Mustvee sadamahoone kohvikul uus rentnik

Juba mõnda aega otsiti Mustvee sadamahoone kohvikule uut rentnikku, sest varem seda rentinud firma lõpetas tegevuse.

Välja kuulutatud konkursile reageerisid mitmed huvilised, kuid Mustvee Linnavara tegevjuhi Sergei Uleksini sõnul oli nende hulgas kriteeriumidele vastavaid pakkumisi vaid kaks. Väljavalitud rentnikuks osutus Wise Bros OÜ. Teise pakkuja tegutsemisplaan oli vähem konkreetne. Et rentniku otsimisel oli tegu enampakkumisega, sai määravaks pakkumise hind.

Esialgu on leping sõlmitud aasta peale, aga kui keegi ei esita kirjalikku taotlust selle lõpetamiseks või pole muud põhjust seda teha, siis pikeneb sõlmitav leping automaatselt. Kohvik peab olema kindlasti avatud reedel ja laupäeval ning veel ühel päeval nädalas. Söögikoht võib olla avatud ka rohkem, kui rentnik seda vajalikuks peab. Mustvee Linnavara tegevjuht Uleksin usub, et küllap hakkab suvel seal ka välikohvik tegutsema, sest just suvekuud toovad kohvikupidajale suuremat tulu. Alates veebruarist alustab uus rentnik ettevalmistusi kohviku avamiseks ja hiljemalt 1. aprillist peab see tegutsema.

Sadamakohviku pindala on 45 ruutmeetrit. Sergei Uleksini sõnul on linn uue rentniku tausta põhjalikult uurinud ning loodetavasti on tegemist usaldusväärse firmaga.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus