NÄDAL MAAKONNAS

Jõgeva linn

Lasteaias Rohutirts on see nädal kuulutatud südamenädalaks. Täna kell 16 on linnavolikogu rahanduskomisjoni koosolek. Kell 17 algab kultuurikeskuses kosmeetikafirma Oriflame õppepäev. 20. – 22. aprillini külastab linnavalitsuse delegatsioon sõpruslinna Kaarinat Soomes. Kolmapäeval, 21. aprillil kell 19 on kultuurikeskuses Tallinna Linnateatri etendus “Palju õnne argipäevaks”. Neljapäeval, 22. aprillil kell 16 on Jõgeva ja Põltsamaa muusikakooli ühiskontsert Põltsamaa muusikakoolis. Laupäeval, 24. aprillil kell 11 on kultuurikeskuses ESTO 2004 simmanikava esimene ühisproov. Laupäeval, 24. aprillil ja pühapäeval, 25. aprillil kell 10 on spordikeskuses Virtus saalihoki Eesti naiste meistrivõistluste play-off mängud. Pühapäeval, 25. aprillil kell 11 on kultuurikeskuses Eestimaa Rahvaliidu Jõgevamaa organisatsiooni konverents. Kell 16 on kultuurikeskuses ARSISe laste kelladeansambli kontsert.

Jõgeva vald

Sellel nädalal on Kurista lasteaias südamenädal ning Laiuse koolis korraldatakse V – IX klassi mälumäng. Kurista lasteaias on täna ja homme lahtiste uste päevad lapsevanematele. Kolmapäeval, 21. aprillil kell 13 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Kell 14 on ASi Sordikom nõukogu koosolek. Kuremaal korraldatakse tõrvikutega jüriöö teatejooks. Neljapäeval, 22. aprillil on vallavolikogu õppepäev Pühajärve õppekeskuses. Laiuse, Sadala ja Torma kool korraldavad omavahelise teadmiste teatevõistluse VII – IX klasside õpilastele. Reedel, 23. aprillil on jüripäeva jooks Laiuse lasteaias, jüriöö teatejooks Laiuse koolis, jüripäeva orienteerumismäng Kurista lasteaias, tõrvikutega jüriöö teatejooks Kärdest Vaimastverre, jüriöö jooks õpilastele Kassinurmes, jüriöö jooks Kuremaa Lasteaed-Algkoolis. Laupäeval, 24. aprillil on Kuremaa lossis üle-eestiline vokaalansamblite päev Vooremaa 2004.

Pajusi vald

Neljapäeval, 22. aprillil on vallavalitsuse istung. Reedel, 23. aprillil kell 13 korraldab Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda koostöös Pajusi vallavalitsusega Pajusi rahvamajas teabepäeva, kus tutvustatakse ka puuetega inimeste sotsiaaltoetuse seadust, sotsiaalhoolekande kontseptsiooni jne. Reedel, 23. aprillil korraldatakse Pissisaare asulas koristustalgud ja prügiralli.

Pala vald

Kolmapäeval, 21. aprillil on vallavolikogu ja -valitsuse liikmed tutvuskäigul Tallinnas Toompea lossis ja Stenbocki majas. Neljapäeval, 22. aprillil kell 17 on Pala kultuurimajas koolilaste laulukonkurss. Reedel, 23. aprillil kell 21 antakse Pala kultuurimaja juurest start jüriöö jooksule.

Palamuse vald

Neljapäeval, 22. aprillil kell 19 on Luual jüriöö jooks ja klubis disko. Reedel, 23. aprillil on Palamuse Gümnaasiumi jüriöö jooks. Reedel, 23. aprillil ja laupäeval, 24. aprillil korraldatakse Palamuse tantsupäevad.

Puurmani vald

Neljapäeval, 22. aprillil on Puurmani spordi- ja kultuurimaja ümbruse korrastustalgud. Sadukülas on 22. aprillil jüriöö jooks. Reedel, 23. aprillil võtab Saduküla kooli 4H klubi ette koristustalgud deviisi all “Koduküla puhtaks!”. Samal päeval lähevad Saduküla kooli nukuprojektiga seotud lapsed ekskursioonile Tallinna ning tutvuvad nukuteatriga nii lava ees kui ka taga. Kell 20 on Puurmani pargis jüriöö jooks ning kell 22 spordi- ja kultuurimajas pidu ansambliga Fookus. Laupäeval, 24. aprillil kell 21 on Puurmani spordi- ja kultuurimajas noortepidu.

