Nädal maakonnas

Jõgeva linn

On linna 66. sünnipäeva nädal. Täna kell 18 on kultuurikeskuse suures saalis linnavolikogu esimehe ja linnapea vastuvõtt linna noorimatele kodanikele. Kolmapäeval, 2. juunil kell 15 võtavad linnavolikogu esimees ja linnapea samas vastu linna eakamaid kodanikke. Neljapäeval, 3. juunil kell 15 tehakse linnaraamatukogus kokkuvõtteid konkursist “Betti Alveri jälgedes”. Samal ajal algab Piiri pargis noorteüritus “Värvipidu”. Kell 19 on Jõgeva Avatud Noortekeskuses disko. Kell 20.30 on kultuurikeskuses Jõgeva Linna Teatri etendus “Kokakunst”. Kell 21 on Jõgeva kiriklas ühislaulmine küünlavalgel “Looja kiituseks”. Reedel, 4. juunil kell 13 on ratastoolivõistlus “Tähe ratastoolisõit” Tähe tänaval. Kell 21 on kultuurikeskuse esisel platsil rahvakunstiõhtu “Las jääda ükski väike linn”. Laupäeval, 5. juunil algavad linna sünnipäevaüritused kell 8.30 äratusmängudega erinevates linnaosades. Kell 9 avatakse päästeteenistuse platsil laat. Kell 10 on sünnipäevatordi söömine ja hommikukohv linnavalitsuse esisel platsil. Kell 10.30 alustatakse tänavakorvpalli võistlusi Aia tänaval. Üritusi jätkub kogu päeva jooksul nii lastele kui ka täiskasvanutele kultuurikeskuses ja kultuurikeskuse pargis kuni kella üheni öösel. Pühapäeval, 6. juunil on pärast jumalateenistust Jõgeva kiriklas kell 12.30 pidulik linna sünnipäeva lõpukontsert “Õhtukellad – Campane a sera” (Terje Terasmaa, Heiki Mätlik, Arvo Leibur). Kell 14 algab kultuurikeskuse eest sõit Laiuse kalmistule ning kell 15.30 Siimusti kalmistule.

Jõgeva vald

Täna on Vaimastvere koolis tutipäev. Kell 12 on vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek. Neljapäeval, 3. juunil kell 8 on Laiuse koolis viimase koolipäeva pidulik kogunemine. Kell 15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Kell 18 on Laiuse koolis parimate õpilaste ja nende vanemate vastuvõtt. Reedel, 4. juunil kell 9 on Vaimastvere koolis lõpuaktus. Kell 15 on lõpuaktus Kuremaa Algkoolis. Laiuse kooli algklasside õpilased sõidavad ekskursioonile Tallinna, vanemad klassid Lõuna-Eestisse. Laupäeval, 5. juunil on Kuremaal ülemaakonnaline memme-taadi pidu. Kontserdi algus kell 16.

Pajusi vald

Laupäeval, 5. juunil peetakse Pisisaare kooli staadionil liikumispidu. Proovid algavad kell 12 ning kell 16 alustatakse rongkäigu ja kontserdiga.

Pala vald

Täna kell 9 on Pala kooli staadionil Pala kooli olümpiamängud. Kell 12 on Pala kooli staadionil eelkooliealistele lastekaitsepäeva tähistamine. Neljapäeval, 3. juunil kell 8.30 on vallavalitsuse istung. Reedel, 4. juunil kell 11 on Pala koolis vallavanema vastuvõtt tublidele õpilastele.

Palamuse vald

Täna on Palamuse rahvamajas Palamuse Gümnaasiumi algklasside kevadpidu. Reedel, 4. juunil on Palamuse Gümnaasiumis viimane koolipäev ja tänupidu parimatele õppuritele. 3. – 6. juunini on EUROPEA metsandusvõistlused Luual ja lähiümbruse metsades. Reedel, 4. juunil alates kella 10.30st saab võistlustele kaasa elada Luua staadionil. Kell 20 on EUROPEA disko Luua pargis. Esinevad Põhjamaade parimad hip-hoppijad ja breikarid (B-Boys Submission) ning Jõgeva tantsustuudio neiud. Kavas on ka võistlused ja mängud. 7. – 9. juunini on Palamuse rahvamajas Europarlamendi valimiste eelhääletus.

Puurmani vald

Täna kell 15 korraldatakse Puurmani kultuurimajas lastekaitsepäeva võistlusi ja mänge.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 2. juunil kell 16 on kultuurikeskuses fotonäituse avamine. Neljapäeval, 3. juunil kell 15 on Põltsamaa muusikakoolis vastuvõtukatsed uutele õpilastele. Reedel, 4. juunil kell 14 on kultuurikeskuses linnapea vastuvõtt parimatele õpilastele. Kell 18 on kultuurikeskuses kohtumine Ela Tomsoniga. Kell 21 on Põltsamaa lossihoovis kontserdituur “Verine talvepuhkus”. Laupäeval, 5. juunil kell 14 on kunstikooli I lennu lõpetamine.

Põltsamaa vald

Täna kell 14 kohtuvad omavahel Põltsamaa ja Jõgeva linnavalitsus ning mõlema linna linnavara esindajad, vahetamaks informatsiooni linnavara haldamisest. Lustivere kool peab lastekaitsepäevale pühendatud rahvatantsupidu Lustivere kultuurimaja ees ning koolimajas tegutsevad mitmesugused töötoad (vanaema käsitöötuba, muinasjututuba, värvikoda, tantsutuba, mängutuba). Kolmapäeval, 2. juunil lähevad Adavere kooli algklassiõpilased Ida-Virumaale kaevandustega tutvuma. Adavere lasteaias Naksitrallid on pedagoogilise nõukogu koosolek. Neljapäeval, 3. juunil kell 14 on vallavolikogu maakomisjoni koosolek. Adavere ja Lustivere koolis on direktori vastuvõtt aasta jooksul hästi õppinud ja käitunud õpilastele. Lustivere koolis on üheksanda klassi tutipäev. Reedel, 4. juunil on Adavere ja Lustivere kooli I – VIII klasside lõpuaktus. Adavere lasteaia Naksitrallid lapsed sõidavad ekskursioonile Tartumaale ?Nõiamajja?.

Saare vald

Täna on lastekaitsepäeva üritus Voore koolis ja laste nimepäeva tähistamine Saare rahvamajas. Kolmapäeval, 2. juunil on Koseveskis Riigimetsa Majandamise Keskuse teabepäev Jõgevamaa omavalitsuste juhtidele ja maakorraldajatele. Laupäeval, 5. juunil kell 18 on Voore kooli kevadpidu.

Tabivere vald

Täna on Maarja koolis matkapäev. Algklassid külastavad Elistvere loomaparki. Kell 19 esitavad Tabivere muusikakooli lapsed Tabivere Gümnaasiumi aulas “Nukitsameest”. Kolmapäeval, 2. juunil on Tabivere Gümnaasiumis matkapäev. Reedel, 4. juunil on nii Tabivere kui ka Maarja koolis üheksandate klasside tutipidu ja kogu kooli viimase koolipäeva aktus.

Torma vald

Täna kell 16 on Torma lasteaias Linnutaja 20. lennu lõpupidu. Torma kooli edukatele õpilastele korraldatakse ekskursioon Lahemaale. Neljapäeval, 3. juunil kell 16 on Sadalas vallavanema vastuvõtt valla edukamatele õpilastele. Pühapäeval, 6. juunil on Torma kooli staadionil Torma valla laulu- ja tantsupidu. Kell 16 algab kontsert ning kella 18 – 20 on simman. Esmaspäeval, 7. juunil on vallavalitsuse istung ja vallavolikogu eestseisuse koosolek.

blog comments powered by Disqus