Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 9.30
mängib lasteaia Karikakar 3. rühm oma majas etendust “Jänesepoeg, kes ei tahtnud magama jääda”. Kell 17 avatakse kultuurikeskuses Jõgeva Kunstikooli Avatud Stuudio 10. aastapäeva juubelinäitus. Neljapäeval, 1. aprillil kell 9.30 peab lasteaed Karikakar oma 19. sünnipäeva. Reedel, 2. aprillil kell 9 on kultuurikeskuses Eesti-Soome ühine arendusseminar teemal “Laste ja noorte tugivõrgustik Soomes”. Kell 19 on kiriklas gospellaulja ja kitarristi Andres Jäätma kontsert. Laupäeval, 3. aprillil kell 9 on maakonna tantsijate üldtantsupeo II eelproov kultuurikeskuses ja Jõgeva Gümnaasiumis. Kell 9.50 on spordikeskuses Virtus saalihoki Eesti meistrivõistluste IX etapp ning poolfinaali mängud. Pühapäeval, 4. aprillil kell 11 on kultuurikeskuses üldlaulupeo segakooride II eelproov. Spordikeskuses Virtus on pühapäeval raskejõustiku päev. Esmaspäeval, 5. aprillil on linnavalitsuse istung. Kell 19 on kultuurikeskuses Pärnu teatri Endla etendus “Kordusabielu”. 5. – 8. aprillini on lasteaias Rohutirts lahtiste uste päevad (6. aprillil oodatakse uusi lapsi koos vanematega, 7. aprillil algklasside õpetajaid).

Jõgeva vald
Täna
on vallavalitsuse istung ning kell 15 on vallavolikogu istung. Kolmapäeval, 31. märtsil on Kuremaa lossis disko.

Kasepää vald
Reedel, 2. aprillil kell 20
on Kasepää rahvamajas peoõhtu “Teeme ise nalja”.

Mustvee linn
Laupäeval, 3. aprillil
on kultuurikeskuses disko.

<P align=justify>Pajusi vald
Kolmapäeval, 31. märtsil kell 13
on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 1. aprillil on Aidu Lasteaed-Algkoolis naljapäev. Pärast koolitunde korraldatakse naljaluuletuste võistlus. Laupäeval, 3. aprillil kella 14 – 18 korraldatakse Pajusi rahvamajas line-tantsu õppepäev. Kell 20 on Pajusi rahvamajas huumoriõhtu. Mängib ansambel Merve, nalja teeb Koigi estraaditrupp. Üllatusesinejad. Pisisaare koolis kestab 30. märtsist kuni 8. aprillini muusikanädal.

Pala vald
Laupäeval, 3. aprillil
peetakse Pala koolis küladevahelist karikaturniiri võrkpallis.

Palamuse vald
Neljapäeval, 1. aprillil kell 19
on Luua klubis suur naljapäev koos diskoga. Reedel, 2. aprillil kell 18 korraldatakse Palamuse Gümnaasiumis playback-show “Ainult staarid”. Laupäeval, 3. aprillil kell 12 on Palamuse rahvamajas lastehommik “Kevadised tähtpäevad”. Pühapäeval, 4. aprillil kell 12 antakse Peeter Ojale Palamuse rahvamajas üle Oskar Lutsu huumoripreemia.

Põltsamaa linn
Reedel, 2. aprillil kell 13
on kultuurikeskuses algklasside viktoriinipäev. Laupäeval, 3. aprillil on kultuurikeskuses käsitööpäev. Tegutsevad Meistrite kojad, toimub käsitööesemete müük ja kultuuriprogramm. 3. – 7. aprillini on avatud käsitöönäitus “Meie köögi nägu”.

Põltsamaa vald
Kolmapäeval, 31. märtsil kell 15
on vallavalitsuses veeprojekti nõukogu, kus OÜ Monoliit annab ülevaate hetkeolukorrast ja järgnevast tegevusest ning arutatakse ka täiendavate liitujate küsimusi. Lustivere koolis on kolmapäeval maakonna meistrivõistlused sumomaadluses. Neljapäeval, 1. aprillil on Adavere, Kolga-Jaani ja Lustivere Põhikooli üheksandate klasside kohtumisõhtu. Lustivere koolis on neljapäeval “Pahupidi päev”. Reedel, 2. aprillil on Lustivere koolis Põltsamaa valla meistrivõistlused lauatennises õpilastele.

Saare vald
Kolmapäeval, 31. märtsil
on Voorel aktiviseerimiskeskuses 3+3 projekti raames koolituspäev piirkonna aktiviseerimiskeskuse liikmetele.

Tabivere vald
29. märtsist kuni 2. aprillini
õpib Maarja koolis eesti keelt 16 õpilast Kohtla-Järve III Keskkoolist. Reedel, 2. aprillil kell 14 on Maarja koolis ning kell 18.30 Tabivere koolis kohtumine Rahvaliidu juhtpoliitikutega.

Torma vald
Kolmapäeval, 31. märtsil
on vallavolikogu istung. Kell 10 algab Torma lasteaias Linnutaja näitemängupäev. Laupäeval, 3. aprillil kell 11 algab Sadala rahvamajas Torma valla laste laulupäev Lõbus Lust. Pühapäeval, 4. aprillil kell 14 mängib Torma rahvamaja näitering Sadala rahvamajas Virve Osila näidendit “Poolikud patud”.

blog comments powered by Disqus