Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 17
on kultuurikeskuses linnavolikogu esimehe ja linnapea vastuvõtt Jõgeval spordi- ja kultuurivallas tegutsevate mittetulundusühingute ja sihtasutuste esindajate auks. Kolmapäeval, 28. jaanuaril kell 17 korraldatakse samas linnavolikogu esimehe ja linnapea vastuvõtt linna jõulukonkursi võitjate, aastavahetuse ilutulestiku toetajate ning päästeteenistuse ja meditsiinitöötajate auks. Kell 15 avatakse linnaraamatukogus Eesti Vabariigi 86. aastapäevale pühendatud kunstinäitus “Albert Gulk ja Kursi koolkond”. Neljapäeval, 29. jaanuaril kell 16 on linnavolikogu istung. Reedel, 30. jaanuaril kell 13 avatakse aktsiaseltsi A. Tammel müügikeskus Jõgeval Turu tänaval. Kell 15 korraldab Eestimaa Rahvaliidu Jõgevamaa noorteorganisatsioon kultuurikeskuses noorteorganisatsioonide seminari “Noor täna Jõgevamaal”. Laupäeval, 31. jaanuaril kell 10 algavad spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis. Kell 11 on kultuurikeskuses maakonna segakooride üldlaulupeo eelülevaatus.

Jõgeva vald
Kolmapäeval, 28. jaanuaril kell 14
on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Neljapäeval, 29. jaanuaril kell 16 avatakse Siimusti Avatud Noortekeskus. Laiuse koolis on neljapäeval, 29. jaanuaril loeng-kontsert “Kaasaegne tants”. Pühapäeval, 1. veebruaril on Kuremaa Lasteaed-Algkoolis perede suusapäev. Laiuse lasteaias on sellel nädalal lahtiste uste nädal.

Kasepää vald
Neljapäeval, 29. jaanuaril
on Kasepää rahvamajas õppepäev teemal “Euroopa Liidu ja Eesti Vabariigi toetused ettevõtluses ja ettevõtluskeskkonna arendamine”. Läbiviija on Jüri Roos Eesti Regionaal- ja Kohaliku Arengu Sihtasutusest. Reedel, 30. jaanuaril on vallavolikogu istung. Laupäeval, 31. jaanuaril on Kasepää rahvamajas disko.

Mustvee linn
Mustvee Gümnaasiumis on reaalainete nädal. Neljapäeval, 29. jaanuaril kell 10 on linnavolikogu istung. Reedel, 30. jaanuaril kell 16 on Mustvee Gümnaasiumis luuleõhtu vanemale astmele. Laupäeval, 31. jaanuaril on kultuurikeskuses disko.

Pajusi vald
Kolmapäeval, 28. jaanuaril
sõidab Aidu Lasteaed-Algkooli koolipere Jõgevale vahakujude näitust vaatama. Neljapäeval, 29. jaanuaril on Aidu Lasteaed-Algkoolis lasteaialaste lauluvõistlus.

Pala vald
Neljapäeval, 30. jaanuaril kell 14
on vallavolikogu istung. Laupäeval, 31. jaanuaril kell 11 antakse Pala kooli staadionilt start Pala noorte suusamaratonile.

Palamuse vald
Täna
korraldatakse Palamuse rahvamajas Peipsi kalandusalane nõupäev. Jõgevamaa õpilaste omavalitsusliikmetele viiakse täna Palamuse rahvamajas läbi koolitus “Meeskonnatöö”. Reedel, 30. jaanuaril kell 18 on Palamuse rahvamajas esimene kokkusaamine laulu- ja mängukoolil, kuhu oodatakse huvilisi vanuses 2-18 aastat.

Puurmani vald
Täna
on vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 29. jaanuaril kell 14 on vallavolikogu istung, mille päevakorras on valla eelarve, tutvustatakse maakonna koolivõrgu arengukava, Voore aktiviseerimiskeskuse tegevust jne. Reedel, 30. jaanuaril on Saduküla koolis kübarate ja kaabude päev, mis lõpeb õhtupoolikul kübarapeoga.

Põltsamaa linn
Kolmapäeval, 28. jaanuaril kell 14
on kultuurikeskuses aabitsapidu Põltsamaa Ühisgümnaasiumi ja Lasteaed-Algkooli Tõruke esimeste klasside õpilastele. Kell 18 korraldatakse kultuurikeskuses Põltsamaa Mälukas IV. Abilinnapea Tiit Kulu osaleb samal päeval Paides peetaval jäätmehoolduskeskuse üldkoosolekul. Neljapäeval, 29. jaanuaril kell kell 14 korraldatakse Adavere mõisas vastuvõtt Põltsamaa linna üritusi ja allasutusi sponsoreerinud ettevõtetele. Reedel, 30. jaanuaril kell 11 on Põltsamaa lossi arendusprojekti koosolek-ümarlaud restoranis Konvent. Reedel, 30. jaanuaril on Lasteaed-Algkoolis Tõruke spordipäev. Laupäeval, 31. jaanuaril osalevad Põltsamaa muusikakooli akordioniõpetajad koolitusel Tallinnas G. Otsa nim. muusikakoolis.

Põltsamaa vald
Täna kell 10
on vallavolikogu maakomisjoni koosolek ning kell 15 sotsiaalkomisjoni koosolek. Kell 19 on Lustivere koolis hoolekogu koosolek. 27. – 29. jaanuarini on Adaveres Jõgevamaa noorte saalijalgpalli võistlused. Kolmapäeval, 28. jaanuaril kell 14 on vallavolikogu majanduskomisjoni koosolek. Neljapäeval, 29. jaanuaril on Adavere koolis fotografeerimise päev. Lustivere koolis kestavad kogu nädala I – IX klassi õpilaste peastarvutamise võistlused ning selgitatakse välja parim peastarvutaja. Adavere lasteaias Naksitrallid on see nädal kuulutatud perenädalaks.

Saare vald
Täna
on vallavolikogu istung. Reedel, 30. jaanuaril on vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni väljasõit Valka Paju lahingule pühendatud konverentsile.

Tabivere vald
Täna
on vallavolikogu istung. Laupäeval, 31. jaanuaril korraldatakse Saadjärvel VII sõiduautode jäärajavõistlused “Tabivere 2004”.

Torma vald
Reedel, 30. jaanuaril kell 14
on vallavolikogu istung. Pühapäeval, 1. veebruaril sõidavad Sadala kooli lapsed Tartusse Vanemuisesse vaatama etendust “Tulipunane lilleke”.

blog comments powered by Disqus