Milliseid suveüritusi olete juba külastanud, kuhu on veel plaanis minna?

Kaitlyn Merila: Polegi sel suvel eriti kusagile jõudnud. Ainus suurem üritus, kuhu sel suvel jõudnud olen, on Saaremõisas toimunud jaanipäevapidu. Mul oli tänavuste esimeste suveürituste ajal kool, seega suve alguses ei saanud pidudel käia. Plaanis on veel minna Avinurme Tanel Padari kontserdile ja ehk ka Palamusel toimuvale Diskorite Suvepäevadele, kuid sinna minek pole veel sada protsenti kindel. 

Ann Kahro: Suurem pidu oligi vist Saare jaanituli, kus sel suvel olen käinud. Muidu külastan kultuuriüritusi tihti. Oma venna esinemistel käin kaasas ja siis, kui ema mõned ooperi- või teatrietenduse piletid muretseb, käin ka teatris. Sel suvel tahaks veel mõnel Palamuse peol käia. Varem toimusid siin lähemal ka igasugused diskoõhtud, kuid miskipärast neid enam ei korraldata. 

Kelly Suits: Korra olen käinud Palamuse peol ja siis jaanipäeval. Muidu ma eriline peolkäija ei ole. Kui kodu lähedal või oma maakonna piires midagi põnevat toimub, siis ikka käin vaatamas-kuulamas, aga ekstra mõne vabaõhuetenduse pärast suurematesse linnadesse sõitma ei hakka. 

Maikel Kaur: Jaanipäevapeol käisin ja Palamuse pidudel olen ka käinud. Siinkandis pole muud külastamisväärset toimunudki, ma pole suurem asi etenduste ja kontsertide külastaja. Plaan on veel Palamusele Diskorite Suvepäevadele minna. Need on ühed vähesed normaalsed peod siinkandis. 

Mathi Kivi: Polegi nagu kusagil üritustel käinud. Ei ole eriline kontsertide ja etenduste fänn. Sel nädalavahetusel lähen kindlasti Otepääle rallit vaatama. Mingi aeg läheme perega Saaremaale puhkama, kuid vaevalt me seal mõnda üritust külastame. Palamuse peol tahaks siiski korra ära käia.

blog comments powered by Disqus