Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Kolmapäeval, 1. septembril kell 9 on nii Jõgeva Ühisgümnaasiumi kui ka Gümnaasiumi ees õppeaasta avaaktus. Kell 10 on kooliaasta avaaktus Jõgeva Täiskasvanute Keskkoolis. Lasteaias Karikakar on teadmistepäev. Kell 12 on Jõgeva Gümnaasiumi aulas I klasside avaaktus. Kell 15 algavad linna korvpalliväljakul paariskorvpalli võistlused. Samal ajal algab avaaktus Jõgeva kunstikoolis. Kell 19 on kultuurikeskuse pargis koolialguse jämm Madis Malgu ja ansambliga “Second Hand Qutar the band”. Neljapäeval, 2. septembril kell 15 on muusikakoolis eelklassi avaaktus. Samal kellaajal ootab Jõgeva Avatud Noortekeskus seinu värvima abilisi, kes vähemalt 13 aastat vanad. Kell 17 on linnavolikogu esimees ja linnapea Tallinnas Ukraina saatkonnas vastuvõtul. Reedel, 3. septembril alustab muusikakoolis uut õppeaastat laulu- ja mängukool. 3. ja 4. septembril on linna koolide sügislaager Rannal.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 1. septembril on kooliaasta alguse aktused valla koolides: Vaimastvere Põhikoolis kell 9, Siimusti Lasteaed-Algkoolis kell 10 ning Laiuse Põhikoolis ja Kuremaa Lasteaed-Algkoolis kell 11. Laupäeval, 4. septembril on Kuremaal jalgratta maastikusõit. Siimustis peetakse Vooremaa päeva: kell 13 algab rongkäik lipuväljakule, kell 15 on pubi Panther õues viie valla taidlejate kontsert ja valdadevahelised võistkondlikud mängud, kell 17 on ühine supisöömine, kell 18 kontsert operetiklassikast. Esinevad Sirje, Väino ja Annika Puura ning Katrin Karisma.

Maavalitsuses

Täna osaleb majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Tartus toimuval konverentsil “Tartu ja Lõuna-Eesti konkurentsivõime Euroopas”. Kell 14 kohtub maavanem Aivar Kokk põllumajandusministri Ester Tuiksooga, kes viibib maakonnas ringsõidul. Kolmapäeval, 1. septembril kell 12 osaleb maavanem Luua Algkooli avaaktusel ja külastab samal päeval ka Luua Metsanduskooli. Neljapäeval, 2. septembril osaleb majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Jõgeva kultuurikeskuses toimuval Via Hanseatica töögrupi koosolekul. Kell 15 viibib maavanem Aivar Kokk Tallinnas Ukraina suursaadiku vastuvõtul.

Pala vald

Täna on vallavalitsuse istung. Kolmapäeval, 1. septembril kell 9 on õppeaasta avaaktus Pala koolis. Kell 17 on Alatskivi Kunstide kooli aktus Pala kultuurimajas.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 1. septembril alustab Palamuse rahvamajas taas tööd laste laulu- ja mängukool. Pühapäeval, 5. septembril on EELK Palamuse kogudusel külas USA Marylandi osariigi BaltimoreŽi piiskopkonna esindus. Kell 11 on Palamuse kirikus ühine jumalateenistus.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 1. septembril kell 8.15 on õppeaasta avaaktus Puurmani Keskkoolis ja kell 9.30 Saduküla Põhikoolis. Õppetööd alustab ka Põltsamaa muusikakooli Puurmani filiaal. Reedel, 3. septembril kell 21 algab Puurmani kultuurimajas traditsiooniline koolialguse disko “Tere, kool!”.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 1. septembril kell 10 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis esimeste klasside kooliaasta avaaktus. Kell 10.30 koguneb kogu koolipere avaaktuseks kooli kivi juurde. Kell 12 on õppeaasta avaaktus esimesele klassile Lasteaed-Algkoolis Tõruke. Neljapäeval, 2. septembril kell 17 avatakse kultuurikeskuse galeriis Väino Valdmanni fotonäitus. Laupäeval, 4. septembril kell 9 algab kultuurikeskuse platsil suvelõpulaat. Pühapäeval, 5. septembril kell 15 on staadionil Eesti meistrivõistluste kolmanda liiga mängud jalgpallis meestele. Kell 16 peetakse kooli harjutusväljakul heitjate seeriavõistluse viies etapp.

Põltsamaa vald

Täna kell 14 on volikogu saalis majanduse töögrupi koosolek. Kolmapäeval, 1. septembril kell 10 on maa ja keskkonna töögrupi koosolek. Kell 14 korraldab Kamari Haridusselts piduliku tarkusepäeva tähistamise Kamaris. Adavere Põhikoolis, Lustivere Põhikoolis ja Esku Lasteaed-Algkoolis on koolialguse aktused. Reedel, 3. septembril kell 8.30 on volikogu saalis sotsiaalhoolekande ja tervishoiu töögrupi koosolek.

Saare vald

Voorel aktiviseerimiskeskuses on avatud Mart Aroldi fotonäitus.

Tabivere vald

Reedel, 3. septembril peetakse Maarja kooli staadionil Jõgevamaa veteranide spordipäeva.

 

 

blog comments powered by Disqus