Motomehed olid jäähokis politseinikest tugevamad

Külma ilmaga, kui temperatuur võis olla ligi 20 kraadi alla nulli, peetud kohtumine lõppes esimesel ja teisel kolmandikajal väravateta viigiga. Mängu võtmeisikuteks olid mõlema võistkonna väravavahid, kes vaatamata ägedatele rünnakutele suutsid “puuri” puhtana hoida. Pisut tundus ülekaal olevat siiski motomeeste poolel.

Nii-öelda madinaks läks alles viimasel kolmandikajal, kui litter kolmel korral väravasse maandus.

Kolmandal veerandajal aga rünnakud tugevnesid ning mängu 37. minutil sai käe valgeks motomeeste võistkonnas mängiv Urmas ning 42. minutil saadeti litter taas politseinike väravasse. Politsei värvides Kaito Puusepp viskas vastuvärava ning kuni viimaste sekunditeni üritasid politseinikud seisu viigistada, kuid see siiski ei õnnestunud. Väljaku parimaks mängijaks tunnistati aga politseinike väravavaht Margus Aadusaar, kes suutis teha tublit tööd ja hoida meeskonda masendavalt suurest kaotusseisust.

“Ei olegi nii põnev, kui me lootsime, poisid on tasemel ning show?d on vähevõitu,” ütles üks pealvaatajatest poolnaljatamisi. Eelmisel aastal toimunud motomeeste omavahelisel kohtumisel olid mängijad rohkem pikali kui püsti ning hokikepp ei jõudnud tihti litrini, kuid laupäevases mängus tuli kukkumist ja möödalaskmisi ette tunduvalt vähem. “Platsil on ka parimatest parimad motomehed,” teadis ürituse organisaator Kati Kell-Jõepera. Esindusmeeskond pandi kokku kolme Jõgeva motoklubi tugevamatest mängijatest. Kuigi politseinikud olid enne mängu oma ettevalmistuse pärast pisut mures, olid nad tegelikult lahinguks valmis.

Mõlemas meeskonnas lõi kaasa ka mängijaid, kes varem tõsisemalt hokit mänginud.

Nädal varem peeti Jõgeva Rahvaliiga esimeses alagrupis mootorratturite omavahelised kohtumised, kus lõid kaasa motoklubid Põhjatuulte Pojad Jõgevalt, Route 39 Äksist ning Route Beast Luualt. Jõgeva meeskond saavutas ülekaaluka võidu. Kati Kell-Jõepera sõnul tegid Jõgeva motomehed ka enne tõsiselt trenni.

Luua ja Äksi võistkondade omavaheline kohtumine lõppes Luua motomeeste võiduga.

Sel pühapäeval peeti kohtumine ka Rahvaliiga teises alagrupis, kus kohtusid Palamuse meeskond ja Jõgeva koolinoorte võistkond. Kohtumine lõppes Jõgeva poiste 3:2 võiduga. Omapead treenivatele noortele oli see esimene võidukas kohtumine.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus