Nädal maakonnas

 

Jõgeva linn
Täna kell 10
korraldab Jõgeva Talunike Liit kultuurikeskuses õppepäeva. Kell 11 on Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja ruumides koja üldkoosolek. Kell 14 on Jõgevamaa nõustamiskeskuses seminar “Karjäärinõustamine – miks ja kuidas?”. Jõgevamaad külastab täna siseminister Margus Leivo, keda Jõgeva linnas saadab linnapea Viktor Svjatõ?ev. Kolmapäeval, 18. veebruaril kell 12 on SA Jõgeva Haigla nõukogu koosolek haigla ruumides. Reedel, 20. veebruaril kell 19 on kultuurikeskuses Eesti Vabariigi 86. aastapäevale pühendatud pidulik õhtu. Laupäeval, 21. veebruaril kell 10 on spordikeskuses Virtus saalijalgpalli turniir Noorus 96. Linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis on sellel nädalal avatud Eesti Vabariigi 86. aastapäevale pühendatud kunstinäitus “Albert Gulk ja Kursi koolkond” ja laste lugemissaalis raamatunäitus “VII Nukitsa konkurss”. 11. veebruarist 31. märtsini on Jõgevamaa Keskkonnateenistuses avatud Vahur Ivaski fotonäitus “Teekond metsas”. Pildid on tehtud Pikknurme kandi metsades ja neid ilmestavad killud Eesti luuletajate loomingust.

Jõgeva vald
Kolmapäeval, 18. veebruaril kell 12
on vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek. Kell 14 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Vaimastvere koolis on algklasside nupupäev. Siimusti Algkool ja Kiigemetsa kool korraldavad ühisürituse “Vastlauisk”. Kuremaal korraldatakse disko. Neljapäeval, 19. veebruaril peetakse Laiuse koolis torditurniir tüdrukute korvpallis. Reedel, 20. veebruaril tähistatakse Laiuse koolis vastlapäeva. Kuremaal on Jõgeva valla ja Paide valla ühine spordipäev ja pidu. Laupäeval, 21. veebruaril kell 10.30 toimub Laiuse koolis TV 10 olümpiastarti II etapp (teivashüpe) ja auhinnavõistlus Laiuse Toigas. Pühapäeval, 22. veebruaril kell 14 on Vaimastveres pensionäride pidu. Kuremaa lasteaias on vastlapäeva pereüritus.

Mustvee linn
Täna kell 14
on kultuurikeskuse saalis Mustvee linna pensionäride seltsingu Sõprus moodustamine. Reedel, 20. veebruaril on linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek. Reedel, 20. veebruaril kell 11 algab kultuurikeskuse pargis üritusega “Hõissa, vastlad!” suur vastlatrall. Kell 18 on kultuurikeskuse saalis laste kontsert ning kell 20 “Hei, diskole!”.

Pala vald
Laupäeval, 21. ja pühapäeval, 22. veebruaril
osaleb valla võistkond XXVII Peipsi talimängudel Vara vallas Koosal. Pühapäeval, 22. veebruaril kell 12 on Assikvere seltsimajas vabariigi aastapäeva tähistamise üritus.

Palamuse vald
Täna
lõpeb Palamuse rahvamajas korraldatud kahepäevane koolitus kultuuritöötajatele “Läbipõlemise ennetamine”. Kolmapäeval, 18. veebruaril on vallavolikogu istung. Reedel, 20. veebruaril kell 18 algab Luua klubis noortebändide kokkutulek Erosioon. Osalevad ansamblid Sodi (Luua), The Wierd Band (Palamuse), Saast (Jõgeva), Mürakarud (Põltsamaa) jt. Reedel, 20. veebruaril algab Palamuse rahvamajas noorte teatrikohtumine rahvusvahelise (Eesti-Holland) teatriprojekti raames, mis kestab 26. veebruarini.

Puurmani vald
Täna kell 12
algavad Puurmani spordi- ja kultuurimajas maakonna korvpalli meistrivõistlused neidudele. Kolmapäeval, 18. veebruaril on vallavolikogu eelarvekomisjoni koosolek.

Põltsamaa linn
Täna kell 15
on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis klassidevahelised sumovõistlused. Kolmapäeval, 18. veebruaril osaleb linnavalitsuse arendusnõunik Jüri Reinpõld Keskkonnainvesteeringute Keskuse poolt korraldataval 2004. aastal rahastatavate projektide arendajate infopäeval “Rahastamisest lõpparuandeni” Tartus ning abilinnapea Tiit Kulu viibib Paides toimuval jäätmeseaduse infopäeval. Reedel, 20. veebruaril kell 18 on Põltsamaa spordikoolis Põltsamaa meistrivõistlused sumos. Laupäeval, 21. veebruaril kell 12 on Põltsamaa spordikoolis Eesti noorte meistrivõistlused sumos.

Põltsamaa vald
Lustivere koolis on inglise keele nädal. Adavere lasteaias Naksitrallid korraldatakse poistenädal. Esku Lasteaed-Algkoolis on lahtiste uste nädal, mis lõpeb reedel väikese kontserdiga lastevanematele. Täna osalevad Adavere ja Lustivere kooli õpilased Põltsamaa spordikoolis peetaval klassidevahelistel sumovõistlustel. Kolmapäeval, 18. veebruaril osalevad Lustivere kooli õpilased jalgpallivõistlustel Adaveres. Reedel, 20. veebruaril on Lustivere koolis iseseisvuspäeva tähistamiseks aktus ning inglise keele nädala kokkuvõtete tegemine. Kell 16 korraldab Kamari Haridusselts vastlapäeva Kamaris.

Tabivere vald
Kolmapäeval, 18. veebruaril kell 11
algab Maarja rahvamajas maakonna kultuuritöötajate õppe- ja infopäev. Reedel, 20. veebruaril on Tabivere Gümnaasiumis Eesti Koolispordi Liidu E-klassi poolfinaalid rahvastepallis. Maarja rahvamajas on samal päeval disko ning Tabivere Gümnaasiumis koolidisko.

Torma vald
Täna kell 13
kohtub Sadala raamatukogus kohaliku rahvaga vallavanem Riina Kull. Reedel, 20. veebruaril on toimetulekutoetuste määramise komisjoni koosolek. Laupäeval, 21. veebruaril kell 20 on Sadala rahvamajas pidupäevade tantsuõhtu ansambliga Teine Mees. Esmaspäeval, 23. veebruaril kell 19 on vabariigi aastapäeva tähistamine Torma rahvamajas. Antakse kätte valla auraha. Kontsert ansamblilt Noorkuu.

blog comments powered by Disqus