Põltsamaa linn

Täna kell 15 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi raamatukogus arutelu üldlaulu- ja tantsupeo raames korraldatava puudeistutamise kampaania “Kaunis metsaistutamine” üle. Kell 16 esineb Põltsamaa muusikakoolis soolokontserdiga Marju Villak (viiul). Kolmapäeval, 21. aprillil kell 10 algab kultuurikeskuses Põltsamaa piirkonna lasteaedade näitemängupäev. Neljapäeval, 22. aprillil kell 16 on muusikakooli saalis Jõgeva ja Põltsamaa muusikakooli õpilaste ühiskontsert. Reedel, 23. aprillil tähistatakse Lasteaed-Algkoolis Tõruke jüripäeva. Kell 12 algab kultuurikeskuses teaduskonverents “Ajakirjandus ja trükikunst Põltsamaal” ning vaadata saab ka teemakohast näitust. Laupäeval, 24. aprillil esineb muusikakooli saksofoniansambel Kuremaal. Kell 11 on Eskus avaturniir 1990. aastal sündinud poistele ning kell 15 samas kontrollmäng meestele. Pühapäeval, 25. aprillil kell 11 on Eskus avaturniir jalgpallis 1992. ja 1994. aastal sündinud poistele. Pühapäeval, 25. aprillil kell 18 on Põltsamaa kultuurikeskuses muusikakooli kammerorkestri kontsert. Lasteaed-Algkoolis Tõruke on üle-eestilise tervisenädala puhul nädala teemaks “Liikumisrõõm”.

Põltsamaa vald

Täna korraldatakse Lustivere koolis T.O.R.E. üritus. Neljapäeval, 22. aprillil organiseerib Lustivere külaselts Lustivere külas hoogtööpäeva. Reedel, 23. aprillil on Lustivere kultuurimajas hooaja viimane Tralliklubi õhtu, kus esinevad ka Lustivere kooli õpilased. Adavere koolis on klassidevaheline jüripäeva jooks.

Saare vald

Täna pannakse Saarel Kalevipoja Koja ruumides ja Voorel aktiviseerimiskeskuse ruumides välja Lembit Kaljaspoliku fotonäitused looduspiltidest ja Paldiskist. Kolmapäeval, 21. aprillil on vallavolikogu istung ning külastatakse vallas asuvaid puiduettevõtteid.

Tabivere vald

Maarja koolis on südamenädal ja Tabivere Gümnaasiumis võõrkeelte nädal. Neljapäeval, 22. aprillil on Maarja koolis võõrkeelsete etteastete konkurss. Reedel, 23. aprillil kell 12 on Tabiveres kapellitoas eakate klubi Lumeroos kevadpidu. Kell 12.20 esinevad Tabivere Gümnaasiumis klounid kavaga “Klounid Umbropsumaalt”. Maarja koolis on 23. aprillil klassidevaheline näidendite konkurss. Laupäeval, 24. aprillil osaleb Tabivere lastekapell Otepääl Lõuna-Eesti laste ja noorte muusikafestivalil ning Tabivere naisansambel laulukonkursil Türi Kevadlaul 2004. Kell 19 mängib Maarja näitering Maarja rahvamajas Virve Osila näidendit “Vann vales kohas”.

Torma vald

Torma lasteaias Linnutaja on sellel nädalal südamenädal, mis lõpetatakse Torma lasteaia rammumehe valimisega. Kolmapäeval, 21. aprillil kell 15 on toimetulekutoetuste määramise komisjoni koosolek. Sadala kooli VI klass läheb matkale Pedja äärde. Neljapäeval, 22. aprillil on vallavalitsuse istung. Reedel, 23. aprillil on vallavolikogu istung. Sadala koolis korraldatakse jüriöö jooks. Esmaspäeval, 26. aprillil kell 16 on Torma vallamajas valla perekonnauurijate seltsi moodustamine.

blog comments powered by Disqus