Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna peavad koosolekut linnavolikogu arendus- ja majanduskomisjon, rahanduskomisjon ning sotsiaal- ja tervishoiukomisjon. Kolmapäeval, 9. juunil kell 12.30 kohtub linnapea Viktor Svjatõ?ev Hollandi fondide esindajatega Jõgeva sotsiaalmaja renoveerimise rahastamise küsimustes. Reedel, 11. juunil kell 11 korraldavad Jõgeva Sordiaretuse Instituut, Eesti Rukki Selts ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda kultuurikeskuses Eesti rukki päeva.

Jõgeva vald

Täna on vallavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek. Neljapäeval, 10. juunil on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek ning vallavolikogu istung.

Pajusi vald

Alates eilsest kuni 18. juunini tegutsevad nii Aidu kui ka Pisisaare kooli juures päevased lastelaagrid. Reedel, 11. juunil kell 19 annab Aidu kooli ruumides kontserdi Aidu segaansambel.

Pala vald

7. – 9. juunini osalevad Pala kooli poisid Sankt-Peterburis korvpalli sõpruskohtumisel.

Palamuse vald

10. – 12. juunini kella 11 – 15 on Luual kunstipäevad. 11. ja 12. juunil peetakse Palamuse vallas Jõgevamaa X suvemänge. Laupäeval, 12. juunil kell 14 on Kalevi kammerkoori kontsert Palamuse kirikus. Kell 22 on Palamuse lauluväljakul disko. Pühapäeval, 13. juunil kell 11 peetakse Luual kodukandipäeva.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 9. juunil kell 10 algab enampakkumisel vallavara müük. Neljapäeval, 10. juunil on vallavolikogu istung, mille päevakorras on põhiküsimusena ASi Emajõe Veevärk aktsionäride lepingu läbivaatamine.

Põltsamaa linn

Täna osaleb linnapea Jaan Aiaots Tallinnas toimuval Tallinna Filharmoonia pressikonverentsil, kus arutatakse suve suurkontserti Põltsamaa lossihoovis. Kolmapäeval, 9. juunil kell 10 on kultuurikeskuses Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. Kell 19 on spordikooli nõukogu koosolek, külalisteks on linnapea ja linnavalitsuse ametnikud. Neljapäeval, 10. juunil kell 17.30 on linna staadionil piirkonna meistrivõistlused jalgpallis. Kell 21 on lauluväljakul kontsertetendus “Aeg ei peatu, ei, ei ei – Kuldse trio 30 juubeliturniir”. Reedel, 11. juunil on muusikakooli direktor Anne Kaus Tallinnas Rahvusraamatukogus, et võtta Siiri Sisaskilt ja Carmen Kassilt vastu koolile kingituseks kaks kitarri. Kell 16 on linnavolikogu eestseisuse koosolek. Laupäeval, 12. juunil peetakse veinipealinna pidustusi, mis algavad kell 9.30 puhkpillide äratusmänguga. Kella 10 – 15 peetakse käsitöölaata kesklinnas ning kavas on mitmesugused üritused, mis vahelduvad isetegevuslaste esinemistega. Kell 19 algavad pidustused lossihoovis veinikarika üleandmisega linnapeale. Järgnevad tantsutrupi Palestra, Hannahi, Mait Maltise bändi jt esinemised lossihoovis. Kell 24 korraldatakse tuleinstallatsioon. Pühapäeval, 13. juunil kell 15 on staadionil Eesti meistrivõistluste III liiga mängud jalgpallis meestele. Kell 20 on Sõpruse pargis rahvusvahelise graniitskulptuuri festivali pidulik avamine.

Saare vald

8. – 10. juunini osaleb Voore kool koolidevahelises võistlusmängus “Kaitse end ja aita teist”. Pühapäeval, 13. juunil kell 12 peetakse Voorel laste Laulusillerit.

Tabivere vald

Laupäeval, 12. juunil toimub Tabivere pargis valla pensionäride perepäev. Üritus algab kell 14.

Torma vald

Reedel, 11. juunil kell 11 korraldavad Torma vallavalitsus ja Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda Vaiatu rahvamaja suveaias Jõgevamaa puuetega inimeste perepäeva “Igaühel on õigus olla eriline”. Kavas on ettekanded, külas on psühholoog Tõnu Ots, bioenergeetik Toomas Päll, esinevad isetegevuslased jne.

blog comments powered by Disqus