Milleks peab valmis olema rohe-sinisel kukeaastal

Milliseks kujuneb 9.veebruaril alanud kukeaasta sodiaagimärkidele? Kas kuke aastal sündinud võivad uhkusega oma tiibu välja sirutada või tuleb hoopis pea liiva alla peita nagu jaanalinnul? Kõigele sellele oli teavet andmas tähetark Igor Mang.

SKORPION
Aasta esimesel poolel tekib palju arusaamatusi, tüdimust, sest asjad ei lähe nii, nagu sa tahaksid. Siis tekib tunne ? miks ma seda teen, miks mul on see töö ja mis ma elust üldse tahan?!

Kõik läheb normi sügisel. Sa leiad oma elule eesmärgi. Tuleb uus armastus ja võid alustada õpinguid. Oled omas elemendis, sest sulle ei tundu kõik ettevõetav enam mõttetuna. Kogu aasta vältel tuleb ette ootamatusi. Aasta viljakaim kuu on august.

Sügise lähenedes leiad uusi tuluallikaid, muudad tegevusala. Tekib huvitavaid ärikontakte. Enese teostamise võimalus annab sulle jõudu. Kukeaasta on skorpionile aeg, et panna proovile nii füüsiline, vaimne kui ka hingeline vastupidavus- tuleb vastu pidada ka siis, kui jõuvarud on lõpukorral. Suurimaks võiduks on võit iseenese üle.

Kui su organism õigeaegselt suure koormuse korral puhkust ei saa, on viirustel sinule suur külgetõmbejõud. Kergemate külmetushaiguste puhul tuleks abi otsida loodusravist, mitte apteegist. Pingelise aasta korral peaksid korralikult puhkama, just aasta esimesel poolel.

AMBUR
Juba eelmise aasta lõpp andis alust uskuda, et jätkad sama edukalt ka algaval aastal. Marsi, Uraani ja Jupiteri kooskõla amburi tähtkujus näitab head aastat. Aasta esimesel poolel on ees pikad seisid, koostöö kollektiividega. Väga soodne aeg riigiasutustes kõiksugu projekte tegemas käia, taotleda raha PHARE-st. Leiad häid sponsoreid oma ettevõtmisi toetama. Ka reisimine tuleb kasuks, sest koostööpartnereid võid leida ka lennukis või bussis.

Veebruaris sekkuv range Saturn süvendab sinu tervet ambitsioonikust ning sa tuled toime ka kõige keerulisemate probleemidega. Mida rohkem süvened, seda suuremat kasu toovad aprillis-mais koostatud projektid. Oled vaba ja enesekindel. ?Tähtsad ninad?, kellega reisidel kohtusid, mängivad sinu elus ja edus suurt rolli.

Kasuks tulevad grupitöö ja igasugused esinemised. Õnne on sõprussidemetes. Parimad kuud on aprill ja detsember. Sügisel läheb elu rahulikumaks, kuid muidu nii edukal kukeaastal ohustavad sind varjatud karid, mis su proovile panevad. Tervise poole pealt pööra tähelepanu maksale, sapile ja seedeelunditele.

KALJUKITS
Aasta teine pool on esimesest parem. Aasta esimeste kuude tulemuslikkus sõltub sellest, kui tõhusalt sa suudad teha koostööd inimestega, kellega su vaated ei ühti. Pead tegema palju tööd, võid leida teisest rahvusest tööandjad. Tekib võimalus pikka aega välismaal töötada, millega sa võisid algust teha juba möödunud aasta sügisel.

Saad ülemusega hästi läbi, kuigi oled sisemiselt tasakaalutu. Vahel tunned end solvatuna, kui tahad teistest targem näida ja mitte kellegi nõu kuulda võtta. Võib tekkida tööalaseid konflikte, sest sa pole rahul iseendaga ja ka ülemus pole sinuga rahul.

Võid vahetada töökohta. Isiklikus elus ja armastuses võib muutus tulla suvel. Võid vanast kallimast lahku minna, aasta teisel poolel tekkinud suhe on kindlam ja parem. Et tunned end tööl üksikuna, tusatsed ka kodus. Kuigi oled sisemiselt üsna kibestunud, on sügiskuud edukamad ja veendud, et kõik pole veel kadunud. Sellel keerulisel aastal tundub sulle sageli, et maailm on ebaõiglane, inimesed külmad ja mõistmatud. Kõige rohkem oled eluga rahul detsembris. Aga ära muretse, kaljukitsedel algab uus elutsükkel?

VEEVALAJA
Kukeaasta esimesel poolel tuleb ette pikki reise ja filosoofilisi mõtisklusi. Teed kaugeleulatuvaid plaane, sind paelub filosoofia ja religioon. Tulevik võib töös müstilisi muutusi ette tuua. Veevalaja on Uraani mõjupiirkonnas, mis tagab emotsionaalse stabiilsuse ja sisemise harmoonia.

Aasta teine pool on praktilisem. Seoses reisimisega avaneb võimalus asuda uuele tööle. Aasta viimaseks veerandiks oled heas tasakaalus, et otsustada, kas vahetada töökohta või mitte. Pead kõike senist analüüsima, heastamaks tehtud vigu. Armusuheteks on parimaks kuuks august, võivad tekkida soojemad suhted ammuse tuttavaga. Noored mehed võivad armuda vanematesse naistesse ning vanematel meestel lööb hõõgvele vana armastus. Tervise suhtes tuleks tähelepanu pöörata silmadele ja neid kindlasti kontrollida lasta.

KALAD
Sul seisab ees päris huvitav aasta. Raha hakkab tulema, õilsate eesmärkide täideviimiseks leiad sponsoreid. Palju on ootamatusi, eriti rahutu on aasta esimene pool. Otsid uut partnersuhet ja see võib kujuneda väga ebatavaliseks. Armusuhetes tuleb sul üldse ette palju ootamatusi. Mida rohkem sa enesest annad, seda rohkem vastu saad.

Aga kuna on kukeaasta, siis on armusuhetes august sulgede soputamise aeg. Oled taas üksik? Uus suhe võib tekkida sügisel. Sügisest lähed õppima või reisile. Sügisene aeg on su elu tipphetki, võid tõusta karjääriredelil, võimalik on isegi suursaadiku või konsuli ametikoht. Võid end siduda rahvusvahelise parteilise liikumisega ja see võib sulle tuua huvitava töö. Samas pole välistatud ka koondamine eelmisest töökohast.

Peaaegu terve kukeaasta kestel tuleb Marsi ja Neptuuni hüplike koosmõjude tõttu sageli ühelt tegevusvaldkonnalt teisele ümber orienteeruda. Kõige problemaatilisemaks kujunevad mai lõpp ja juuni. Pärast jaanipäeva hingad aga kergemalt. Tervise kohta võiks öelda üheselt: sul on visa hing! Aga sügisel ja talve hakul oled vastuvõtlik külmetushaigustele. Eriti ettevaatlik peaksid olema veebruaris. Joo pärnaõie ? ja piparmünditeed. Puhkamiseks ja reisimiseks on parim kuu mai, oktoober ja november.

Kokkuvõtteks võiks kõigile öelda, et värviline kukk annab oma kiremisega märku, et armusuheteks on just 2005. aasta väga hea. Sellised seiklused on kuke üheks hobiks.

PIRET LINNAMÄGI

blog comments powered by Disqus