Mustvee viigistas Kuusaluga

Senistes Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiri kohtumistes vaid võite tunnistanud SK Mustvee viigistas laupäeval Kuusalu tiimiga Eluterve Naine 2:2.

Tapal peetud kohtumises viskasid mõlemad naiskonnad kahe esimese veerandtunnise mänguperioodi jooksul ühe värava. Oma tänavuse kaheksanda värava kirja saanud Kristina Pint viis Mustvee 10. minutil juhtima, kuid avakolmandiku lõpu eel võrdsustasid vastased Kairit Kuuskaru tabamusest seisu. Otsustavat perioodi alustasid edukamalt Kuusalu naised ‒ 32. minutil väravavaht Anastasia Sokolova selja taha lennanud pall loeti Mustvee omaväravaks. Avaringi mängu 2:4 kaotanud Kuusalu oli üllatusvõidus kinni 40. minutini, siis suutis Mustvee naiskond kogu kohtumise jooksul 21 edukat tõrjet teinud Kuusalu väravavahi Triinu Parve üle mängida – Sigrit Jermoškini söödu vormistas oma selle hooaja üheksandaks väravaks Merili Pärn.

Punkte kaotas Tapal ka seni turniiritabelis teisel kohal olnud Arenculle, kes tegi 1:1 viigi Finnish Flashiga.

Tabeliseis: 1. SK Mustvee 16 p (6 mängust), 2. Kuusalu Eluterve Naine 13 p (7), 3. Arenculle 13 p (6), 4. Finnish Flash 4 p (7), 5. Järva-Jaani 0 p (6).

Põhiturniiri viimased mängud peetakse 11. märtsil Arukülas, Mustvee naiskond kohtub Järva-Jaani ja Arencullega.