NÄDAL MAAKONNAS

Jõgeva linn
Täna kell 11
on kultuurikeskuses üldlaulupeo poistekooride eelproov. Kell 15 on kultuurikeskuse kammersaalis “1. mai 1938. aasta klubi” koosviibimine. Kolmapäeval, 5. mail kell 11 on kultuurikeskuses üldlaulupeo mudilaskooride eelproov. Kell 16.30 on muusikakoolis Mihkel Mattiseni loeng-kontsert “Bachist JAMini”. Neljapäeval, 6. mail kell 13 antakse kesklinnast start Jõgeva linna ajaloolisele jooksule. Reedel, 7. mail kell 11 avatakse kultuurikeskuse ees Kesk-Eesti Mess. Kell 16 esinevad messil muusikakooli ansamblid. Kell 18 on spordikeskuses Virtus maakonna meistrivõistlused korvpallis. Reedel on õpilaskollektiivide puuistutamistalgud “Las jääda ükski mets…”. Laupäeval, 8. mail kella 10 – 15 jätkub kesklinnas Kesk-Eesti mess. Kell 11 antakse kesklinnast start XIV kevadjooksule. Kell 11 on kiriklas õpetaja Valdo Reimanni ametisse õnnistamise pidulik jumalateenistus. Teenivad EELK peapiiskop Jaan Kiivit ja Tartu ning Võru praostkonna vaimulikud. Laulab vaimuliku muusika koor Anu Piiskoppeli juhatusel. Kell 14 Kell 15 on spordikeskuses Virtus maakonna meistrivõistlused korvpallis. Samal päeval on taidluskollektiivide puuistutustalgud “Las jääda ükski mets…”. Pühapäeval, 9. mail kell 11 on kiriklas emadepäeva jumalateenistus. Laulavad Jõgeva kultuurikeskuse lapsed. Kell 14 on emadepäeva kontsert kultuurikeskuses ning Jõgeva Aasta Ema väljakuulutamine.

Jõgeva vald
Täna
viibivad vallas külalised Järvenpäält, kes tutvuvad Laiuse kooli, Laiuse õletoa ja Kuremaa Lasteaed-Algkooliga. Kolmapäeval, 5. mail kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Neljapäeval, 6. mail kell 15 on MTÜ Jõgeva Valla Avatud Noortekeskuste Ühenduse üldkoosolek. Reedel, 7. mail on Kuremaal Eesti Maaomavalitsuste Liidu koosolek. Valla koolides tähistatakse emadepäeva. Reedel, 7. mail ja laupäeval, 8. mail on Jõgeva kultuurikeskuse ees XI Kesk-Eesti Mess. Laupäeval, 8. mail on Laiuse koolis TV 10 olümpiastarti võistlus. Kell 18 toimub Laiuse kiriku pargis mägilaste kontsert.

Kasepää vald
Reedel, 7. mail
on Kasepää rahvamajas emadepäeva pidu.

Mustvee linn
Reedel, 7. mail
on kultuurikeskuses emadepäeva kontsert.

Pajusi vald
Neljapäeval, 6. mail kell 13
on vallavolikogu istung. Reedel, 7. mail on Aidu Lasteaed-Algkoolis emadepäeva kontsert ning Pisisaare koolis korraldatakse emade auks kontsert ning vastuvõtt ja emadel on võimalus ka koolitunde külastada.

Pala vald
Kolmapäeval, 5. mail
osalevad kolm Pala kooli õpilast ja kehalise kasvatuse õpetaja Tallinnas spordikonverentsil. Neljapäeval, 6. mail läheb Pala kooli IX klass ekskursioonile Riigikogusse. Kell 15 on koolis ettevalmistusrühma emadepäeva pidu. Reedel, 7. mail kell 18 on Pala kultuurimajas kevadkontsert “Õitseb iga lill su jaoks”.

Palamuse vald
Neljapäeval, 6. mail kell 10
on Palamuse Gümnaasiumis Mihkel Mattiseni loeng-kontsert “Bachist JAMini”. Kell 12 on Luua mõisahoone saalis pidulik emadepäeva vastuvõtt sellel aastal sündinud laste vanematele. Reedel, 7. mail kell 17 on eakate klubi Paunvere õhtu Palamuse rahvamajas. Külas “Seitse vaprat vanaema”. Kell 18 on Kaarepere kooli kevadkontsert Kaarepere rahvamajas. Laupäeval, 8. mail kell 13 korraldab LC Palamuse emadepäeva kontserdi Palamuse rahvamajas koos korjandusega Palamuse lasteaiale Nukitsamees muusikainstrumentide ostmiseks. Kell 17 on Palamuse kirikus meeskoori Gaudeamus kontsert.

Puurmani vald
Saduküla koolis on 3. – 7. maini loodusenädal teemal “Eesti kaitsealad”. 1. – 7. maini on koolis Comenius-projekti “Euroopa nukuparaad” projektikohtumine, milles osalevad õpetajad partnerkoolidest Saksamaalt, Austriast ja Belgiast. Kooli saalis on avatud suur nukunäitus. Reedel, 7. mail lähevad kooli 4H liikmed metsa istutama. Koolis on reedel kontsert emadele ja vanaemadele.

Põltsamaa linn
Kolmapäeval, 5. mail kell 10
on kultuurikeskuses põllumajanduskeskuse teabepäev. Reedel, 7. mail kell 16 annab linnapea kiriklas kätte medaleid “Sündisin Põltsamaal”. Laupäeval, 8. mail kell 10 on lauluväljakul Põltsamaa ajalooliste isikute nimeliste puude istutamine. Pühapäeval, 9. mail kell 11 on EELK Põltsamaa Niguliste koguduse kirikus emadepäeva perejumalateenistus. Kell 16 on kultuurikeskuses emadepäeva kontsert.

Põltsamaa vald
Reedel, 7. mail kell 10
on Adavere kooli mõisasaalis emadepäeva kontsert, kus esinevad koos koolilastega ka lasteaia Naksitrallid lapsed. Laupäeval, 8. mail osalevad valla koolide lapsed, kes lähevad suvel laulu- ja tantsupeole, metsaistutamisüritusel “Las jääda ükski mets…”.

Saare vald
Kolmapäeval, 5. mail kell 17
on noorte kokkusaamine Voorel aktiviseerimiskeskuses. Reedel, 7. mail kell 19 on Saarel Noortekogu kokkusaamine. Voore koolis selgitatakse reedel välja võitjad osavate käte konkursil “Lilled ja liblikad”. Pühapäeval, 9. mail kell 16 on Voorel aktiviseerimiskeskuses emadepäeva kontsert.

Tabivere vald
Reedel, 7. mail
oodatakse Maarja kooli õpilaste emasid ja vanaemasid kooli tundidesse ning kell 12 algavale emadepäevale pühendatud kontserdile. Koolis on ka fotograaf. Kell 18 on Tabivere Gümnaasiumi õpilaste emadepäeva kontsert. Laupäeval, 8. mail kell 10 on Tabivere Gümnaasiumi aulas haridusfoorum teemal “Tabivere kooli olevik ja tulevik”.

Torma vald
Reedel, 7. mail kell 14 tähistatakse Sadala rahvamajas emadepäeva. Kavas on puu istutamine rahvamaja juurde, tervitused vallavanemalt Riina Kullilt, Torma koguduse õpetajalt Jaan Nugalt ning Riigikogu liikmetelt Mai Treialilt ja Mati Kepilt. Kontsert. Esmaspäeval, 10. mail kell 9 on vallavalitsuse istung ning kell 16 tuleb kokku vallavolikogu eestseisus.

blog comments powered by Disqus