Mustvee Konsumil oli sarikapidu

Üle 1500 ruutmeetri suurust hoonet ehitab Jõgevamaa ehitusfirma Duko-Ehitus. Majandusühistule läheb uus Konsumi kauplus koos sisustusega maksma üle 20 miljoni krooni. Hoonesse tuleb poe 856 ruutmeetrise pinnaga müügisaal, bussijaama ootepaviljon ja tualetid, apteek ning taara vastuvõtupunkt. Siia on soovinud ruume rentida ka Eesti Post, Ergo Kindlustus, Hansapank ja lillemüüjad.

 “Augusti lõpupoole alanud tööd on läinud sujuvalt ja ehitajad on graafikus. Septembris saadi valmis vundament, nüüd kerkivad seinad ja täidetakse pinnast tagasi. Hoone saab enne talve katuse alla ja loodame, et kauplus saab juba enne jaanipäeva ostjatele uksed avada.  Koostöö ehitusfirmaga, kes on meile varem ehitanud kauplusehoone Laiusele ja renoveerinud Jõgeva aleviku Mõisa poe, laabub hästi,” kinnitas Jõgeva Majandusühistu haldusjuht Guido Põldkivi. Eile õhtul käis ta Mustvees ehitajatele “välja tegemas” ? nõuab ju vana komme, et katuse alla jõudvale majale pärja pannud meestele tuleb napsi ja suupistet pakkuda, muidu lähevad suhted sassi ja peremees jääb häbisse.

        Jõgeva Majandusühistul on Mustvees praegu kolm väikest kauplust: toidupoed “Peipsi” ja AjaO ning ehitus- ja tööstuskaupade kauplus.    

ARDI KIVIMETS       

blog comments powered by Disqus