Mustvee kultuurikeskuses söödi juubelitorti

Eile tähistas Mustvee kultuurikeskus oma 60. aasta juubelit, kuid viirusest tingitud piirangute tõttu lükati pidulik tähistamine edasi 11. märtsile. Sellele päevale on planeeritud näituse avamine, majaekskursioonid, erinevad töötoad ja kontserdid.


11. veebruaril 1961 toimus vastvalminud kultuurikeskuse hoones avakontsert, kus esinesid puhkpilliorkester, tantsijad, lauljad, segakoor ja külalised Tudulinnast. Kontserdi jäädvustas Tallinnfilm ja selle lõiku näidati dokumentaalkroonikas „Eesti ringvaade“.
2010. aasta kevadel algas kultuurikeskuse hoone renoveerimine. Kõik toredad ringid ja klubid nii suurtele kui väikestele tegutsesid ka remondi ajal linna allasutuste ruumides. 15. juulil 2011. aastal avati renoveeritud kultuurikeskus pidulikult. Nüüdseks on hoone saanud uue välimuse ja sisu. Soojas ja hubases majas pakutakse Mustvee ja kogu piirkonna elanikele teatrietendusi, töötab kino, kutsutakse professionaalseid muusikuid kontserte andma. Sama katuse all asub raamatukogu, kaalumuuseum ja taaskasutuskeskus. Kõik kultuurinautijad on alati oodatud.

VOOREMAA

 

blog comments powered by Disqus