Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna osaleb linnapea Viktor Svjatõ?ev Tallinnas Eesti Linnade Liidu volikogus. Kell 17 on Jõgeva linna pargijooksu teine etapp Piiri pargis. Kolmapäeval, 15. septembril kell 18 on kultuurikeskuse laste ja noorte huviringide hooaja avaaktus-kontsert. Reedel, 17. septembril kell 12 on mittetulundusühingu Akvarelligalerii Kala pidulik avamine.

Jõgeva vald

Täna osaleb vallavanem Saima Kalev Tallinnas Euroopa Liidu Regioonide Komitee põhi- ja asendusliikmete koosolekul. Neljapäeval, 16. septembril kell 15 avatakse Vaimastvere koolis seenenäitus. Samal ajal peab koosolekut vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjon. Kell 17 on Kuremaa lossis valla heakorrakonkursi pidulik lõpetamine.

Maavalitsuses

Täna viibivad maavanem Aivar Kokk, õigusnõunik maasekretäri ülesannetes Inge Kottisse ja pressiesindaja Kristi Terep Tallinnas siseministeeriumis nõupidamisel. Maavalitsuse turismispetsialist Tiia Puusepp viibib Pala vallas Sääritsal, kus toimub Aarde Villa külalistemaja tunnustamine. Kell 10 algab maavalitsuse saalis nõu-infopäev maakonna koolijuhtidele. Päeva põhiteema on ümberkorraldused haridussüsteemis. Kell 11 algab maavalitsuse kaminasaalis terviseedenduslike lasteaedade koosolek. Kolmapäeval, 15. septembril osaleb maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuanalüüsi peaspetsialist Mare Vaas Jõgeva haigla saalis toimuval Eesti Haigekassa maakonna perearstidele suunatud infopäeval. Kell 10 külastavad maavanem Aivar Kokk ning maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna töötajad Võisiku hooldekodu. Alates kella 13st viibivad sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa ning tervishoiu peaspetsialist Hiie Koppa Mustvees, et lahendada sealseid perearstiprobleeme. Kell 17 stardivad maavalitsuse ametnikud igasügisesele rattaretkele “Tere, sügis”. Tutvutakse peamiselt Puurmani valla ja Tammemäe turismitaluga, kus õpitakse ka vigursõitu erinevatel atraktsioonidel. Neljapäeval, 16. septembril osaleb haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Heiki Sildnik Tartus haridus- ja teadusministeeriumis konverentsil “21. sajandi haridus”. 16. ja 17. septembril osaleb majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Soomes Järvenpääl koostöövõrgustiku REIIES juhatuse koosolekul. Reedel, 17. septembril viibib haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Li Lind Tallinnas VII Täiskasvanud Õppija Nädala tugigrupi nõupidamisel. Kell 11.30 kohtub maavanem Aivar Kokaga Kalle Liivamägi ametiühingust. Arutlusteemaks on sotsiaalpartnerlus maakonna ja maavalitsuse ametnike suhtes. Kell 17 osaleb turismispetsialist Tiia Puusepp kultuurikeskuses peetaval Jõgevamaa giidide koolitusel ning tutvustab seal maakonna turismi hetkeolukorda.

Mustvee linn

Täna kell 13 algab kultuurikeskuses tuleohutuse alane õppepäev. Mustvee Gümnaasiumis on kogu eeloleva nädala väljas sügisnäitus. Neljapäeval, 16. septembril on linnavolikogu istung. Mustvee Gümnaasiumis on neljapäeval spordipäev ning reedel, 17. septembril on koolis rebaste pidu. Laupäeval, 18. septembril on kultuurikeskuses disko.

Pajusi vald

Täna kell 13 on vallavalitsuse istung. Laupäeval, 18. septembril kell 13 algab Pisisaare staadionil jalgpallimat? Pisisaare ja Aidu noorte vahel.

Palamuse vald

Käivad ettevalmistused VII Suureks Paunvere väljanäituseks ja laadaks, mida peetakse laupäeval, 25. septembril.

Põltsamaa linn

Täna kell 10 on staadionil Jõgevamaa karikavõistlused jalgpallis. Kolmapäeval, 15. septembril kohtuvad Põltsamaa linna, Põltsamaa valla, Pajusi valla ja Põltsamaa Ühisgümnaasiumi esindajad, et rääkida koolivõrgust Põltsamaal. Kell 11 arutletakse kultuurikeskuse 2005. aasta eelarve üle. Neljapäeval, 16. septembril kell 9 on kultuurikeskuses haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek. Laupäeval, 18. septembril kell 15 on staadionil Eesti meistrivõistluste III liiga mängud meestele. Pühapäeval, 19. septembril kell 11 peetakse staadionil maakonna esivõistlusi petankis.

Põltsamaa vald

Täna avatakse Lustivere koolis sügisnäitus. Sügisnäitus pannakse selleks nädalaks välja ka Adavere lasteaias Naksitrallid. Kell 15 on vallavalitsuses hariduse töögrupi koosolek. Kolmapäeval, 15. septembril on Lustivere koolis spordipäev ning pannakse välja näitus saadud spordiauhindadest. Kell 14 on vallavalitsuses infrastruktuuri ja keskkonna töögrupi koosolek. Neljapäeval, 16. septembril osalevad vallavanem ja arendusnõunik Mõedakul toimuval Soome-Eesti ühisprojekti 3+3 aktiivgrupi koosolekul. Adavere lasteaias Naksitrallid on neljapäeval spordipäev. Reedel, 17. septembril on spordipäev Adavere koolis.

Saare vald

Neljapäeval, 16. septembril kell 17 algab Saare järve rattakross. Laupäeval, 18. septembril kell 10 peetakse Saare mõisa ürdiaias Vanassaare, Saarjärve ja Pedassaare külaelanike koosolekut.

Tabivere vald

Täna on valla kultuurikomisjoni koosolek. Reedel, 17. septembril kell 12 on Tabiveres kapellitoas klubi Lumeroos avaüritus. Külaline on Ilme Roosimäe Maarjast.

Torma vald

Kolmapäeval, 15. septembril kell 16 on vallavalitsuse saalis ümarlaud Torma Valla Põllumeeste Seltsi ja Torma Valla Maanaiste Seltsi viienda aastapäeva puhul.

blog comments powered by Disqus