Mustvee ja Kasepää jalgpallurid treenivad Kurgjärvel

Alates esmaspäevast viibivad MTÜ Mustvee-Kasepää Spordiklubi kolmkümmend jalgpalli mängivat poissi Võrumaal Kurgjärve spordibaasis üheksa päeva pikkuses treeninglaagris. Projektijuht ja laagri kasvataja Rene Rumm taotles treeninglaagri korraldamiseks PRIA-st raha, et teha tublidele ja lootustandvatele jalgpallipoistele laagris olemine võimalikult vähe kulukaks.

“Laagri eesmärk on treenida ühiselt teises keskkonnas, lisaks sellele ka aktiivselt puhata,“ selgitas laagri kasvataja Rene Rumm.

Päevas treenitakse kaks korda, vaba aeg sisustatakse erinevate võistlustega. Näiteks teisipäeval korraldati ümber järve võidujooks ning eile õhtul peeti maha sõpruskohtumine jalgpallis Nõmme Spordiklubi kergejõustiku tütarlastega.

Käesoleva laagriga treenitakse ka sügisel algavateks maakonna meistrivõistlusteks. Möödunud aastal võitsid Mustvee ja Kasepää B-klassi poisid maakonna meistritiitli. Talvel ja kevadel maakonna saalijalgpalli turniiril saavutasid A-klassi noormehed kolmanda ning B-klassi võistkond teise koha. Treeneri soov oleks võita ka sügisesed maakonna meistrivõistlused ning järgmistel aastatel esineda hästi ka väljaspool Jõgevamaad.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus