Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 10
on lasteaias Karikakar kolme lasteaia (Karikakar, Karukell ja Metsatareke) vaheline laulu- ja luuletustevõistlus. Kell 15 on Betti Alveri muuseumi koosolek. Kell 16 on linnaraamatukogu revisjonikomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 17. märtsil kell 9.30 on linnaraamatukogus maakonna raamatukogutöötajate koolitus-seminar. Kell 14 on kultuurikeskuses maksualane seminar füüsilisest isikust ettevõtjatele. Samal ajal on ka Jõgeva haigla nõukogu koosolek. Kell 17.15 on linnaraamatukogu laste lugemissaalis luule- ja muusikaõhtu “Päike peopesas” Reine ja Jaana esituses, millega tähistatakse raamatukogu 91. sünnipäeva ja peatset kevade saabumist. Kell 18 on kultuurikeskuse kammersaalis kultuurikeskuse laulustuudio Merike Siiraku laululaste kontsert. Reedel, 19. märtsil külastab Jõgevat ekskultuuriminister, Riigikogu liige Signe Kivi. Kell 19 annab kultuurikeskuses etenduse Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja. 19.-21. märtsini kell 15 on spordikeskuses Virtus Forte Cup korvpallis. Laupäeval, 20. märtsil kell 12 tähistatakse linnaraamatukogu laste lugemissaalis ülemaailmset jutuvestmispäeva. Muinasjuttude ja lauludega on laste ees Reine ja Jaana. Jõgevamaa Keskkonnateenistuses on avatud Vahur Ivaski fotonäitus “Teekond metsas”. Linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis on üleval näitus “Albert Gulk ja Kursi koolkond” Juhan Reimanni kogudest.

Jõgeva vald
Täna
on Laiuse koolis Nupula VII voor. Kolmapäeval, 17. märtsil on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 18. märtsil on mälumäng Laiuse koolis. Reedel, 19. märtsil on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni ning eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. 19. ja 20. märtsil on Laiuse koolis korvpalliturniir Contra Cup ja Forte Karikas korvpallis. Laupäeval, 20. märtsil kell 15 on Vaimastvere koolis valla koolide taidluspäev, milles osalevad ka külalised Allazist. Esmaspäeval, 22. märtsil on Laiuse kooli ruumides kasetohukäsitöö õppepäevad. Kurista lasteaias Karukell on sellel nädalal raamatunädal.

Kasepää vald
Reedel, 19. märtsil kell 18
on Kasepää rahvamajas klubi Pilliroog peoõhtu.

Pala vald
Kolmapäeval, 17. märtsil
on Pala kultuurimajas memme-taadi pidu. Reedel, 19. märtsil kell 18 on Pala kultuurimajas Pala kooli kevadball.

Palamuse vald
Kolmapäeval, 17. märtsil kell 16
on Palamuse rahvamajas vallavolikogu istung. Reedel, 19. märtsil kell 12 on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere pärastlõuna. Kell 20 on Kaarepere rahvamajas puhkeõhtu. Tantsuks Rain&Marek. Laupäeval, 20. märtsil kell 12 on jutuvestmistund lastele Palamuse raamatukogus. Luua klubis on laupäeval kevade alguse kohvikklubi.

Puurmani vald
Täna kell 13
on vallavolikogu maareformikomisjoni koosolek. Pühapäeval, 21. märtsil algavad Puurmani kooli ja kultuurimaja ühisettevõtmisena korraldatavad sportlik-kultuurilise koolivaheaja üritused spordivõistlustega kohapeal ning esmaspäeval, 22. märtsil korraldatakse väljasõit Kuutsemäele.

Põltsamaa linn
Kolmapäeval, 17. märtsil
sõidavad Põltsamaa muusikakooli parimad t?ellistid, viiuldajad ja akordionistid Tartusse, et osa võtta muusikakoolide piirkondlikust konkursist. Kell 19 on kultuurikeskuses Rakvere teatri etendus “Talv laua all”. Neljapäeval, 18. märtsil kell 16 on kultuurikeskuses loodusõhtu “Helmeid maailma loodusest”. Reedel, 19. märtsil kell 9.50 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis emakeelepäeva raames kõnevõistlus VII ja VIII klassidele. Kell 13 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis külalised Rootsist. Hip-hop tantsutreening ja Rootsi tantsijate etteaste. Reedel, 19. märtsil sõidab kogu Tõrukese kool Pärnusse, kus vaadatakse etendust “Karlsson katuselt”. Laupäeval, 20. märtsil kell 18 on kultuurikeskuses rahvatantsupidu “Mets ja puu”. Ülemaailmse jutuvestmispäeva puhul on laupäeval, 20. märtsil kell 12 oodatakse jutuhuvilisi Põltsamaa raamatukogu lugemissaali.

Põltsamaa vald
Neljapäeval, 18. märtsil
on Adavere koolis puhkeõhtu, kus IX klass esitab näitemängu “Midagi ei olnud”. Reedel, 19. märtsil on Lustivere koolis lauluvõistlus “Viisikaar”, milles osalevad 3-15-aastased lapsed. Adavere koolis on reedel algklasside näitemängupäev. Kell 18 on Adavere mõisa rahva tantsupidu Adavere kooli võimlas. Laupäeval, 20. märtsil osalevad Põltsamaa kultuurikeskuses üritusel “Mets ja puu” üldtantsupeole minevad rahvatantsu- ja liikumisrühmad Adavere ja Lustivere koolist.

Saare vald
Täna
on Voorel aktiviseerimiskeskuses nõupidamine piirkonna omavalitsuste Euroopa sotsiaalfondi ühise projekti ettevalmistamiseks. Kolmapäeval, 17. märtsil on vallavolikogu istung. Laupäeval, 20. märtsil kell 20 korraldab sihtasutus Kalevipoja Koda Saare rahvamajas kevadpeo ansambliga Teine Mees. Kavas on karaoke, kevadüllatus jne.

Tabivere vald
Tabivere Gümnaasiumis on emakeelenädal ning täna on koolis muinasjutuvestjate konkurss. Reedel, 19. märtsil on Tabivere Gümnaasiumis viktoriin. Neljapäeval, 18. märtsil ja reedel, 19. märtsil on Maarja kooli õpilased külas Kohtla-Järve III Keskkoolis. Reedel, 19. märtsil on Tabiveres klubi “Lumeroos” pidu. Laupäeval, 20. märtsil kell 12 on jutuvestmispäev Maarja ja Tabivere raamatukogus. Maarja rahvamajas on laupäeval memme-taadi klubiõhtu. Tabivere naisansambel osaleb laupäeval laululaadal “Rannu Kuldnokk”.

Torma vald
Torma lasteaias Linnutaja on 15.-19. märtsini näitemängunädal. Iga päev kell 9.30 etenduvad lasteaia saalis rühmade lastelavastused. Neljapäeval, 18. märtsil kell 12 tähistab Torma rahvamajas pensionäride ühendus Torma Hõbedane oma 20. sünnipäeva. Reedel, 19. märtsil on Torma rahvamajas kohtumine Erika Salumäega. Laupäeval, 20. märtsil kell 17 mängib Torma näitering Torma rahvamajas Virve Osila etendust “Poolikud patud”. Esmaspäeval, 22. märtsil kell 15 on vallavalitsuses toimetulekutoetuste määramise komisjoni koosolek.

blog comments powered by Disqus