Mustvees toimuvad maakonna suvemängud

Pühapäeval toimuvad Mustvees maakonna XVI suvemängud. Võisteldakse Mustvee Gümnaasiumi ja Mustvee Vene Gümnaasiumi juures asuvatel platsidel ning Mustvee sadamas.

Mängud avatakse kell 10 Mustvee Gümnaasiumi juures ning sealsamas algavad kohe ka kergejõustikuvõistlused. Ka petanki mängitakse ja juhtide mitmevõistlust peetakse selle kooli juures. Mustvee Vene Gümnaasiumi juures peetakse jalg- ja võrkpallilahinguid, sadamas selgitatakse aga välja paremad tänavakorvpallurid ja sõudjad ning tugevamad rammumehed.

Võistluspaigad on mängude läbiviimiseks valmis,“ ütles võistluste peakohtunik, Mustvee Vene Gümnaasiumi direktor Jaan Rahuküla.

Jõgevamaa Spordiliidu Kalju juhatuse esimehe Uno Valdmetsa andmetel oli eile õhtupoolikuks maakonna suvemängudele üles antud umbkaudu kolmsada võistlejat, ent kõik omavalitsused polnud selleks ajaks veel otsustanud, kui suure võistkonnaga nad mängudele välja lähevad.

Lisaks individuaal- ja võistkondlike alade parematele selgitatakse suvemängudel välja ka kolm paremat omavalitsust ja parim väike (alla 2000 elanikuga) omavalitsus. Suvemänge korraldavad kahasse JSL Kalju, Mustvee linnavalitsus ja spordiklubi MVG.

Suvemängud toimuvad juba kuueteistkümnendat korda. Mänge oleme pidanud maakonna eri paikades, kus selleks olemas vajalikud spordibaasid ja inimressurss,“ ütles Uno Valdmets.

Kõik huvilised on oodatud suvemängude heitlustele kaasa elama!

i

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus