Mustvees avatakse taas rannakohvik

Mustvee sadama rannakohviku uus rentnik osaühing Sikerol kavatseb veel käesoleval kuul avada toitlustusettevõtte, kus pakutakse kiirtoitu, plaanis on menüüsse võtta ka kalaroad. Kohvikus leiab töökoha kokk.

Sikeroli esindaja Toomas Valdlo sõnul tekkis tal mõte kohviku rendile võtmisest Ärilehes ilmunud kuulutust nähes. Kui Jõgeval saab kiirtoitu päris mitmest kohast, siis Mustvees on selline võimalus vaid Statoili tanklas linnaservas.

“Esialgu plaanime kiirtoidu pakkumisele keskenduda ning lisaks saab kohvikust ka kooki, kohvi, teed. Kalamehed saavad “külmarohtu” aga kes teab, võimalik, et tulevikus lisame kalaroad, sest kala Peipsis on,” ütles firma esindaja.

Rannakohvikusse vajatakse kokk-klienditeenindajat. Sooviavaldusi tööleasumiseks on laekunud, inimestega kontakteerutakse ning korraldatakse vestlus. Koka kutsetunnistus tuleb kasuks, palju abi on ka töökogemustest.

Ettevõttel on plaan hakata tegelema ka välitoitlustamisega. “Sellega saab tutvustada Mustvee rannakohvikut erinevatel üritustel, ilmselt ka motoüritustel,” ütles Valdlo.

Ettevõtja kiidab koostööd Mustvee linnavalitsuse ja Mustvee linnavaraga ning loodab selle jätkamist tulevikus.

Mustvee rannakohvik kavatsetakse avada veel tänavu detsembris, täpne kuupäev teatatakse ajakirjanduse vahendusel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus