Mustvee naisteklubi alustas uut hooaega

Pärast suvevaheaega kogunesid naisteklubi liikmed kaks nädalat tagasi taas raamatukokku, kus juba aastaid neljapäevaõhtuti kokku saadakse, et ühiselt midagi huvitavat välja nuputada. Sedakorda otsustati kohe ka näitust kokku panema hakata. Paari päeva jooksul seatigi kompositsioonideks kõikvõimalikku metsast, põllult ja aiast leiduvat, alates puu- ja aedviljadest kuni samblani. Ideid oli kogunenud nii ühistelt suvistelt ekskursioonidelt, raamatutest kui ka siit-sealt mujalt.

Nii saigi raamatukogu ruumides möödunud nädalal näha kompositsioone puu- ja juurviljadest, seentest jms, ristpistes tikitud sügispilte, mustrilisi kurke, mustrõikast valmistatud kilpkonna, dekoratiivkõrvitsaid, vigurkartuleid jne. Eriti köitis tähelepanu Svetlana Jer?ova valmistatud vanast mänguasjast ja samblast kokku seatud samblakass.

Järgmise näitusega on naised lubanud välja tulla jõuludeks. “Sellel hooajal tahame rohkem rõhku panna käsitööle ja oleme poolel teel MTÜ poole,” kinnitas üks klubi aktiviste Laidi Zaleke?ina.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus