Mustvee pereklubi Männiokas tähistab kolmekümnendat sünnipäeva

Laupäeval tähistatakse Mustvee kultuurikeskuses meeleolukaid koosviibimisi, huvitavaid kohtumisõhtuid ning ka ühiseid heakorratöid eest vedanud Männiokka klubi 30. sünnipäeva.

Mustvee ja ümbruskonna inimesi ühendanud seltskonna juubeliõhtul meenutatakse klubi mitmekülgset tegevust, kohtumisi tuntud  ja huvitavate inimestega ja muidki ettevõtmisi. Muusikat teeb ansambel Murukannike Lääne-Virumaalt.

“Meie klubi asutamisel oli suuresti eeskujuks Jõgeva noorteklubi Hekto, mille presidendilt Ants Pajult saime ka nõuandeid ning soovitusi. Nii, nagu hektolased, korraldasime ka heakorratalguid,” rääkis Männiokka klubi asepresident Ene Tooming.

“Klubi nime autor on Helgi Kaasik, kes pidas silmas, et männiokkad on alati kahekaupa, millega rõhutas, et klubisündmusele tasub ikka koos paarilisega tulla. Ja eks olimegi pereklubi. Presidendiks valisime praeguse Mustvee vene gümnaasiumi direktori Jaan Rahuküla,” meenutas ta.

Esimesel kokkusaamisel musitseeris populaarne ansambel KOP Tabiverest. Klubiõhtuid on sisustanud mitmed tuntud loomeinimesed, näiteks näitleja Karl Kalkun, lauljad Kalmer Tennosaar ja Ervin Lillepea, ansambel Kuldne Trio, humorist  Priit Aimla.

“Alati palusime kõigil kutsututel külalisteraamatusse sissekande teha, aga kahjuks on külalisteraamat kadunud. Oleme väga  tänulikud, kui kellelgi sellekohast infot on,” ütles klubi laekur Elle Palm.

“Mitmed omal ajal klubisse kuulunud on Mustveest ära kolinud. Mõned on aga läinud igavikuteele ning nende mälestuseks süütame juubeliõhtul küünlad. Praegu klubi regulaarselt koos ei käi, kuid pole välistatud, et sünnipäeva tähistades tekib soov taas midagi koos ette võtta,” avaldasid Ene Tooming ja Elle Palm lootust.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus