Mustvee võib tuleval nädalal saada linnapea

Mustvee linnavolikogu aseesimees Laidi Zaleke?ina märkis, et praegu peavad volikogu liikmed läbirääkimisi inimestega, keda kavatsetakse istungil linnapea kandidaadiks esitada.

?Minu arvates sobiks Mustvee linnapeaks hästi kauaaegne Torma vallavanem ja Riigikogu X koosseisu liige Mati Kepp, kellel on rohkesti kogemusi nii kohalike kui ka üle-eestiliste probleemide lahendamisel. Oleme teinud Mati Kepile ettepaneku ka linnapeaks kandideerida,? avaldas Zaleke?ina arvamust.

Teadaolevatel andmetel on olnud kõneaineks ka kunagise Pala vallavanema ja tänase Keskkonnainspektsiooni peadirektori asetäitja Raivo Vadi ja Mustvee linnavolikogu liikme, kirikutegelase Sergei Borodini kandideerimine linnapeaks.       
     
?Minu võimalikust kandideerimisest Mustvee linnapeaks on tõesti juttu olnud, kuid oma otsust pole ma veel teinud. Mõtlen, et enne, kui valida linnapea, peaksid volikogu saadikud leevendama omavahelisi vastuolusid ja jõudma kompromissini küsimuses, missuguseks peaks kujunema Mustvee edasine käekäik. Kindlasti on linnapea töö Mustvees piisavalt pingeline ja tal tuleb teha ka ebapopulaarseid otsuseid,? märkis Reformierakonna liige Raivo Vadi.

76-aastane Sergei Borodin teatas, et tema linnapeaks kandideerida ei kavatse. Mäletatavasti oli Sergei Borodin Gennadi Kulkovi vastaskandidaat 2005. aasta volikogu istungil toimunud linnapea valimistel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus