdilt Trio de Jainero ja Helin-Mari Arderi kontsert. Reedel, 29. oktoobril kell 9 vaadatakse linnavalitsuses läbi linna mittetulundusühingute 2005. aasta eelarvetaotlusi. 30. ja 31. oktoobril on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused judos. Esmaspäeval, 1. novembril kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald
26.-31. oktoobrini
viibivad valla noorsootöötajad õppereisil Soomes. Kolmapäeval, 27. oktoobril kell 13 on laste hoolekandekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 28. oktoobril kell 9 korraldab Jõgeva Maanaiste Ühendus ja Jõgeva Naisühenduste Ümarlaud valla saalis õppepäeva “Enese väärtustamine ja perspektiivsed tegevusalad”. Kell 15 on vallavolikogu istung.

Maavalitsuses
Täna
viibib planeeringute spetsialist Aivar Arik Voorel Via Hanseatica maakondliku töörühma nõupidamisel. Humanitaarainete peaspetsialist Reet Järve osaleb Jõgeva Gümnaasiumis matemaatika aineõpetajate ainesektsiooni koosolekul ja maakonna haridustöötajate päeval. Siseaudiitor Ülle Leemets viibib Võisiku hooldekodus riskide hindamisel. Kell 10 algab Jõgeva Gümnaasiumis Jõgevamaa haridustöötajate päev, mille motoks on “Hea kool”. Rahvakultuuri spetsialist Janne Veeverson osaleb Pala kultuurimajas toimuval kultuuritöötajate õppepäeval. Sotsiaaltöö peaspetsialist Aime Meltsas võtab osa Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja juhatuse koosolekust ning sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa Jõgeva haigla nõukogu koosolekust. Kolmapäeval, 27. oktoobril osalevad majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi ning eurointegratsiooni- ja välissuhete nõunik Jako Jaagu Tallinnas põllumajandusministeeriumis maavalitsuste arengujuhtide nõukogu koosolekul, sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa aga sotsiaalministeeriumis hoolekandeasutuste reorganiseerimise töögrupi nõupidamisel. Noorsootöö peaspetsialist Maie Puusepp osaleb Palamuse rahvamajas kultuurikonverentsi arutelul. Neljapäeval, 28. oktoobril kella 9-17 viibivad maavanem Aivar Kokk ja maavalitsuse ametnikud ringsõidul Pala vallas. Majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi ja planeeringute spetsialist Aivar Arik osalevad Kasepääl Peipsi miljööväärtuslike alade uuringu tutvustusel. Reedel, 29. oktoobril viibib alushariduse spetsialist Kaire Kampus Tabivere sotsiaalkeskuses järelevalve ettekirjutuste täitmise kontrollil. Humanitaarainete peaspetsialist Reet Järve osaleb inglise keele õpetajate õppepäeval Jõgeva Gümnaasiumis. Laupäeval, 30. oktoobril kella 11-16 osaleb lastekaitse peaspetsialist Imbi Jäger kultuurikeskuses koolitusel “Ära iialgi raputa last”.

Kasepää vald
Reedel, 29. oktoobril kell 20
on Kasepää rahvamajas kohvikklubi õhtu.

Pajusi vald
Laupäeval, 30. oktoobril
sõidavad Pisisaare kooli lapsed Tartusse Aura veekeskusse ja mänguasjade muuseumi.

Pala vald
Täna kell 11
algab Pala kultuurimajas maakonna kultuuritöötajate õppepäev. Neljapäeval, 28. oktoobril teevad vallas ringsõidu maavanem Aivar Kokk ja maavalitsuse ametnikud ning tutvuvad valla erinevate asutuste ja ettevõtete tööga.

Palamuse vald
Laupäeval, 30. oktoobril kell 12
on Palamuse rahvamajas hingedepäeva lastehommik. Pühapäeval, 31. oktoobril kell 11 on usupuhastuspäeva jumalateenistus Palamuse kirikus, mille järel tutvustatakse leeris käinud keskealistele koguduse tegemisi.

Puurmani vald
Kolmapäeval, 27. oktoobril
sõidavad Puurmani Keskkooli lapsed Tartusse Aura keskusse ujuma. Neljapäeval, 28. oktoobril on vallavolikogu istung. Reedel, 29. oktoobril korraldatakse Utsali väljaõppekeskuses Puurmani Keskkooli poistele võistlused pointpallis.

Põltsamaa linn
Kolmapäeval, 27. oktoobril
on Põltsamaa raamatukogus Eesti Entsüklopeediakirjastuse raamatute müük. Neljapäeval, 28. oktoobril kell 17 tähistatakse Põltsamaa raamatukogu 90. sünnipäeva. Kavas on “Eesti ballaadid” Anne Maasiku ja Heikki-Rein Veromanni esituses. Reedel, 29. oktoobril kell 19 on kultuurikeskuses diskoõhtu. Kell 20 on Põltsamaa kinos film “Harry Potter ja Azkabani vang”. Laupäeval, 30. oktoobril on Põltsamaa spordikoolis maadlejate perespordipäev.

Põltsamaa vald
Täna kell 9
on vallavalitsuse saalis 4P riskianalüüsi töögrupi koosolek. Kolmapäeval, 27. oktoobril külastavad vallavalitsuse töötajad ja piirkonna ettevõtjad Läti Vabariiki, tutvumaks sealsete vaba aja veetmise võimalustega. Reedel, 29. oktoobril osaleb lastekaitse ja noorsootöö spetsialist omavalitsuste infopäeval Keila SOS lastekülas.

Saare vald
Saare raamatukogus on avatud Mart Aroldi loodusfotode näitus. Reedel, 29. oktoobril kell 10 on Saare rahvamajas tervisevõimlemine, lisaks sellele tutvustatakse kepikõndi. Juhendaja on Ene Vaiknemets. Kell 19.30 on Voore kooli saalis Jõgevamaa karikavõistlused korvpallis, kus kohtuvad Saare ja Pala võistkonnad. 29. – 31. oktoobrini külastavad valda Järvenpää noored.

Tabivere vald
Täna
on vallavolikogu istung. Esmaspäeval, 1. novembril kell 15 tähistatakse Tabivere rahvamaja ehituse alustamist Tabiveres Tuuliku tn 10.

Torma vald
Kolmapäeval, 27. oktoobril
korraldatakse lastekoorile preemiasõit Tartusse.

blog comments powered by Disqus